Debata o polityce nadań lennych
Drodzy Obywatele!
Chciałbym Was zapytać, czy popieracie prowadzoną przeze mnie politykę nadań lennych, tj. obecną ustawę o tytułach szlacheckich i nadawane przeze mnie folwarki? Zawsze jest to dla mnie problem, staram się nadawać sprawiedliwie. Czasem zdaje mi się jednak, że mocno premiuję mało aktywnych. Jednak nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Folwarki poza rolą nagradzania pełnią także rolę motywacyjną.
Dlatego też pytam, w razie jakby czekała mnie kiedyś jeszcze jakaś kadencja, a także w celu informacji dla moich następców. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Ja Jestem Zadowolony , z polityki lenności .
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
Cytat:Ja Jestem Zadowolony , z polityki lenności .
Cieszę się. Smile SmileSmile
Mam tylko 3 uwagi:
1. W środku zdania zaczynamy słowa z małej litery, o ile nie chodzi o nazwy własne (m.in. imiona, nazwiska, nazwy miejscowości, państw)
2. Przecinki w środku zdania stawiamy wtedy, gdy mają miejsce dwa lub więcej orzeczeń (czasowników), m.in. po słowach typu: gdyż, lecz, bo, więc, jednakże.
3. Kropki piszemy bezpośrednio po zdaniu, nie stawiamy spacji pomiędzy zdaniem, a kropką.
N.N
Odpowiedz
Andrzeju, nie gnęb go tak, dopiero grzywnę dostał. :wink: :wink::wink: W razie zgłaszania trudności językowych traktuję błędy łagodnie, i tak jest w przypadku Abdullaha (na razie, podkreślam, na razie, zadowalam się wielkimi literami na początek i kropkami na koniec).

Ja swoje zdanie o nadawaniu wyraziłem podczas kampanii wyborczej i je podtrzymuję.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Nadania lenne są rozsądnie rozdysponowywane. Jestem za taką polityką motywacyjną, im więcej osób będzie się tutaj udzielać tym lepiej. Ja cały czas liczę, że spis mieszkańców szybko się powiększy. Sam próbowałem przekonać kumpla do tego projektu niestety bez powodzenia.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Nadania lenne są rozsądnie rozdysponowywane. Jestem za taką polityką motywacyjną, im więcej osób będzie się tutaj udzielać tym lepiej. Ja cały czas liczę, że spis mieszkańców szybko się powiększy. Sam próbowałem przekonać kumpla do tego projektu niestety bez powodzenia.
Zachęcam do dalszej aktywności i dalszych działań promocyjnych. Smile SmileSmile To dla Republiki bardzo ważne, cieszymy się, że dba Pan o nasz wspólny kraj. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości