Sala Konferencyjna.
Sala Konferencyjna w Pałacu Prezydenckim.

[Obrazek: Presidencial_Nagorno_1_big.jpg]

Tutaj będę informować o moich poczynaniach, a także jest to miejsce do zadawania pytań, na które oczekujecie ode mnie odpowiedzi.
Odpowiedz
W dniu dzisiejszym odbyłam rozmowy na tle dyplomatycznym z przedstawicielami dwóch państw, zaprzyjaźnionego Hasselandu oraz Skarlandu.

Z Eddardem Noqternem, przedstawicielem Hasselandu rozmawiałam na temat sporu ze Solardią o Cyberię. Udzieliłam wstępnego poparcia dla Hasselandu w tym konflikcie.
Z kolei w rozmowie z Carlosem Lorenzo de Medici, Regentem Imperium Skarlandu zadeklarowałam, iż w niedługim czasie w Skarlandzie pojawi się nasz Minister Spraw Zagranicznych w celu nawiązania bliższych kontaktów.
Regent zapewnił, iż nasz MSZ zostanie przyjęty w ''dogodnej i ciepłej'' atmosferze.
Odpowiedz
Drodzy Obywatele,
postanowiłam dzisiaj wydać krótkie oświadczenie dotyczące kilku bieżących spraw.
Po pierwsze serdecznie zapraszam jutro Wszystkich do udziału w Obchodach I Zrywu Powstańczego, które odbędą się od godz. 18:00 w Pałacu Prezydenckim, natomiast około godz. 20:00 zapraszam na spędzenie wspólnego czasu na kanale IRC Republiki Bialeńskiej.
Drugą kwestią, którą pragnę poruszyć jest wybór Sędziego. Zadecydowałam, że pomimo różnic pomiędzy mną a Kristianem Iversenem, to on najbardziej nadaje się na to stanowisko. Z tego powodu ukaże się wkrótce rozporządzenie Wiceprezydenta.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam na jutrzejsze Obchody, gdyż dowiecie się Państwo na nich o pewnej trudnej decyzji, którą na razie pragnę utrzymać w tajemnicy.

Dziękuję.
Odpowiedz
http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...n#msg29072
Powołałem z upoważnienia Pani Prezydent. Smile
N.N
Odpowiedz
Obywatele!

Na początek pragnę serdecznie podziękować za udział we wczorajszych uroczystościach, które śmiem twierdzić wypadły godnie.
Jak już wiecie, postanowiłam z dniem dzisiejszym złożyć swój urząd z powodu silnej realiozy. Wkrótce więc pojawi się odpowiedni akt prawny.
Teraz chciałabym krótko posumować moją prezydenturę. Nie wszystko co chciałam zrobić udało się zrealizować. Szczególnie przykro mi, że nie udało się z okazji 21 Marca uchwalić Hymnu Państwowego. Jednak wprowadziłam, mam nadzieję że na trwale, tradycję wykonywania ''Marsylianki'' w zamian hymnu, co jest usankcjonowane tym, że Pierwszy Manifest Powstańczy Jana de Kaniewskiego rozpoczynał się od jej słów. Będąc przy sprawach ''wizerunkowych'' Republiki cieszę się, może z małej sprawy, że nadałam niejako wygląd urzędowi prezydenckiemu poprzez budowę Pałacu, który stał się moim oczkiem w głowie...
Dzisiaj opuszczając ten Pałac muszę wspomnieć również o dorobku mojego Rządu. I tutaj pragnę podziękować moim Ministrom, każdemu z osobna. Nade wszystko zaś dziękuję Wiceprezydentowi Andrzejowi Swarzewskiemu, który okazał się być najbardziej pomocny.
Podsumowywując tę prezydenturę, odbyłam oficjalnie jedną wizytę zagraniczną do Królestwa Hasselandu oraz wiele wizyt nieoficjalnych do różnych państw, np. Księstwa Sarmacji czy na Uhrainę. Co się tyczy wizyty do Hasselandu, w trakcie jej trwania zrodziła się idea
wspólnych Dni Przyjaźni Bialeńsko- Hasselandzkiej. Niestety mi już nie będzie danym dokonać realizacji tego przedsięwzięcia, jednak liczę, że przyszły Prezydent podejmie ten temat na nowo.
Żegnając się dzisiaj na zapewne długi okres z mikroświatem chcę również podziękować wszystkim, których spotkałam na tej drodze.
Dziękuję więc po raz kolejny mojemu ukochanemu Mężowi Andrzejowi. Dziękuję Synowi Patrykowi vel Mikołajowi z pierwszego małżeństwa. Dziękuję również mojemu pierwszemu mężowi Adamowi Aleksandrowi Dostojewskiemu.
Dziękuję wreszcie Wam Obywatele Republiki oraz Obywatelom Carstwa Brodryjskiego, gdzie panowałam jako caryca.

Dziękuję i na razie żegnam!  <3
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości