Powitanie V2
#1
Dzień dobry. Zanim przejdziesz dalej, musisz wiedzieć o jednym - tak naprawdę jestem ( w świecie realnym ) trzynastolatkiem. Czemu do niedawna podawałem w swojej sygnaturze nieprawdziwe dane? Cóż, głównym powodem była gimbusiarska chęć szpanu i poczucie anonimowości w internecie. Kłamstwo to stanowi również główny powód mojego odejścia - nie chciałem dłużej nikogo oszukiwać i bałem się reakcji na ujawnienie prawdy.

Dobrze, a teraz pora na nieco bardziej fabularną część posta.

***

Kamil Maciejewski wychodził właśnie ze Szpitala Psychiatrycznego imienia Ofiar Realiozy. Nie pamiętał nic z czasu swojej choroby, ale z tego co powiedziano mu po terapii dowiedział się, że bredził coś o jakiejś wojnie w Iraku. Jego firma była zamknięta, a reputacja znajdowała się poniżej zera. Jedyną rzeczą, jaką miał nadzieję wciąż posiadać był tytuł licencjata. Zdecydował się, że najpierw uda się na Plac Zielony - miejsce, na którym już raz zaczął życie w Bialenii.
Odpowiedz
#2
Cytat:Dzień dobry. Zanim przejdziesz dalej, musisz wiedzieć o jednym - tak naprawdę jestem ( w świecie realnym ) trzynastolatkiem.

Żaden powód do wstydu, każdy mniej więcej w tym wieku zaczynał. Wink Dlatego cieszę się, że wróciłeś do nas i w razie pytań chętnie pomogę.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#3
(19.04.2015, 19:15:34)Feliks Spirkin link napisał(a): Żaden powód do wstydu, każdy mniej więcej w tym wieku zaczynał. Wink Dlatego cieszę się, że wróciłeś do nas i w razie pytań chętnie pomogę.

Dzięki. W najbliższym czasie planuję skupić się na ogarnięciu zmian jakie zaszły w czasie mojej choroby, a potem zobaczy się.
Odpowiedz
#4
Witam pana.Moim zdaniem Feliks ma rację.Każdy w takim wieku zaczynał/a więc nie masz co się przejmować.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
#5
Witaj w domu. Dobrze widzieć z powrotem świetnego wojskowego i biznesmena. Zwłaszcza, że Krzysztof nas niestety opuścił. Sad
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#6
Witam ponownie! Smile Trochę zmieniło się od czasu Twojego odejścia, jak widzisz na stanowisku prezydenta zastąpił mnie bardziej zdolny kolega i ogólnie wszystko jest inaczej niż było. Wink Ale odnajdziesz się, pomożemy. Wink
N.N
Odpowiedz
#7
Dziękuję wam wszystkim!
Odpowiedz
#8
Hej! Mam nadzieję, że powrócisz do naszej bialeńskiej ojczyzny na stałe! :3
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#9
Ej no! Ja zacząłem jak miałem 12. Sad
ps. Witajcie!
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
#10
Cytat:Ej no! Ja zacząłem jak miałem 12. Sad
A ja 11. Tongue
N.N
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości