Ambasada Królestwa Batawii
Flaga Królestwa Batawii

[Obrazek: Tqch.png]

Adres forum Batawii : http://www.batawia.vhn.pl/forums.php

Batawia powstała 12 lutego 2015 roku jako Republika Batawska zaś jej pierwszym prezydentem został Szymon Uchastok.
26 lutego, w drodze referendum Batawia została przekształcona w królestwo a Szymon Uchastok koronowany został na jej
pierwszego króla, i zasiadł na tronie jako Szymon I. 11 kwietnia abdykował i nowym królem został Fryderyk I von Heim który przybrał
imię Arne I, który abdykował 28 kwietnia. Od 28 kwietnia w Batawi panuje bezkrólewie. Trwają natomiast rozmowy i działania ws związania Batawii i Uhrainy unią personalna i powołania nowego kraju - Korony Obojga Narodów. Co z tego wyjdzie , zobaczymy.
Od 1 maja, władzę w Batawii sprawuje Regent - Admirał Thomas van der Lis.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego kraju.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Coś mnie ominęło? Wink Chyba nie mamy żadnych traktatów, co czyni założenie ambasady niezgodnym z prawem.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Prezydent Bialenii odwiedzał kilkakrotnie już nasz kraj, więc stosunki dyplomatyczne jako takie są już zapoczątkowane.
Pomyślałem iż trzeba zrobić drugi krok ,i otworzyć ambasady w naszych krajach co ułatwi nasz kontakty.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(02.05.2015, 13:04:52)Thomas van der Lis link napisał(a): Prezydent Bialenii odwiedzał kilkakrotnie już nasz kraj, więc stosunki dyplomatyczne jako takie są już zapoczątkowane.
Pomyślałem iż trzeba zrobić drugi krok ,i otworzyć ambasady w naszych krajach co ułatwi nasz kontakty.

Wypadałoby uzgodnić z władzami bialeńskimi takie kroki na traktacie.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
To czysta formalność.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(02.05.2015, 13:16:55)Thomas van der Lis link napisał(a): To czysta formalność.

Która powinna być dopełniona przed „założeniem” ambasady na terytorium RB.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Ambasada jeszcze nie funkcjonuje.
Nie są mianowani jeszcze ambasadorowie, ponieważ czekam na decyzję Prezydenta Bialenii.
Po jej otrzymaniu przybędzie ambasador, a jeżeli nie będzie zgody, Ambasada może zostać zamknięta , w końcu to tylko budynek panie Iversen.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(02.05.2015, 13:33:47)Thomas van der Lis link napisał(a): Ambasada jeszcze nie funkcjonuje.
Nie są mianowani jeszcze ambasadorowie, ponieważ czekam na decyzję Prezydenta Bialenii.
Po jej otrzymaniu przybędzie ambasador, a jeżeli nie będzie zgody, Ambasada może zostać zamknięta , w końcu to tylko budynek panie Iversen.
Nie, po jej udzieleniu wynegocjujecie z Naszą dyplomacją traktat, który zostanie zakceptowany przez nasz sejm i WTEDY przybędzie ambasador. Zmiana tej kolejnośc może się skończyć bardzo źle dla tego nieszczęśnika...
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
No dokładnie MvP.
W tej kolejności co szanowna pani powiedziała.
Proszę wybaczyć, ale mało do czynienia mam z dyplomacją, jestem wojskowym. Wink
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Bez traktatu budynek ambasady należy do prywatnej osoby (musi odprowadzić podatek), a nie Batawii. Tylko tyle różnicy.
No i oficjalnie konsula/ambasadora nie może być.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Faux pas, i to katastrofalna.
Zamykam w trybie pilnym.
Może to zostać przeniesione do regionów (i wtedy ponownie otwarte), jeżeli autor wątku sobie tego zażyczy.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Dziękuję .
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Z tego co wiem ja jestem zwolennikiem sojuszu z Bialenią, lecz Szymon I (de la  łatka) nie toleruje Bialenii i cały czas was omijał.
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz
(02.05.2015, 16:48:08)Arne I von Heim link napisał(a): Z tego co wiem ja jestem zwolennikiem sojuszu z Bialenią, lecz Szymon I (de la  łatka) nie toleruje Bialenii i cały czas was omijał.
Niejaki Grutin też tak robił.
W końcu albo mu przejdzie, albo zginie w mroku przeszłych dziejów.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Rozumiem. Ja osobiście w Bialenii widzę silnego sojusznika dla Korony. Jeśli zostanę Cesarzem Korony automatycznie będę się ubiegał o jak najsilniejszy sojusz pomiędzy naszymi państwami.
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz
Ja jako Regent i obecna głowa państwa Królestwa Batawii, będę zabiegał o sojusz i zaciśnięcie współpracy między Batawia a Bialenią
oraz Hasselandem.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Póki co, żeby mówić o sojuszu musimy podpisać traktat...
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Więc zróbmy to panie prezydencie.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(04.05.2015, 21:29:17)Thomas van der Lis link napisał(a): Więc zróbmy to panie prezydencie.
Tylko wpierw traktat trzeba spisać, a potem dać do zaakceptowania Parlamentowi.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości