.
#1
.
Odpowiedz
#2
Witaj Kazimierzu!

Na początek powiem, że Carstwo Brodryjskie nie ma własnego forum. Od dwóch miesięcy jestem Carem Brodrii, po wycofaniu się z życia politycznego Carycy Aleksandry. Przedwczoraj podpisana została Umowa Akcesyjna i przez 4 miesiące Carstwo Brodryjskie bèdzie funkcjonowało jako autonomiczna część Republiki Bialeńskiej. Decyzja była konieczna ponieważ w Brodrii nastąpił drastyczny spadek aktywności. Zachęcam do działalności w Brodrii.
Nie jestem pewien, ale z racji nieaktywności utraciłeś chyba obywatelstwo bialeńskie.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
#3
Ale dzisiaj kropi.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#4
Cytat:Nie jestem pewien, ale z racji nieaktywności utraciłeś chyba obywatelstwo bialeńskie.
Nieistotne. Przecież umowa zawiera punkt o tym, że wszyscy Brodryjczycy z automatu dostają obywatelstwo bialeńskie.

(03.05.2015, 12:41:27)Feliks Spirkin link napisał(a): Ale dzisiaj kropi.
Big Grin

Witam z powrotem, Kazimierzu.
Rzadko zdarza się, żeby post składający się z samej kropki był wysłany w takiej postaci od razu, bez żadnego edytowania. Co chciałeś nam w ten sposób przekazać?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#5
Zapewne szczere wyrazy szacunku i poparcia dla działalności Gestapo Ortograficznego. Przecież w jego godle naczelne miejsce zajmuje kropka.

A tak na poważnie, witam!
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#6
Witam ponownie w Republice! Smile
N.N
Odpowiedz
#7
A co to za dziwne kropkowanie tematów?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#8
Po prostu na skutek długotrwałej absencji zatraciłem zdolność układania merytorycznych wypowiedzi  8)
Prawdę mówiąc - edytując wypowiedz musiałem coś przez przypadek wcisnąć.
Tak czy siak, myślę, że byłbym w stanie zaangażować się w tej czy innej formie w działalność w CB i RB, choć na obecną chwilę proszę nie oczekiwać jakiejś niesamowitej aktywności.
Na marginesie - jestem ciekawy jednej rzeczy. Czy Abdul, Leonid i inne komunistyczne Sviatoslavy wykazywały jakąś aktywność po upadku ZB? Mam na myśli, czy pojawiły się na terenie Republiki Bialeńskiej?
Odpowiedz
#9
(03.05.2015, 21:01:56)Kazimierz Sabatowski link napisał(a): Na marginesie - jestem ciekawy jednej rzeczy. Czy Abdul, Leonid i inne komunistyczne Sviatoslavy wykazywały jakąś aktywność po upadku ZB? Mam na myśli, czy pojawiły się na terenie Republiki Bialeńskiej?

Chyba nie.
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
#10
Witam pana na ziemiach Bialenii! Smile
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości