Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi
lord Hugon Hewret
Dom Wschodzącego Słońca w Bałdaraszu
Admirał Republiki Bialeńskiej
Strażnik Republiki

do

Sąd Republiki Bialeńskiej
Plac Rewolucji Marcowej
Trybunał Ludowy
Dział rozstrzygnięć cywilnych

Z dniem 24 maja 2015 r. oskarżam Fiodora Swirydiuka o publiczne znieważenie mojej osoby na ogólnodostępnym czacie, zwanym dalej "krzykopudełkiem".
Z racji piastowania przeze mnie stanowiska państwowego w Dowództwie Marynarki Wojennej RB, powołuję się na Art. 12, pkt. 13. Kodeksu Cywilno-Karnego oraz Art. 13, pkt. 5 Kodeksu Cywilno-Karnego i żądam, aby oskarżonemu uniemożliwiono logowanie się do systemów informatycznych Republiki Bialeńskiej na okres 30 dni.
Poczułem się urażony, kiedy to Fiodor Swirydiuk nazwał mnie "chorym człowiekiem" oraz celowo próbował i prawdopodobnie nadal próbuje sprowokować mnie do wywołania "flamewaru" na forum, to też uważam to za prowokację w moją osobę.

Załączam dowód w postaci załącznika.
[attachimg=1]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Serio? Welcome in Sarmatia v3.0...
~Sukces IRC #bialenia (serwer: irc.mizure.net port: 6667)
A ja tak tylko – z racji tego że byłem ostatnim sędzią – przypomnę, że moja kadencja dobiegła końca jakoś miesiąc temu.
(–) Kristian Arped
(24.05.2015, 18:24:29)Kristian Iversen link napisał(a): A ja tak tylko – z racji tego że byłem ostatnim sędzią – przypomnę, że moja kadencja dobiegła końca jakoś miesiąc temu.
Cóż, to jest rządowi wiadome. I dyskutujemy nad nowym sędzią... Drugie słowo jest kluczowe.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
I co?

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
(02.06.2015, 22:40:47)Hugon Hewret link napisał(a): I co?
Brak zmian.
Z czym również trzeba COŚ (mityczne słowo) zrobić.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Czy oskarżyciel podtrzymuje swój akt oskarżenia?
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Tak.

A zatem otwieram przewód sądowy. Proszę oskarżonego o ustosunkowanie się do aktu oskarżenia.
To co napisałem, zostało napisane w celu satyrystycznym. Jeśli uraziłem tym Willema Passepartout-Wettina to przepraszam.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Czy oskarżyciel chciałby się ustosunkować?
Nie rozumiem satyrystycznego kontekstu wypowiedzi.

...
Pozwalam zatem na swobodą dyskusję, prowadzoną z poszanowaniem zasad kultury przez obie strony.
Słowa "Hugon to chory człowiek" były wypowiedziane żartobliwie. Nie miały na celu obrażenia twojej osoby.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
(01.07.2015, 13:54:42)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): to przepraszam.

Myślę, że oficjalnymi przeprosinami na Placu można zakończyć sprawę.

(01.07.2015, 14:20:00)Willem Passepartout-Wettin link napisał(a): Myślę, że oficjalnymi przeprosinami na Placu można zakończyć sprawę.

Czyli decyduje się Lord na wycofanie aktu oskarżenia i załatwienia sprawy polubownie?
Wysoki Sądzie,
to, czy zostanie wycofany akt oskarżenia czy też nie, zależy tylko wyłącznie od oskarżonego.
Właściwie od jego chęci napisania publicznych przeprosin we wskazanym przeze mnie miejscu.

Zostawcie Fiodora w spokoju! Umiecie tylko karać, a nie zauważać dobra...
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Ale przeprosiłem...
Lordzie, oskarżony już dokonał przeprosin. Wobec tego wycofuje Lord oskarżenie?

(01.07.2015, 14:38:58)Arne I von Heim-Dostojewski link napisał(a): Zostawcie Fiodora w spokoju! Umiecie tylko karać, a nie zauważać dobra...

Zostawcie Sąd w spokoju, umiecie tylko krzyczeń, a nie czytać prawo. Pouczam że podobne wybryki będą surowo karane.

Cytat:6. Nie wolno na sali sądowej wypowiadać się osobom postronnym pod karą grzywny ustalanej przez sędziego.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości