Usprawiedliwienie
Witam!

Chciałbym przeprosić za wczorajszą nieobecność. Wynikło to z problemów sprzętowych - moja przeglądarka uparcie odmawiała ładowania strony forum (choć inne normalnie wchodziły) od rana aż do wpół do dziesiątej - ale 10 minut później mój Internet siadł i tyle było z pisania. To nie będzie się raczej za często powtarzało - aktualnie przymierzam się do zakupu nowego sprzętu. Liczę, że mi to podarujecie. Smile SmileSmile
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Podarujemy w uznaniu innych licznik zasług. Wink Życzę szczęśliwego sprzętu. Big Grin Big GrinBig Grin
N.N
Odpowiedz
Nie Podarujemy ci tego zostaniesz oskarżony o brak zainteresowania RB Smile SmileSmile .
(Tego postu nie brać na serio tylko dla uśmiechu takich zimowych dni. )
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
W ten czwartek mogę być nieobecny na forum - tego dnia mam wizytę u okulisty (co wiąże się z zakraplaniem oczu), więc jeśli przed 18.00 nie uda mi się wejść (a godziny nie mogę obiecać - zwyczajnie, nie wiem ile będę miał wtedy do załatwienia przed włączeniem komputera), to znaczy, że pojawię się dopiero w piątek.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:W ten czwartek mogę być nieobecny na forum - tego dnia mam wizytę u okulisty (co wiąże się z zakraplaniem oczu), więc jeśli przed 18.00 nie uda mi się wejść (a godziny nie mogę obiecać - zwyczajnie, nie wiem ile będę miał wtedy do załatwienia przed włączeniem komputera), to znaczy, że pojawię się dopiero w piątek.
Ok, rozumiemy. W czwartek nie będziesz konieczny, za to w piątek jak najbardziej przy zamykaniu list wyborczych itd. Wink
N.N
Odpowiedz
Ja z kolei będę mieć ograniczony dostęp przez tydzień do internetu, bo będę w szpitalu w Bengazi.

Mam dla was zadanie, ktoś niech opisze, najlepiej niech prezydent, naszą mikronację, tutaj: http://forum.mikronacje.info/index.php/board,8.0.html
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Pogoda się ładna zrobiła, kobieta ma wolne z roboty... to wybywam na 2 dni "w plener" (pogrilować, piwka w plenerze popić...) - będę zaglądał, ale z telefonu. Pojawię się ponownie "normalnie" w poniedziałek popołudniu.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Ok, miłego odpoczynku. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Chciałbym wszystkich przeprosić za swoją nieobecność, była ona spowodowana awarią sprzętu elektronicznego. Zabieram się zaraz za swoje obowiązki a jeśli nie zrobiłem czegoś co miałem prosił bym, żeby mi napisano pod tym postem.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Cieszę się, że wróciłeś. Każdy czasem miewa jakieś problemy, dlatego nie ma co przepraszać. ;-)

W Parlamencie nie zagłosowałeś w jakichś tam głosowania. Przejrzysz w czym teraz trzeba zagłosować, wypowiedzieć.
N.N
Odpowiedz
A w Parlamencie jesteś obecny dlatego, że Janek zrzekł się mandatu. Poza tym, witamy z powrotem. A ten wątek pozwolę sobie połączyć z wątkiem na usprawiedliwienia.
Odpowiedz
Jeśli uważasz, że nie zostanę prezydentem na kolejną kadencję to nie czytaj, bowiem tekst ten nie będzie miał wówczas większego znaczenia.
[spoil:1sfycwgw]Piszę tu z bardzo dużym, ponad miesięcznym, wyprzedzeniem. Może i niepotrzebnie takim dużym, ale chyba trzeba będzie brać to pod uwagę przy jakichś planach na przyszłą kadencję.
W dniach 14-18 czerwca (to będzie od soboty do środy w ostatnim tygodniu VI Kadencji) nie będzie mnie. Z tego o ile w sobotę, niedzielę i do poniedziałkowego popołudnia będę po polskie stronie, więc w razie potrzeby będzie można dzwonić, ale resztę wycieczki będę na Litwie i koszty ewentualnego połączenia będą duże dla obu stron.

Nie spodziewam się, żebym wówczas miał jakieś konieczne i pilne obowiązki. Mam nadzieję, że nikomu nie odwali z zamachami stanu ( :ugeek: :ugeek::ugeek: ), bo przecież i tak wiadomo, że się to nie uda. ;-)
Na wszelki wypadek wpuszczę do Pałacu premiera (lub kogoś innego, jeśli premier nie będzie mógł z jakiegoś powodu) i na nim spocznie pełnia władzy politycznej (choć oczywiście nie praktycznej) w państwie.

Myślę, że nie będzie to jakiś wielki problem i Rada Ministrów sobie poradzi, jednakże wolę z góry poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem, bo nigdy nie wiadomo co się może stać. ;-)[/spoil:1sfycwgw]
N.N
Odpowiedz
Trzy godziny wyjęte z v-życiorysu. Tak, trzy godziny burzy. Przez to opuściłem brodryjskie święto, w którym chciałem uczestniczyć, do tego wycofując się w ostatniej chwili naraziłem na szwank reputacją moją i mojej partii. I jeszcze nie mogłem dopełnić obowiązków marszałkowskich, zamykając listy wyborcze.

Propsy dla ciebie, naturo.
Odpowiedz
Cytat:Trzy godziny wyjęte z v-życiorysu. Tak, trzy godziny burzy. Przez to opuściłem brodryjskie święto, w którym chciałem uczestniczyć, do tego wycofując się w ostatniej chwili naraziłem na szwank reputacją moją i mojej partii. I jeszcze nie mogłem dopełnić obowiązków marszałkowskich, zamykając listy wyborcze.

Nic sie nie stało Macieju i tak ta uroczystość zakończyła sie jak zwykle każda wirtualna sie kończy... .
A jeśli chodzi o Marszałkowanie to mysle ze kolejna kadencja powinna mieć 2 wicemarszałków takie jest moje zdanie.
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
Cytat:A jeśli chodzi o Marszałkowanie to mysle ze kolejna kadencja powinna mieć 2 wicemarszałków takie jest moje zdanie.
Na 5 posłów aż 2 wicemarszałków to trochę przesada... ale jeden wicemarszałek to faktycznie niegłupi pomysł.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Cytat:[quote author="Lehrabia"]Trzy godziny wyjęte z v-życiorysu. Tak, trzy godziny burzy. Przez to opuściłem brodryjskie święto, w którym chciałem uczestniczyć, do tego wycofując się w ostatniej chwili naraziłem na szwank reputacją moją i mojej partii. I jeszcze nie mogłem dopełnić obowiązków marszałkowskich, zamykając listy wyborcze.

Nic sie nie stało Macieju i tak ta uroczystość zakończyła sie jak zwykle każda wirtualna sie kończy... .
A jeśli chodzi o Marszałkowanie to mysle ze kolejna kadencja powinna mieć 2 wicemarszałków takie jest moje zdanie.[/quote]
Musiałem zwijać interes tak szybko, że nie wyrobiłem się nawet z wyznaczeniem zastępcy. Ale wczorajsza sytuacja to było ekstremum - myślę, że wicemarszałkowie nie są niezbędną instytucją. Ewentualnie można by ich wprowadzić, gdy dojdziemy do siedmioosobowego Parlamentu.
Odpowiedz
"2. W przypadku nieobecności Marszałek Parlamentu może wyznaczyć zastępcę.
3. W przypadku niezapowiedzianej nieobecności powyżej 48 godzin, Prezydent tymczasowo przejmuje kontrolę nad Parlamentem."
Marszałek może wyznaczyć sobie stałego następcę w razie nieobecności. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ten zastępca tytułował się Wicemarszałkiem.
Jednakże również nie widzę takiej potrzeby, przynajmniej dopóki mamy tak mały parlament. No i Prezydent może zastępować Marszałka.
N.N
Odpowiedz
Wyjeżdżam z kraju, nie będzie mnie do czerwca.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Wyjeżdżam z kraju, nie będzie mnie do czerwca.
Szkoda, ale jakoś musimy sobie poradzić. A konkretniej to do którego czerwca?
N.N
Odpowiedz
Wybywam na weekend... będę zaglądał, ale z telefonu. Tongue TongueTongue

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości