Selekcjoner Reprezentacji Bialenii.
Wnoszę swoja kandydaturę jako przyszłego Selekcjonera Bialenii .
XX Liga Mikroświatowa , dobiega końca już 19 Czerwca.
Ostatni mecz do końca, a Bialeniia zajmuje ostatnie miejsce w 2 Lidze.
Dajcie Mi szansę, a wprowadzę Bialenię do 1 Ligii.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Potwierdzam. Thomas w I sezonie LB miał 14-punktową przewagę nade mną, pomimo że byłem drugi.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
Dziekuję Fiodorze.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Popieram, patrząc po podniesieniu się Legii.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Dziękuję Macieju.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Oczywiście popieram. Wink Choć będzie to trzeba konsultować z przyszłym ministrem kultury i sportu, bo stanowisko prezesa BZS, prezesa BTK oraz delegata głównego w MUP zrzeknę się w pakiecie memu następcy.
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Feliksie, ja nie chcę być Prezesem BZS czy delegatem, ja chcę być Trenerem Reprezentacji Bialenii.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Ale nie o tym Nabuchodonozor V pisał. Wink
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(14.06.2015, 20:51:54)Thomas van der Lis link napisał(a): Feliksie, ja nie chcę być Prezesem BZS czy delegatem, ja chcę być Trenerem Reprezentacji Bialenii.

Mówię o tym, że przyszłość tego stanowiska będzie należeć od przyszłego MKiS. Wink Ale o to już bądź spokojny.
Odpowiedz
(14.06.2015, 20:55:13)Maciej Kamiński link napisał(a): Ale nie o tym Nabuchodonozor V pisał. Wink

Z tego co pamiętam z historii to Nabuchodonozor był w Babilonie , zaś avatar Feliksa nijak się ma do tego  Big Grin
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
(14.06.2015, 21:00:04)Thomas van der Lis link napisał(a): Z tego co pamiętam z historii to Nabuchodonozor był w Babilonie , zaś avatar Feliksa nijak się ma do tego  Big Grin

Nabuchodonozor V to mój przydomek jeszcze z czasów jak byłem Atamanem Jahołdajewszczyzny. Tongue
Odpowiedz
(14.06.2015, 21:00:04)Thomas van der Lis link napisał(a): Z tego co pamiętam z historii to Nabuchodonozor był w Babilonie , zaś avatar Feliksa nijak się ma do tego  Big Grin
To tytuł atamański, jakiego Feliks używał za starej AJ.
Odpowiedz
Aha....to nie wiedziałem  Big Grin
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Osobiście popieram kandydaturę. Sukcesy Legii Bałmustan i KS Tomaszewo mówią same za siebie.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
W pełni popieram tę kandydaturę. Jako przyszły prezydent obiecuję wspierać tego typu inicjatywy, które Pan podejmuje Smile.
Odpowiedz
(15.06.2015, 15:11:28)Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link napisał(a): W pełni popieram tę kandydaturę. Jako przyszły prezydent obiecuję wspierać tego typu inicjatywy, które Pan podejmuje Smile.

Proszę oszczędzić sobie agitacji politycznych w siedzibie BZS.
Odpowiedz
(15.06.2015, 15:43:46)Feliks Spirkin link napisał(a): Proszę oszczędzić sobie agitacji politycznych w siedzibie BZS.
Lepiej od razu tak jak niektórzy dokonywać aktów przekupstwa w kuluarach, prawda??? Wink
Odpowiedz
(15.06.2015, 16:52:53)Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link napisał(a): Lepiej od razu tak jak niektórzy dokonywać aktów przekupstwa w kuluarach, prawda??? Wink

Zapraszam do lektury słownika języka polskiego.  Wink A co do pytania to tak, prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o polityce publicznie.
Odpowiedz
(15.06.2015, 07:04:10)Mikołaj Patryk Dostojewski link napisał(a): Osobiście popieram kandydaturę. Sukcesy Legii Bałmustan i KS Tomaszewo mówią same za siebie.
Co to jest KS Tomaszewo?
Odpowiedz
Drużyna, którą Thomas poprowadził w najlepszy sposób w Lidze Batawskiej.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości