Witam
Witam wszystkich mieszkańców Republiki Bialeńskiej. Nazywam się Paul Pugnace i pochodzę z nieistniejącej już Republiki Francuskiej. Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do czynnego uczestnictwa w wirtualnym życiu. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie z otwartymi rękami. 
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej! W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Wink
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Dziękuje. Na razie sam rozejrzę się po forum i przybliżę sobie zasady życia w Republice. Jeżeli zajdzie taka potrzeba na pewno zwrócę się z pytaniem do Pana. Smile
Odpowiedz
Witam także i JA.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Witam w Bialenii!

Czy znał Pan Pikerosa McPersila?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Witam serdecznie!

[justify]Może to Pana zadziwi, lecz w Republice nie rozwinął się zwyczaj zwracania się do innych per pan. Niemniej jednak, jeżeli sobie Pan życzy, by się tak do Pana zwracano, to nic nie stoi na przeszkodzie. Smile Mógłby Pan nam opowiedzieć trochę więcej o sobie? Czym zajmował się Pan w Republice Francuskiej? No i na koniec tradycyjnie – zapraszam na IRC-a. Przebywanie nań jest chyba najlepszym sposobem by się zaaklimatyzować i poznać tutejszych. Smile[/justify]
(–) Kristian Arped
Odpowiedz
Witam Serdecznie,
Jestem ciekaw czy to Pan był Klaudiuszem Frollo?
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Niestety nie dane było mi poznać Pikerosa McPersila. W takim razie i ja nie będę wymagał takowego zwracania się do mnie.  Wink

Jestem politykiem i ekonomistą, moim hobby jest również wojskowość. Co do moich poglądów to wyznaje ideologię liberalizmu. Jeżeli chodzi o moją działalność w Republice Francuskiej to brałem czynny udział w życiu politycznym. Sprawowałem funkcję Ministra Finansów, Ministra Spraw Wewnętrznych oraz Ministra Spraw Zagranicznych, pełniłem również urząd Premiera. Przez pewien czas byłem również Ambasadorem.

Nie jestem ani nie byłem Klaudiuszem Frollo. Nazywam się Paul Pugnace. Smile
Odpowiedz
Witam serdecznie. To zaszczyt spotkać tak doświadczonego polityka Smile.
Odpowiedz
Witam serdecznie! Smile
N.N
Odpowiedz
Witam serdecznie w państwie, gdzie trawa jest zieleńsza. Podobnie jak Feliks, służę pomocą.

Bardzo cieszy mnie stawianie kropek przed emotikonami.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Dołączam się do powitań w Najwiekszej Republice Polskiego Mikroświata bla bla bla. Wink
[i]Maria von Primisz
[Obrazek: DGS1nKB.png]
II Prezydent Republiki Bialenii
Premier IV i V Kadencji    Poseł IV, V i VI, VII, IX Kadencji
Trener Galacticos Wolnograd, najbardziej utytułowanego klubu sportowego w Republice
Odpowiedz
Dziękuje wszystkim za miłe przywitanie. Wink
Odpowiedz
Takoż i ja witam - oczywiście z drobnym opóźnieniem. Jak zobaczyłem pierwszy wpis, to pomyślałem w duchu, że może do Bialenii przyjechał jakiś konserwatysta, zwłaszcza że wbrew tutejszemu zwyczajowi zwraca się per "Pan", niestety okazało się co innego.  Big Grin Niemniej jednak witam, bo o tym, że u nas trawa jest "zieleńsza", to z pewnością wiadomo.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
Ja także serdecznie witam na bialeńskiej ziemi!

Ciekawi mnie dlaczego wybrał pan Republikę Bialenii, wszak niewiele mamy wspólnego z klimatem francuskim itp.
(-) Dan Mark
Odpowiedz
Witam w Republice, ostoi zielonej trawy, republikanizmu i parlamentaryzmu w monarchistycznym świecie. Jesteśmy w trakcie kampanii, więc proponuję po wstępnym zapoznaniu się z Bialenią, przejrzeć ich programy. Smile Oczywiście w sprawie pytań jestem do dyspozycji, zarówno na PW jak i na IRC pod nickiem KJM.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Wybrałem Bialenie gdyż uznałem ja za idealne miejsce do kontynuacji wirtualnego życia. Na pewno nie kierowałem się podobieństwem do Republiki Francuskiej. Chciałem również odciąć się od klimatu kontynentu, którym byłem nieco zmęczony dlatego też nie wybrałem żadnego państwa leżącego w Vaarlandzie. Po prostu uznałem, że Bialena jest w stanie stać się moim nowym domem i mam nadzieję że się nie mylę.

Co do zielonej trawki. To aktualnie jestem jakby to powiedzieć bezdomny, gdyż moje posiadłości w Paryżu i Lille zostały zniszczone. Czy znajdzie się w Republice kawałek tej pięknej trawki i dla mnie? Smile
Odpowiedz
(23.06.2015, 21:53:26)Paul Pugnace link napisał(a): Wybrałem Bialenie gdyż uznałem ja za idealne miejsce do kontynuacji wirtualnego życia. Na pewno nie kierowałem się podobieństwem do Republiki Francuskiej. Chciałem również odciąć się od klimatu kontynentu, którym byłem nieco zmęczony dlatego też nie wybrałem żadnego państwa leżącego w Vaarlandzie. Po prostu uznałem, że Bialena jest w stanie stać się moim nowym domem i mam nadzieję że się nie mylę.

Co do zielonej trawki. To aktualnie jestem jakby to powiedzieć bezdomny, gdyż moje posiadłości w Paryżu i Lille zostały zniszczone. Czy znajdzie się w Republice kawałek tej pięknej trawki i dla mnie? Smile
Jest masa pięknej trawki, Bialenia to dobre dwa miliony kilometrów kwadratowych. Smile
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
A są miejsca bardziej zielone? Tzn. czy ktoś poleca jakieś miejsce do osiedlenia się?  Wink
Odpowiedz
Koło Bałdaraszu, he he. Big Grin
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości