DC 30/2015 ws. nominacji Dowódcy Imperialnych Sił Zbrojnych CB .
Cytat:
[size=24pt]DEKRET CARSKI
[font=georgia][size=10pt][b]ws. nominacji Dowódcy Imperialnych Sił Zbrojnych Carstwa Brodryjskiego.

z 29 dnia miesiąca czerwca Anno Domini 2015

[Obrazek: MonaviaGreatCoatofArms350.png]

[size=8pt][font=georgia]Art.1.
Ustanawia się Dowódcę Imperialnych Sił Zbrojnych Carstwa Brodryjskiego w osobie Arne von Heima.

[size=8pt][font=georgia]Art.2.
Dekret wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

[size=8pt][font=georgia]/-/ Aleksandra I Izabella
Z Bożej łaski i woli Narodu Caryca Brodrii i Rosyji, Imeratorowa

Akt jest nieważny.
Siły Zbrojne Carstwa są całkowicie podległe pod Dowództwo SZ RB.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Ta nominacja doprowadzi do całkowitej destrukcji sił zbrojnych Brodrii. O, tak to będzie wyglądać:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=quxhY3XBZic[/youtube]
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
(29.06.2015, 20:05:36)Willem Passepartout-Wettin link napisał(a): Akt jest nieważny.
Siły Zbrojne Carstwa są całkowicie podległe pod Dowództwo SZ RB.
Plus nazwisko w nominacji jest źle zapisane.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Panie Pietrow stwierdzam iż mam pana dość i pana chamskich komentarzy oraz nie życzę ich sobie... Byle mieszkaniec nie będzie obrażał szlachty!
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
(29.06.2015, 21:46:24)Arne I von Heim-Dostojewski link napisał(a): Byle mieszkaniec nie będzie obrażał szlachty!

Jedynym miejscem szlachty jest dół z wapnem. Ot, tyle w temacie.

@Edit Aha, nie jestem obywatelem Bialenii.
@Edit 2 Carstwa też.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Jestem obywatelem Carstwa, więc proszę stulić pysk.

@Edit1. Przepraszam pomyliło mi się.
@Edit2. Czerwony Car powraca? Czy mi się tylko zdaje?
Пётр Иванович Петров
(29.06.2015, 21:59:30)Iwan Pietrow link napisał(a): Jedynym miejscem szlachty jest dół z wapnem. Ot, tyle w temacie.

@Edit Aha, nie jestem obywatelem Bialenii.
@Edit 2 Carstwa też.

Jakże to były król może tak mówić?
(29.06.2015, 22:07:54)Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link napisał(a): Jakże to były król może tak mówić?

Jak widać może.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

(29.06.2015, 22:06:07)Arne I von Heim-Dostojewski link napisał(a): @Edit2. Czerwony Car powraca? Czy mi się tylko zdaje?

"Czerwony Car" - uwielbiam to określenie. Big Grin

@Edit Proszę wybaczyć za post pod postem. Jeżeli nie sprawi to problemu, to proszę administrację o połączenie tego postu z moim poprzednim.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Zarówno Pan Arne von Heim, jak i całe "Imperium" Brodryjskie jest całkowicie skompromitowane więc nie warto się z nimi przekomarzać. Współczuje Bialenii takiego "partnera"  Wink
-Pijesz? -Nie. -Palisz? -Tylko heretyków.

[Obrazek: 200_03_08_16_5_52_51.png]
A ja współczuje Nordacie takiego mieszkańca jak Jan. Uważa się za tego dobrego ponieważ ja zerwałem unię Batawsko-Uhraińską poprzez prośbę ludu... Cóż rozumiem ja zawsze będę tym złym, a wy wybawicielami Świata itd.
Пётр Иванович Петров
Momencik. Pozwólcie że i ja się wtrącę. Z nominacji Cara Brodrii , Mikołaja Patryka , Ministrem Spraw Wojskowych oraz Naczelnym Wodzem Sił Zbrojnych Brodrii w randze Admirała jestem JA.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Nie ma czegoś takiego, jak "Naczelny Wódz SZ CB".

Cytat:Artykuł 3

Carskie Siły Zbrojne zostają utworzone przy pomocy Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, na bazie personelu i sprzętu ewakuowanego z Federacji Brodryjskiej, uchodźców brodryjskich oraz pomocy materiałowej i sprzętowej dostarczonej przez stronę Bialeńską.

Artykuł 4

Carskie Siły Zbrojne będą operacyjnie podlegały Dowództwu Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, zachowując oznakowanie zgodne z ustaleniami Carstwa Brodryjskiego, odrębne umundurowanie, stopnie wojskowe i odznaczenia oraz pełną decyzyjność strony Brodryjskiej w kwestiach personalnych. Bezpośrednim zwierzchnikiem Carskich Sił Zbrojnych będzie obecny Car Brodrii lub osoba przez niego wyznaczona.

Cytat:Artykuł 8

1. Umowę zawiera się na czas nieoznaczony.

2. Może być ona wypowiedziana przez każdą ze stron z 10-dniowym wyprzedzeniem i traci moc jedenastego dnia od chwili dostarczenia wypowiedzenia drugiej stronie.

3. W przypadku rozwiązania umowy Carskie Siły Zbrojne są obowiązane opuścić terytorium Republiki Bialeńskiej w chwili ustania niniejszej umowy - pozostawiając na terytorium Republiki Bialeńskiej uzbrojenie, sprzęt i wyposażenie uzyskane z Sił Zbrojnych RB oraz nienaruszoną infrastrukturę wojskową.

http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=2293.0

Art. 8, pkt. 3 najbardziej mnie cieszy, bo w skrócie wtedy będziecie musieli naprawdę wypierdalać. Wink
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Dokładnie, osoba wyznaczona przez Cara Brodrii, a takową nominację posiadam właśnie ja.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
(30.06.2015, 02:39:43)Arne I von Heim-Dostojewski link napisał(a): A ja współczuje Nordacie takiego mieszkańca jak Jan.

Ja na Nordacie nie mieszkam od 15 czerwca. Ewentualnie wpadnę do Bialenii żeby poprawić sobie humor przeglądając forum Brodrii  Smile
-Pijesz? -Nie. -Palisz? -Tylko heretyków.

[Obrazek: 200_03_08_16_5_52_51.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości