Rozporządzenia Wielkiego Księcia Bałmucji
Patrząc na sytuację jaka powstała i na narastające napięcie w kraju , jako dziedziczny władca tych ziem, ogłaszam że Wielkie Księstwo Bałmucji ani jego mieszkańcy, nie wezmą udziału w burdach ani żadnych demonstracjach.
Informuję także iż w trybie natychmiastowym zostaje ogłoszona mobilizacja wojsk znajdujących się pod moja komendą .

/-/Tomasz Piotr Dostojewski
Wielki Książę Bałmucji
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Et tu Brute contra mea?

W takim razie nie pozwolę by rewolucjonista i buntownik był księciem Bałamucji i tak nic nie robisz w regionie, bo sam zajmujesz się separatystycznym ruchem w Batawii.
Księciem już nie jesteś.

Kompletny brak honoru, zdrada.
Uznając tylko i wyłącznie za władcę Brodrii, Cara Mikołaja Patryka , od którego otrzymałem dziedziczny tytuł Wielkiego Księcia Bałmucji oraz ziemie , ogłaszam iż Wielkie Księstwo Bałmucji pozostaje wierne Carowi Mikołajowi Patrykowi.
Do jego powrotu na tron Brodrii, Bałmucja ogłasza się Autonomicznym Księstwem nieuznającym władzy Carycy Aleksandry.
Wszelkie jej dekrety i postanowienia nie będą brane pod uwagę w Wielkim Księstwie.

PS; Ja nic nie robe w regione??? ha ha ha ha....dobre. Wasza Carska Mość jest Księżną Czuwacji, a ostatni post w regionie jest z 2 marca, więc krytykę proszę zacząć od siebie, a później czepiać się innych. Zaś co do Batawii, odszedłem z niej ponieważ uznałem ją za bardzo niestabilny kraj, gdzie często zmienia się władzę i forum. Oczywiście wiele jej zawdzięczam ponieważ była moją pierwsza mikronacją.
Nie jestem żadnym separatystą w Batawii, a Wielkim Księciem jestem i będę nadal z powodu nadania dziedzicznego tytułu , jako głowa państwa, zwłaszcza monarchii, powinna Wasza Carska Mość o tym wiedzieć.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Co proszę?
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Już nieaktualne Albercie. Nieporozumienie.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości