Ankieta: Która forma komunikacji na forum jest dla Ciebie wygodniejsza?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Freichat (okienka)
42.86%
9 42.86%
Shoutbox
19.05%
4 19.05%
Tradycyjne wiadomości
33.33%
7 33.33%
Pozaforumowa
4.76%
1 4.76%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Komunikacja na forum
Badam opinię społeczną w sprawie komunikacji na nowym forum.
No i zachęcam do dyskusji, czy obecnie jest dobrze, czy coś należy usunąć albo dodać.

Gdyby ktoś się pytał, to wyłączyłem dodawanie załączników w postach.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
I to trochę skomplikowało przenosiny.
Odpowiedz
Mogę włączyć, ale osobiście uważam że łatwiej jest zarządzać galerią, niż załącznikami które są hashowane.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Głosowałem na shoutbox, bo wygodniej niż pisać przez okienka (w których nie za bardzo, w przeciwieństwie do krzykopudła, jestem w stanie wysłać coś więcej niż jedno niezbyt długie zdanie) jest mi kogoś zawołać na fejsa, gdzie mam kontakt do prawie wszystkich, albo ewentualnie na IRC-a. No i przez okienka nie da się inby zrobić, ani pisać publicznie "wielkich myśli" bez spamowania nimi na forum per se, za co cenię sobie shoutboxa.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Zmieniłem Freichat na oryginalny czat do SMF.

Odpowiedz
Żadnych czatów. Smile
Odpowiedz
(27.01.2016, 19:05:28)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Gdyby ktoś się pytał, to wyłączyłem dodawanie załączników w postach.

Co do tych załączników - śmiało można teraz korzystać. Zwłaszcza polecam do umieszczania w postach załączników PDF, teraz tworzy się automatyczny podgląd dokumentu.

Odpowiedz
Tego typu ankiety ujednolicają preferencje wszystkich wchodzących w skład Bialenii. Uważam to za poważne pogwałcenie moich praw. Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości