Nieaktualny stan odznaczeń
#21
Do listy zostały dodane odznaczenia nadane dzisiejszym rozporządzeniem Prezydenta, a także wczorajszym rozkazem Dowódcy SZ RB.

Cytat:Krzyż Walecznych:
Brak odznaczonych.

Medal Lotniczy:
  • Ronon Dex – 12.01.2015

Medal Marynarki Wojennej:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 01.05.2016

Medal Sił Zbrojnych:

Brązowy:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 12.01.2015
    Kamil Maciejewski – 12.01.2015
    Pel Nander – 12.01.2015
    Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
    Piotr Konstanty Dostojewski – 21.03.2016
    Severino Castiglioni – 21.03.2016
    Jan Lubomirski - 31.03.2016

Srebrny:
  • Michael Redwitz – 12.01.2015
    Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 21.03.2016
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 31.03.2016

Złoty:
  • Maciej Kamiński - 31.03.2016
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 01.05.2016

Order Niepodległości:

Krzyż Kawalerski:
  • Maciej Kamiński – 12.01.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 21.03.2016
    Tomasz Bagrat-Dostojewski – 21.03.2016
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
    Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
    Piotr Konstanty Dostojewski – 21.03.2016
    Severino Castiglioni – 21.03.2016

Krzyż Oficerski:
  • Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016

Krzyż Komandorski:
  • Heinrich Hewret Wettin - 01.05.2016

Krzyż Wielki:
  • Jan Ursyński – 12.01.2015

Krzyż Wielki z Mieczami:
  • Andrzej Swarzewski – 12.01.2015
    Ronon Dex – 12.01.2015

Bialeński Krzyż Zasługi:

Brązowy:
  • Boris Hristow – 15.11.2014
    Dan Mark – 20.12.2014
    Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
    Geraint Glyndŵr – 25.01.2015
    Piotr Konstanty Dostojewski – 01.09.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 15.11.2015
    Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
    Brandon Noqtern - 15.11.2015
    Karol Medycejski - 15.11.2015
    Bajtuś - 15.11.2015
    Grzegorz Zagrobelny - 15.11.2015

Srebrny:
  • Ronon Dex – 20.12.2014
    Jan Ursyński – 20.12.2014
    Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
    Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
    Eddard Noqtern – 01.09.2015
    Markus Wettin - 15.11.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 15.11.2015
    Guliano Montini - 15.11.2015
    Piotr Paweł de Zaym - 15.11.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 15.11.2015
    Frederick Hufflepuff - 15.11.2015
    Kamil Maciejewski - 15.11.2015

Złoty:
  • Heinrich Hewret Wettin - 20.12.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
    Maria von Primisz – 01.05.2015
    Markus Wettin – 01.05.2015
    Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
    Kristian Arped – 01.05.2015
    Maciej Kamiński – 01.05.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
    Alberto de Medici – 01.09.2015

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury:

Brązowy:
  • Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014
    Heinrich Hewret Wettin - 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015
    Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska – 16.10.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 16.10.2015
    Severino Castiglioni - 17.12.2015
    Alberto de Medici - 17.12.2015

Srebrny:
  • Guliano Montini – 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 07.08.2015
    Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
    Markus Wettin – 16.10.2015
    Kamil Maciejewski - 17.12.2015
    Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
    Ronon Dex - 02.05.2016

Złoty:
  • Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Policji:

Brązowy:
  • Ronon Dex – 26.12.2014
    Fiodor Swirydiuk - 02.05.2016

Srebrny:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015

Złoty:
  • Maciej Kamiński – 07.08.2015

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów:

Brązowy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
    Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
    Jan von Maikowski – 16.10.2015
    Alberto de Medici – 16.10.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Kuceł – 16.10.2015
    Piotr Konstanty Dostojewski – 16.10.2015
    Grzegorz Zagrobelny – 16.10.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
    Karol Medycejski - 17.12.2015
    Freyton Camirr - 17.12.2015
    Irmina de Vellior - 17.12.2015

Srebrny:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 16.10.2015
    Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
    Brandon Noqtern – 16.10.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 16.10.2015
    Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015
    Bajtuś - 17.12.2015

Złoty:
  • Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Markus Wettin – 16.10.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 16.10.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Sportu:

Brązowy:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
    Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
    Brandon Noqtern – 07.08.2015
    Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
    Markus Arped – 07.08.2015
    Orjon Surma – 07.08.2015
    Juliette de Firenza – 07.08.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
    Freyton Camirr - 17.12.2015

Srebrny:
  • Maciej Kamiński – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 16.10.2015
    Bajtuś - 02.05.2016

Złoty:
  • Markus Wettin – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 17.12.2015
    Eddard Noqtern - 02.05.2016

Order Budowniczych Republiki:

Krzyż Kawalerski:
  • Kamil Maciejewski – 01.05.2014
    Bartłomiej Małczyński – 01.05.2014
    Pel Nander – 01.05.2014
    Guliano Montini – 20.12.2014
    Alberto de Medici - 15.11.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski - 15.11.2015
    Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
    Piotr Paweł de Zaym - 15.11.2015
    Severino Castiglioni - 02.05.2016
    Kamil Maciejewski - 02.05.2016
    Ametyst Faradobus - 02.05.2016

Krzyż Oficerski:
  • George Bash – 01.05.2014
    Markus Wettin - 15.11.2015
    Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
    Kristian Arped - 15.11.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 02.05.2016
    Eddard Noqtern - 02.05.2016
    Bajtuś - 02.05.2016
    Mikołaj Patryk Dostojewski - 02.05.2016
    Piotr Paweł de Zaym - 02.05.2016
    Karol III - 02.05.2016
    Frederick Hufflepuff - 02.05.2016

Krzyż Komandorski:
  • Jan Sapieha – 01.05.2014

Krzyż Wielki:
  • Boris Hristow – 01.05.2014
    Ronon Dex – 01.05.2014
    Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 15.11.2015
    Maria von Primisz - 15.11.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 02.05.2016
    Jan Lubomirski - 02.05.2016

Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
  • Andrzej Swarzewski - 15.11.2015
    Maciej Kamiński - 15.11.2015
    Ronon Dex - -02.05.2016
    Heinrich Hewret Wettin - 02.05.2016
    Jan Ursyński - 02.05.2016

Order Patrona Republiki Bialeńskiej:

Komandoria:
  • Andrzej Swarzewski – 01.09.2014
    Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 21.03.2015
    Orjon Surma – 01.09.2015
    Markos apo Zep – 01.09.2015
    Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
    Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
    Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
    Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
    Fernando de Cordoba – 16.10.2015
    Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
    Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
    Lorenzo Sastra – 16.10.2015
    Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
    Nikos Anastosigos – 16.10.2015
    Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
    Karol Medycejski – 16.10.2015
    Morfius Kringiham – 16.10.2015
    Sebastian von Tauer – 16.10.2015
    Ozzy Washburn – 16.10.2015
    Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
    Irmina de Vellior - 15.11.2015

Odznaka:
  • Jacques de Brolle – 15.11.2014
    Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
    Carlos Lorenzo de Medici y Zep – 16.10.2015
    Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
    Juliette de Firenza – 16.10.2015
    Ametyst Faradobus - 15.11.2015
    Robert Dębski-Hans - 15.11.2015

Zielona Wstęga:
  • Eddard Noqtern – 21.03.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 01.09.2015
    Maks Zwell – 16.10.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 15.11.2015
    Daniel von Witt - 15.11.2015
    Marcel Hans - 17.12.2015
    Hugo Miramontes - 31.03.2016
    Heinrich Hewret Wettin - 02.05.2016

Order Powstania Marcowego:

Krzyż Srebrny:
  • Piter Jasiński – 21.03.2014
    Alberto de Medici – 21.03.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
    Kristian Arped – 21.03.2015

Krzyż Złoty:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015

Krzyż Wielki:
  • Andrzej Swarzewski - 02.05.2016
  • Jan Ursyński - 02.05.2016

Medal Zasłużony dla Dyplomacji:

Brązowy:
  • Andrzej Swarzewski – 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 17.12.2015
    Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 02.05.2016

Srebrny:
  • Maria von Primisz – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Markus Wettin – 07.08.2015
    Eddard Noqtern – 07.08.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 02.05.2016

Złoty:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
    Alberto de Medici – 07.08.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 07.08.2015
    Maciej Kamiński - 02.05.2016

Order Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego:

IV klasy:
Brak odznaczonych.

III klasy:
Brak odznaczonych.

II klasy:
  • Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 07.12.2015
    Andrzej Swarzewski - 07.12.2015

I klasy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 07.12.2015
    Alberto de Medici - 07.12.2015

Order Dynastii Dostojewskich:

III klasy:
Brak odznaczonych.

II klasy:
Brak odznaczonych.

I klasy:
Brak odznaczonych.

Order Carycy Aleksandry I Izabelli:

III klasy:
  • Iwan Pietrow-Dostojewski - 07.12.2015

II klasy:
  • Alberto de Medici - 07.12.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015

I klasy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 07.12.2015

Order Iwana:
Brak odznaczonych.

Order Tomasza:
  • Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015

Order Aleksandra:
Brak odznaczonych.

Order Cara Mikołaja I:

III klasy:
  • Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015

II klasy:
Brak odznaczonych.

I klasy:
Brak odznaczonych.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
#22
Coś mi brakuje:

Cytat:5) Heinrichowi Hewretowi Wettinowi Zieloną Wstęgę Orderu Patrona Republiki Bialeńskiej,

http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...pic=5324.0

+ ogólnie hasselandzkie
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#23
(02.05.2016, 13:09:37)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Coś mi brakuje:

Cytat:5) Heinrichowi Hewretowi Wettinowi Zieloną Wstęgę Orderu Patrona Republiki Bialeńskiej,

http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...pic=5324.0

+ ogólnie hasselandzkie

Zaraz, zaraz, tego nie dawałem, bo odznaczenia zdublowałyby się. Chociażby w przypadku Aleksandry...

@Edit A z hasselandzkimi odznaczeniami na razie jest bałagan.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
#24
Myślę, że można skreślić wszystko, co Sasza nadała.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#25
Cytat:Jan Kaniewski - 31.03.2016
[...]
Jan Ursyński - 02.05.2016

Ale to jest ta sama osoba!
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#26
Dobra...Wszystko, co miało być pozmienianie, zostało pozmieniane (czyt. daty nadań z 31.03. zostały zmienione na 02.05., Heinricha wpisałem do listy osób nagrodzonych Zieloną Wstęgą, a z Kaniewskiego zrobiłem Ursyńskiego).
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
#27
    • Cytat:Krzyż Walecznych:
      Brak odznaczonych.

      Medal Lotniczy:
      • Ronon Dex – 12.01.2015

      Medal Marynarki Wojennej:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.05.2016

      Medal Sił Zbrojnych:

      Brązowy:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
        Kamil Maciejewski – 12.01.2015
        Pel Nander – 12.01.2015
        Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016
        Severino Castiglioni - Faradobus – 21.03.2016
        Jan Lubomirski - Dostojewski - 31.03.2016

      Srebrny:
      • Michael Redwitz – 12.01.2015
        Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016
        Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 31.03.2016

      Złoty:
      • Maciej Kamiński - 31.03.2016
        Iwan Pietrow - 01.05.2016

      Order Niepodległości:

      Krzyż Kawalerski:
      • Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016



      Krzyż Komandorski:
      • Heinrich Hewret Faradobus - 01.05.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016

      Krzyż Wielki:
      • Jan Ursyński vel. Kaniewski – 12.01.2015
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016

      Krzyż Wielki z Mieczami:
      • Andrzej Swarzewski – 12.01.2015
        Ronon Dex – 12.01.2015
        Konstanty Jerzy Michalski - 01.10.2016
        Maciej Kamiński - 01.10.2016

      Bialeński Krzyż Zasługi:

      Brązowy:
      • Boris Hristow – 15.11.2014
        Tomasz Wettin - 20.12.2014
        Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
        Geraint Glyndŵr – 25.01.2015
        Piotr Pawłowicz – 01.09.2015
        Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
        Brandon Noqtern - 15.11.2015
        August von Medis - 15.11.2015
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Jan Lubomirski-Dostojewski - 01.10.2016
        Karol Wawrzyniec - 01.10.2016

      Srebrny:
      • Jan Kaniewski – 20.12.2014
        Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
        Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
        Aleksandra Dostojewska - 15.11.2015
        Guliano Montini - 15.11.2015
        Kamil Maciejewski - 15.11.2015
        Ametyst Faradobus - 01.10.2016
        Bajtuś - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016

      Złoty:
      • Heinrich Hewret Faradobus - 20.12.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
        Maria von Primisz – 01.05.2015
        Feliks Spirkin – 01.05.2015
        Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
        Kristian Arped – 01.05.2015
        Maciej Kamiński – 01.05.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
        Alberto de Medici – 01.09.2015
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Piotr Pawel I  de Zaym - 01.10.2016
        Ronon Dex - 01.10.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016

      Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury:

      Brązowy:
      • Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014
        Heinrich Hewret Faradobus - 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015
        Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
        Aleksandra Dostojewska – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Severino Castiglioni - 17.12.2015
        Alberto de Medici - 17.12.2015

      Srebrny:
      • Guliano Montini – 15.11.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
        Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
        Feliks Sparkin – 16.10.2015
        Kamil Maciejewski - 17.12.2015
        Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
        Ronon Dex - 02.05.2016

      Złoty:
      • Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
        Maciej Kamiński – 16.10.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015

      Medal Zasłużony dla Policji:

      Brązowy:
      • Ronon Dex – 26.12.2014
        Fiodor Swirydiuk - 02.05.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015

      Złoty:
      • Maciej Kamiński – 07.08.2015

      Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów:

      Brązowy:
      • Aleksandra Dostojewska – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
        Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
        Jan von Maikowski – 16.10.2015
        Alberto de Medici – 16.10.2015
        Maciej Kamiński – 16.10.2015
        Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł – 16.10.2015
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 16.10.2015
        August von Medis – 16.10.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Karol Medycejski - 17.12.2015
        Freyton Camirr - 17.12.2015
        Irmina de Vellior y Thorn - 17.12.2015

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 16.10.2015
        Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
        Brandon Noqtern – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015
        Bajtuś - 17.12.2015

      Złoty:
      • Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Feliks Sparkin – 16.10.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 16.10.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015

      Medal Zasłużony dla Sportu:

      Brązowy:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
        Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
        Brandon Noqtern – 07.08.2015
        Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
        Markus Arped – 07.08.2015
        Orjon Surma – 07.08.2015
        Juliette de Firenza – 07.08.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Freyton Camirr - 17.12.2015

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz - 07.08.2015
        Maciej Kamiński – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Bajtuś - 02.05.2016

      Złoty:
      • Feliks Sparkin – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
        Eddard Noqtern - 02.05.2016

      Order Budowniczych Republiki:

      Krzyż Kawalerski:
      • Boczek IV  – 01.05.2014
        Pel Nander – 01.05.2014
        Guliano Montini – 20.12.2014
        Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
        Severino Castiglioni - Faradobus - 02.05.2016
        Ametyst Faradobus - 02.05.2016

      Krzyż Oficerski:
      • Farhat Ugokadze – 01.05.2014
        Feliks Sparkin - 15.11.2015
        Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Aroksus I Soborowiec - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016

      Krzyż Komandorski:
      • Jan Sapieha – 01.05.2014
        Kamil Maciejewski - 02.05.2016
        Karol Wawrzyniec - 01.10.2016
        Kristian Arped - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016
        Fiodor Swirydiuk - 01.10.2016

      Krzyż Wielki:
      • Boris Hristow – 01.05.2014
        Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
        Maria von Primisz - 15.11.2015
        Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
        Jan Lubomirski - Dostojewski - 02.05.2016
        Alberto de Medici - 01.10.2016
        Bajtuś - 01.10.2016
        Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
        Piotr Pawel I de Zaym - 01.10.2016

      Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
      • Andrzej Swarzewski - 15.11.2015
        Maciej Kamiński - 15.11.2015
        Ronon Dex - -02.05.2016
        Heinrich Hewret Faradobus - 02.05.2016
        Jan Kaniewski- 02.05.2016
        Eddard Noqtern - 01.10.2016

      Order Patrona Republiki Bialeńskiej:

      Komandoria:
      • Andrzej Swarzewski – 01.09.2014
        Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
        Iwan Pietrow – 21.03.2015
        Orjon Surma – 01.09.2015
        Markos apo Zep – 01.09.2015
        Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
        Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
        Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
        Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
        Fernando de Cordoba – 16.10.2015
        Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
        Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
        Lorenzo Sastra – 16.10.2015
        Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
        Nikos Anastosigos – 16.10.2015
        Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
        Karol Medycejski – 16.10.2015
        Morfius Kringiham – 16.10.2015
        Sebastian von Tauer – 16.10.2015
        Ozzy Washburn – 16.10.2015
        Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
        Irmina de Vellior - 15.11.2015

      Odznaka:
      • Edward II ( Jacques de Brolle ) – 15.11.2014
        Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
        Hugo Miramontes - 16.10.2015
        Carlos Lorenzo de Medici y Zep ( Karol II ) – 16.10.2015
        Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
        Juliette de Firenza – 16.10.2015
        Ametyst Faradobus - 15.11.2015
        Robert Dębski-Hans - 15.11.2015

      Zielona Wstęga:
      • Eddard Noqtern – 21.03.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 01.09.2015
        Maks Zwell – 16.10.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 15.11.2015
        Daniel von Witt - 15.11.2015
        Marcel Hans - 17.12.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 02.05.2016

      Order Powstania Marcowego:

      Krzyż Srebrny:
      • Piter Jasiński – 21.03.2014
        Alberto de Medici – 21.03.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
        Kristian Arped – 21.03.2015

      Krzyż Złoty:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015

      Krzyż Wielki:
      • Andrzej Swarzewski - 02.05.2016
      • Jan Kaniewski - 02.05.2016

      Medal Zasłużony dla Dyplomacji:

      Brązowy:
      • Andrzej Swarzewski – 15.11.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 17.12.2015
        Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 02.05.2016
        Albert von Metzer - 01.10.2016

      Srebrny:
      • Maria von Primisz – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Feliks Sparkin – 07.08.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
        Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016

      Złoty:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
        Alberto de Medici – 07.08.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
        Maciej Kamiński - 02.05.2016
        Eddard Noqtern - 01.10.2016

      Order Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego:

      IV klasy:
      • Józef Konstanty Bagrat - 25.05.2016

      III klasy:
      • Bajtuś - 25.05.2016

      II klasy:
      • Iwan Pietrow - 07.12.2015
        Andrzej Swarzewski - 07.12.2015
        Kamil Maciejewski - 25.05.2016

      I klasy:
      • Aleksandra Dostojewska - 07.12.2015
        Alberto de Medici - 07.12.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 25.05.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 25.05.2016

      Order Dynastii Dostojewskich:

      III klasy:
      Brak odznaczonych.

      II klasy:
      Brak odznaczonych.

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Carycy Aleksandry I Izabelli:

      III klasy:
      • Iwan Pietrow - 07.12.2015

      II klasy:
      • Alberto de Medici - 07.12.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 07.12.2015

      I klasy:
      • Aleksandra Dostojewska - 07.12.2015

      Order Iwana:
      Mikołaj Patryk Dostojewski - 26.05.2016
      Tomasz Cyryl Dostojewski - 26.05.2016

      Order Tomasza:
      • Tomasz Cyryl Dostojewski - 07.12.2015

      Order Aleksandra:
      Brak odznaczonych.

      Order Cara Mikołaja I:

      III klasy:
      • AndrzejSwarzewski - 26.05.2016
        Iwan Pietrow - 26.05.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 26.05.2016
        Jonon Dex - 26.05.2016

      II klasy:
      • Tomasz Cyryl Dostojewski - 26.05.2016

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Gospodarza Brodrii:

      III klasy:
      Brak odznaczonych

      II klasy:
      Brak odznaczonych

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Sportowców:

      III klasy:
      Brak odznaczonych

      II klasy:
      Brak odznaczonych

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Światła Księżyca:

      Z Brązowym Piórem:
      • Anszlus - 01.06.2016
        Irmina de Vellior y Thorn - 01.06.2016

      Ze Srebrnym Piórem :
      Brak odznaczonych

      Ze Złotym Piórem:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 01.06.2016

      Order Smoka:

      Order:
      • Irmina de Vellior y Thorn - 04.07.2016

      Order Wielki:
      • Eddard Noqtern - 28.11.2014
        Bajtuś - 04.07.2016

      Order Wielki z Diamentami:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 11.11.2014

      Order Signum Laudis:

      Brązowy:
      • Freyton Camirr - 03.07.2014

      Srebrny:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 01.06.2016

      Złoty:
      • Iwan Pietrow - 03.07.2015

      Order Przyjaciela:

      Ze Wstęgą:
      • Meisande V Gvandoya - 03.07.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 03.07.2015
        Kristian Arped - 03.07.2015
        Maciej Kamiński - 01.06.2016
        Marcel Hans - 01.06.2016
        Alberto de Medici - 01.06.2016
        Ronon Dex - 01.06.2016

      Ze Srebrną Gwiazdą i ze Wstęgą:
      • Ametyst Faradobus - 03.07.2015
        Andrzej Swarzewski - 03.07.2015
        Feliks Spirkin - 03.07.2015
        Hugo Miramontes - 03.07.2015
        Konstanty Jerzy Michalski - 03.07.2015

      Ze Złotą Gwiazdą i ze Wstęgą:
      Brak odznaczonych

      Order Obrońcy Hasselandu:

      Brązowy:
      Brak odznaczonych

      Srebrny:
      Brak odznaczonych

      Złoty:
      Brak odznaczonych

      Krzyż Zasługi Hasselandu:

      Brązowy:
      • Aaron Ramsey - 2016-06-01
        Anszlus - 2016-06-01
        Kamil Maciejewski - 2016-06-01
        Kaspian Morsis - 2016-06-01

      Srebrny:
      • Paulus Buddus - 2013-07-03
        Piotr Konstanty Pawłowicz - 2014-11-28
        Hewret Faradobus - 2016-06-01
        Irmina de Vellior y Thorn - 2016-06-01

      Złoty:
      • Eddard Noqtern - 2014-07-03
        Freyton Camirr - 2014-11-28
        Maciej Kamiński - 2015-10-19
        Piotr Pawel I - 2016-06-01
        Bajtuś - 2016-06-01

      Medal Gwiazdy Razuryjskiej:

      Brązowy:
      • Marcel Hans - 2016-01-15
        Freyton Camirr - 2016-01-15

      Srebrny:
      • Irmina de Vellior y Thorn - 2016-06-01
        Iwan Pietrow - 2016-06-01

      Złoty:
      • Eddard Noqtern - 2016-01-15

      Order Królowej Magdaleny:
      • Eddard Noqtern - 2015-07-03
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#28
@"Tomasz Cyryl Dostojewski"
Czy jest to lista kompletna i poprawna?

System odznaczeń na nowym forum jest w pełni gotowy do pracy.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#29
To może poczekajcie z nowymi odznaczeniami na obchody Rocznicy, żeby nie robić dwa razy?
#30
Tak, to jest aktualna lista odznaczeń.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#31
Prosiłbym o aktualizację o nowe odznaczenia z uroczystości.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#32
    • Cytat:Krzyż Walecznych:
      Brak odznaczonych.

      Medal Lotniczy:
      • Ronon Dex – 12.01.2015

      Medal Marynarki Wojennej:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.05.2016

      Medal Sił Zbrojnych:

      Brązowy:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
        Kamil Maciejewski – 12.01.2015
        Pel Nander – 12.01.2015
        Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016
        Severino Castiglioni - Faradobus – 21.03.2016
        Jan Lubomirski - Dostojewski - 31.03.2016

      Srebrny:
      • Michael Redwitz – 12.01.2015
        Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016
        Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 31.03.2016

      Złoty:
      • Maciej Kamiński - 31.03.2016
        Iwan Pietrow - 01.05.2016

      Order Niepodległości:

      Krzyż Kawalerski:
      • Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016



      Krzyż Komandorski:
      • Heinrich Hewret Faradobus - 01.05.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016

      Krzyż Wielki:
      • Jan Ursyński vel. Kaniewski – 12.01.2015
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016

      Krzyż Wielki z Mieczami:
      • Andrzej Swarzewski – 12.01.2015
        Ronon Dex – 12.01.2015
        Konstanty Jerzy Michalski - 01.10.2016
        Maciej Kamiński - 01.10.2016

      Bialeński Krzyż Zasługi:

      Brązowy:
      • Boris Hristow – 15.11.2014
        Tomasz Wettin - 20.12.2014
        Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
        Geraint Glyndŵr – 25.01.2015
        Piotr Pawłowicz – 01.09.2015
        Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
        Brandon Noqtern - 15.11.2015
        August von Medis - 15.11.2015
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Jan Lubomirski-Dostojewski - 01.10.2016
        Karol Wawrzyniec - 01.10.2016

      Srebrny:
      • Jan Kaniewski – 20.12.2014
        Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
        Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
        Aleksandra Dostojewska - 15.11.2015
        Guliano Montini - 15.11.2015
        Kamil Maciejewski - 15.11.2015
        Ametyst Faradobus - 01.10.2016
        Bajtuś - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016

      Złoty:
      • Heinrich Hewret Faradobus - 20.12.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
        Maria von Primisz – 01.05.2015
        Feliks Spirkin – 01.05.2015
        Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
        Kristian Arped – 01.05.2015
        Maciej Kamiński – 01.05.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
        Alberto de Medici – 01.09.2015
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Piotr Pawel I  de Zaym - 01.10.2016
        Ronon Dex - 01.10.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016

      Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury:

      Brązowy:
      • Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014
        Heinrich Hewret Faradobus - 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015
        Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
        Aleksandra Dostojewska – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Severino Castiglioni - 17.12.2015
        Alberto de Medici - 17.12.2015

      Srebrny:
      • Guliano Montini – 15.11.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
        Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
        Feliks Sparkin – 16.10.2015
        Kamil Maciejewski - 17.12.2015
        Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
        Ronon Dex - 02.05.2016

      Złoty:
      • Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
        Maciej Kamiński – 16.10.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016

      Medal Zasłużony dla Policji:

      Brązowy:
      • Ronon Dex – 26.12.2014
        Fiodor Swirydiuk - 02.05.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015

      Złoty:
      • Maciej Kamiński – 07.08.2015

      Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów:

      Brązowy:
      • Aleksandra Dostojewska – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
        Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
        Jan von Maikowski – 16.10.2015
        Alberto de Medici – 16.10.2015
        Maciej Kamiński – 16.10.2015
        Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł – 16.10.2015
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 16.10.2015
        August von Medis – 16.10.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Karol Medycejski - 17.12.2015
        Freyton Camirr - 17.12.2015
        Irmina de Vellior y Thorn - 17.12.2015
        Severino Castiglioni-Faradobus - 20.11.2016
        Jurij Bołodin - 20.11.2016
        Ametyst Faradobus - 20.11.2016
        Tadeusz krasnodębski - 20.11.2016
        Piotr Novitius - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 16.10.2015
        Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
        Brandon Noqtern – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015
        Bajtuś - 17.12.2015

      Złoty:
      • Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Feliks Sparkin – 16.10.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 16.10.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015

      Medal Zasłużony dla Sportu:

      Brązowy:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
        Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
        Brandon Noqtern – 07.08.2015
        Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
        Markus Arped – 07.08.2015
        Orjon Surma – 07.08.2015
        Juliette de Firenza – 07.08.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Freyton Camirr - 17.12.2015
        Ludwik Tomović - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz - 07.08.2015
        Maciej Kamiński – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Bajtuś - 02.05.2016

      Złoty:
      • Feliks Sparkin – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
        Eddard Noqtern - 02.05.2016
        Iwen Pietrov - 20.11.2016

      Order Budowniczych Republiki:

      Krzyż Kawalerski:
      • Boczek IV  – 01.05.2014
        Pel Nander – 01.05.2014
        Guliano Montini – 20.12.2014
        Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
        Severino Castiglioni - Faradobus - 02.05.2016
        Ametyst Faradobus - 02.05.2016
        Piotr Novitius - 20.11.2016

      Krzyż Oficerski:
      • Farhat Ugokadze – 01.05.2014
        Feliks Sparkin - 15.11.2015
        Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Aroksus I Soborowiec - 01.10.2016

      Krzyż Komandorski:
      • Jan Sapieha – 01.05.2014
        Kamil Maciejewski - 02.05.2016
        Karol Wawrzyniec - 01.10.2016
        Kristian Arped - 01.10.2016
        Fiodor Swirydiuk - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016

      Krzyż Wielki:
      • Boris Hristow – 01.05.2014
        Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
        Maria von Primisz - 15.11.2015
        Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
        Jan Lubomirski - Dostojewski - 02.05.2016
        Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 20.11.2016

      Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
      • Andrzej Swarzewski - 15.11.2015
        Maciej Kamiński - 15.11.2015
        Ronon Dex - -02.05.2016
        Heinrich Hewret Faradobus - 02.05.2016
        Jan Kaniewski- 02.05.2016
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Alberto de Medici - 20.11.2016
        Bajtuś - 20.11.2016
        Piotr Pawel I de Zaym - 20.11.2016

      Order Patrona Republiki Bialeńskiej:

      Komandoria:
      • Andrzej Swarzewski – 01.09.2014
        Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
        Iwan Pietrow – 21.03.2015
        Orjon Surma – 01.09.2015
        Markos apo Zep – 01.09.2015
        Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
        Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
        Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
        Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
        Fernando de Cordoba – 16.10.2015
        Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
        Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
        Lorenzo Sastra – 16.10.2015
        Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
        Nikos Anastosigos – 16.10.2015
        Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
        Karol Medycejski – 16.10.2015
        Morfius Kringiham – 16.10.2015
        Sebastian von Tauer – 16.10.2015
        Ozzy Washburn – 16.10.2015
        Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
        Irmina de Vellior - 15.11.2015

      Odznaka:
      • Edward II ( Jacques de Brolle ) – 15.11.2014
        Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
        Hugo Miramontes - 16.10.2015
        Carlos Lorenzo de Medici y Zep ( Karol II ) – 16.10.2015
        Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
        Juliette de Firenza – 16.10.2015
        Ametyst Faradobus - 15.11.2015
        Robert Dębski-Hans - 15.11.2015

      Zielona Wstęga:
      • Eddard Noqtern – 21.03.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 01.09.2015
        Maks Zwell – 16.10.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 15.11.2015
        Daniel von Witt - 15.11.2015
        Marcel Hans - 17.12.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 02.05.2016

      Order Powstania Marcowego:

      Krzyż Srebrny:
      • Piter Jasiński – 21.03.2014
        Alberto de Medici – 21.03.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
        Kristian Arped – 21.03.2015

      Krzyż Złoty:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015

      Krzyż Wielki:
      • Andrzej Swarzewski - 02.05.2016
      • Jan Kaniewski - 02.05.2016

      Medal Zasłużony dla Dyplomacji:

      Brązowy:
      • Andrzej Swarzewski – 15.11.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 17.12.2015
        Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 02.05.2016
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Iwan Pietrov - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Maria von Primisz – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Feliks Sparkin – 07.08.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
        Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
        Ronon Dex - 20.11.2016

      Złoty:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
        Alberto de Medici – 07.08.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
        Maciej Kamiński - 02.05.2016
        Eddard Noqtern - 01.10.2016

      Medalu św. Izydora:

      Brązowy:
      • Eddard Noqtern - 20.11.2016
        Hewret Faradobus - 20.11.2016
        Maciej Kamiński - 20.11.2016

      Srebrny:
      brak odznaczonych

      Złoty:
      brak odznaczonych

      Medal Konkursowicza:

      Brązowy:
      • Eddard Noqtern - 20.11.2016
        Hewret Faradobus - 20.11.2016

      Srebrny:
      brak odznaczonych

      Złoty:
      brak odznaczonych

      Order Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego:

      IV klasy:
      • Józef Konstanty Bagrat - 25.05.2016

      III klasy:
      • Bajtuś - 25.05.2016

      II klasy:
      • Iwan Pietrow - 07.12.2015
        Andrzej Swarzewski - 07.12.2015
        Kamil Maciejewski - 25.05.2016

      I klasy:
      • Aleksandra Dostojewska - 07.12.2015
        Alberto de Medici - 07.12.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 25.05.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 25.05.2016

      Order Dynastii Dostojewskich:

      III klasy:
      Brak odznaczonych.

      II klasy:
      Brak odznaczonych.

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Carycy Aleksandry I Izabelli:

      III klasy:
      • Iwan Pietrow - 07.12.2015

      II klasy:
      • Alberto de Medici - 07.12.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 07.12.2015

      I klasy:
      • Aleksandra Dostojewska - 07.12.2015

      Order Iwana:
      Mikołaj Patryk Dostojewski - 26.05.2016
      Tomasz Cyryl Dostojewski - 26.05.2016

      Order Tomasza:
      • Tomasz Cyryl Dostojewski - 07.12.2015

      Order Aleksandra:
      Brak odznaczonych.

      Order Cara Mikołaja I:

      III klasy:
      • AndrzejSwarzewski - 26.05.2016
        Iwan Pietrow - 26.05.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 26.05.2016
        Jonon Dex - 26.05.2016

      II klasy:
      • Tomasz Cyryl Dostojewski - 26.05.2016

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Gospodarza Brodrii:

      III klasy:
      Brak odznaczonych

      II klasy:
      Brak odznaczonych

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Sportowców:

      III klasy:
      Brak odznaczonych

      II klasy:
      Brak odznaczonych

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Światła Księżyca:

      Z Brązowym Piórem:
      • Anszlus - 01.06.2016
        Irmina de Vellior y Thorn - 01.06.2016

      Ze Srebrnym Piórem :
      Brak odznaczonych

      Ze Złotym Piórem:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 01.06.2016

      Order Smoka:

      Order:
      • Irmina de Vellior y Thorn - 04.07.2016

      Order Wielki:
      • Eddard Noqtern - 28.11.2014
        Bajtuś - 04.07.2016

      Order Wielki z Diamentami:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 11.11.2014

      Order Signum Laudis:

      Brązowy:
      • Freyton Camirr - 03.07.2014

      Srebrny:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 01.06.2016

      Złoty:
      • Iwan Pietrow - 03.07.2015

      Order Przyjaciela:

      Ze Wstęgą:
      • Meisande V Gvandoya - 03.07.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 03.07.2015
        Kristian Arped - 03.07.2015
        Maciej Kamiński - 01.06.2016
        Marcel Hans - 01.06.2016
        Alberto de Medici - 01.06.2016
        Ronon Dex - 01.06.2016

      Ze Srebrną Gwiazdą i ze Wstęgą:
      • Ametyst Faradobus - 03.07.2015
        Andrzej Swarzewski - 03.07.2015
        Feliks Spirkin - 03.07.2015
        Hugo Miramontes - 03.07.2015
        Konstanty Jerzy Michalski - 03.07.2015

      Ze Złotą Gwiazdą i ze Wstęgą:
      Brak odznaczonych

      Order Obrońcy Hasselandu:

      Brązowy:
      Brak odznaczonych

      Srebrny:
      Brak odznaczonych

      Złoty:
      Brak odznaczonych

      Krzyż Zasługi Hasselandu:

      Brązowy:
      • Aaron Ramsey - 2016-06-01
        Anszlus - 2016-06-01
        Kamil Maciejewski - 2016-06-01
        Kaspian Morsis - 2016-06-01

      Srebrny:
      • Paulus Buddus - 2013-07-03
        Piotr Konstanty Pawłowicz - 2014-11-28
        Hewret Faradobus - 2016-06-01
        Irmina de Vellior y Thorn - 2016-06-01

      Złoty:
      • Eddard Noqtern - 2014-07-03
        Freyton Camirr - 2014-11-28
        Maciej Kamiński - 2015-10-19
        Piotr Pawel I - 2016-06-01
        Bajtuś - 2016-06-01

      Medal Gwiazdy Razuryjskiej:

      Brązowy:
      • Marcel Hans - 2016-01-15
        Freyton Camirr - 2016-01-15

      Srebrny:
      • Irmina de Vellior y Thorn - 2016-06-01
        Iwan Pietrow - 2016-06-01

      Złoty:
      • Eddard Noqtern - 2016-01-15

      Order Królowej Magdaleny:
      • Eddard Noqtern - 2015-07-03
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#33
    • Cytat:Order Tytułu Bohatera Bialenii

      2016: Hewret Faradobus.
      Główny administator, dwukrotny prezydent, a także wiceprezydent, premier, minister. Osoba bardzo aktywna i wykazująca się licznymi inicjatywami, a także odpowiedzialna za rozwój informatyczny Bialenii.

      2015: Eddard Noqtern.
      Bardzo aktywny prezydent, założyciel i lider największej partii w historii RB - Wspólnoty Rozwoju, a także jeden z architektów stowarzyszenia bialeńsko-brodryjsko-hasselandzkiego.

      2014: Ronon Dex.
      Specjalista w wielu dziedzinach, zwłaszcza wojskowości i geografii. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, aktywności i rozsądkowi był obywatelem, który w największym stopniu przyczynił się do nadania Bialenii charakteru poważnej mikronacji.

      2013: Maciej Kamiński.
      Ojciec-Założyciel Bialenii, trzyletni Prezes Policji Krajowej, osoba, która od samego początku istnienia Republiki wykazuje się spokojem, rozsądkiem i dbaniem o interesy bialeńskie. Pełnił z zaangażowaniem niemalże wszystkie możliwe funkcje.

      2012: Jan Kaniewski.
      Przywódca Powstania Marcowego i lider państwowy Dżamahiriji, największy bohater narodowy bez którego nie powstałaby współczesna państwowość bialeńska.

      2010: Shimitsu.
      Zastępca Króla Bialenii, prokurator, burmistrz Dolnogradu (obecnie Wolnograd), a także główny kapłan (nariepem olczyzmu), a również czołowy działacz Republiki Klume.

      Tytuł "Zasłużony dla Stowarzyszenia"
      • Eddard Noqtern,
        Piotr Paweł I,
        Marek Bajtuś,
        Sheldon Anszlus Lovelace,
        Maciej Kamiński,
        Ronon Dex,
        Feliks Spirkin.

      Order Aktywności:

      Brązowy:
      • Maciej Kamiński - 18.12.2016 r.
        Ronon Dex - 18.12.2016 r.
        Hewret Faradobus - 18.12.2016 r.

      Srebrny:
      brak

      Złoty:
      brak

      Krzyż Walecznych:
      Brak odznaczonych.

      Medal Lotniczy:
      • Ronon Dex – 12.01.2015

      Medal Marynarki Wojennej:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.05.2016

      Medal Sił Zbrojnych:

      Brązowy:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
        Kamil Maciejewski – 12.01.2015
        Pel Nander – 12.01.2015
        Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016
        Severino Castiglioni - Faradobus – 21.03.2016
        Jan Lubomirski - Dostojewski - 31.03.2016

      Srebrny:
      • Michael Redwitz – 12.01.2015
        Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016
        Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 31.03.2016

      Złoty:
      • Maciej Kamiński - 31.03.2016
        Iwan Pietrow - 01.05.2016

      Order Niepodległości:

      Krzyż Kawalerski:
      • Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016



      Krzyż Komandorski:
      • Heinrich Hewret Faradobus - 01.05.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016

      Krzyż Wielki:
      • Jan Ursyński vel. Kaniewski – 12.01.2015
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016

      Krzyż Wielki z Mieczami:
      • Andrzej Swarzewski – 12.01.2015
        Ronon Dex – 12.01.2015
        Konstanty Jerzy Michalski - 01.10.2016
        Maciej Kamiński - 01.10.2016

      Bialeński Krzyż Zasługi:

      Brązowy:
      • Boris Hristow – 15.11.2014
        Tomasz Wettin - 20.12.2014
        Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
        Geraint Glyndŵr – 25.01.2015
        Piotr Pawłowicz – 01.09.2015
        Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
        Brandon Noqtern - 15.11.2015
        August von Medis - 15.11.2015
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Jan Lubomirski-Dostojewski - 01.10.2016
        Karol Wawrzyniec - 01.10.2016

      Srebrny:
      • Jan Kaniewski – 20.12.2014
        Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
        Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
        Aleksandra Dostojewska - 15.11.2015
        Guliano Montini - 15.11.2015
        Kamil Maciejewski - 15.11.2015
        Ametyst Faradobus - 01.10.2016
        Bajtuś - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016

      Złoty:
      • Heinrich Hewret Faradobus - 20.12.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
        Maria von Primisz – 01.05.2015
        Feliks Spirkin – 01.05.2015
        Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
        Kristian Arped – 01.05.2015
        Maciej Kamiński – 01.05.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
        Alberto de Medici – 01.09.2015
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Piotr Pawel I  de Zaym - 01.10.2016
        Ronon Dex - 01.10.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016

      Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury:

      Brązowy:
      • Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014
        Heinrich Hewret Faradobus - 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015
        Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
        Aleksandra Dostojewska – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Severino Castiglioni - 17.12.2015
        Alberto de Medici - 17.12.2015

      Srebrny:
      • Guliano Montini – 15.11.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
        Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
        Feliks Sparkin – 16.10.2015
        Kamil Maciejewski - 17.12.2015
        Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
        Ronon Dex - 02.05.2016

      Złoty:
      • Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
        Maciej Kamiński – 16.10.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016

      Medal Zasłużony dla Policji:

      Brązowy:
      • Ronon Dex – 26.12.2014
        Fiodor Swirydiuk - 02.05.2016
        Severino Castiglioni-Faradobus - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015

      Złoty:
      • Maciej Kamiński – 07.08.2015

      Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów:

      Brązowy:
      • Aleksandra Dostojewska – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
        Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
        Jan von Maikowski – 16.10.2015
        Alberto de Medici – 16.10.2015
        Maciej Kamiński – 16.10.2015
        Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł – 16.10.2015
        Piotr Konstanty Pawłowicz – 16.10.2015
        August von Medis – 16.10.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Karol Medycejski - 17.12.2015
        Freyton Camirr - 17.12.2015
        Irmina de Vellior y Thorn - 17.12.2015
        Severino Castiglioni-Faradobus - 20.11.2016
        Jurij Bołodin - 20.11.2016
        Ametyst Faradobus - 20.11.2016
        Tadeusz krasnodębski - 20.11.2016
        Piotr Novitius - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 16.10.2015
        Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
        Brandon Noqtern – 16.10.2015
        Iwan Pietrow – 16.10.2015
        Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015
        Bajtuś - 17.12.2015

      Złoty:
      • Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Feliks Sparkin – 16.10.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 16.10.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015

      Medal Zasłużony dla Sportu:

      Brązowy:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
        Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
        Brandon Noqtern – 07.08.2015
        Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
        Markus Arped – 07.08.2015
        Orjon Surma – 07.08.2015
        Juliette de Firenza – 07.08.2015
        Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
        Freyton Camirr - 17.12.2015
        Ludwik Tomović - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz - 07.08.2015
        Maciej Kamiński – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Eddard Noqtern – 16.10.2015
        Bajtuś - 02.05.2016

      Złoty:
      • Feliks Sparkin – 07.08.2015
        Maria von Primisz – 07.08.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
        Eddard Noqtern - 02.05.2016
        Iwen Pietrov - 20.11.2016

      Order Budowniczych Republiki:

      Krzyż Kawalerski:
      • Boczek IV  – 01.05.2014
        Pel Nander – 01.05.2014
        Guliano Montini – 20.12.2014
        Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
        Severino Castiglioni - Faradobus - 02.05.2016
        Ametyst Faradobus - 02.05.2016
        Piotr Novitius - 20.11.2016

      Krzyż Oficerski:
      • Farhat Ugokadze – 01.05.2014
        Feliks Sparkin - 15.11.2015
        Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Aroksus I Soborowiec - 01.10.2016

      Krzyż Komandorski:
      • Jan Sapieha – 01.05.2014
        Kamil Maciejewski - 02.05.2016
        Karol Wawrzyniec - 01.10.2016
        Kristian Arped - 01.10.2016
        Fiodor Swirydiuk - 01.10.2016
        Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016

      Krzyż Wielki:
      • Boris Hristow – 01.05.2014
        Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
        Maria von Primisz - 15.11.2015
        Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
        Jan Lubomirski - Dostojewski - 02.05.2016
        Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
        Iwan Pietrow - 01.10.2016
        Karol Medycejski - 01.10.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 20.11.2016

      Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
      • Andrzej Swarzewski - 15.11.2015
        Maciej Kamiński - 15.11.2015
        Ronon Dex - -02.05.2016
        Heinrich Hewret Faradobus - 02.05.2016
        Jan Kaniewski- 02.05.2016
        Eddard Noqtern - 01.10.2016
        Alberto de Medici - 20.11.2016
        Bajtuś - 20.11.2016
        Piotr Pawel I de Zaym - 20.11.2016

      Order Patrona Republiki Bialeńskiej:

      Komandoria:
      • Andrzej Swarzewski – 01.09.2014
        Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
        Iwan Pietrow – 21.03.2015
        Orjon Surma – 01.09.2015
        Markos apo Zep – 01.09.2015
        Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
        Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
        Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
        Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
        Fernando de Cordoba – 16.10.2015
        Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
        Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
        Lorenzo Sastra – 16.10.2015
        Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
        Nikos Anastosigos – 16.10.2015
        Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
        Karol Medycejski – 16.10.2015
        Morfius Kringiham – 16.10.2015
        Sebastian von Tauer – 16.10.2015
        Ozzy Washburn – 16.10.2015
        Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
        Irmina de Vellior - 15.11.2015
        Tomasz Ivo Hugon - 18.12.2016
        Robert von Thorn - 18.12.2016
        Karakal Stonoga - 18.12.2016
        Ozjasz Goldberg - 18.12.2016

      Odznaka:
      • Edward II ( Jacques de Brolle ) – 15.11.2014
        Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
        Hugo Miramontes - 16.10.2015
        Carlos Lorenzo de Medici y Zep ( Karol II ) – 16.10.2015
        Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
        Juliette de Firenza – 16.10.2015
        Ametyst Faradobus - 15.11.2015
        Robert Dębski-Hans - 15.11.2015

      Zielona Wstęga:
      • Eddard Noqtern – 21.03.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 01.09.2015
        Maks Zwell – 16.10.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 15.11.2015
        Daniel von Witt - 15.11.2015
        Marcel Hans - 17.12.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 02.05.2016

      Order Powstania Marcowego:

      Krzyż Srebrny:
      • Piter Jasiński – 21.03.2014
        Alberto de Medici – 21.03.2015
        Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
        Kristian Arped – 21.03.2015

      Krzyż Złoty:
      • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015

      Krzyż Wielki:
      • Andrzej Swarzewski - 02.05.2016
      • Jan Kaniewski - 02.05.2016

      Medal Zasłużony dla Dyplomacji:

      Brązowy:
      • Andrzej Swarzewski – 15.11.2014
        Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
        Heinrich Hewret Faradobus - 17.12.2015
        Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 02.05.2016
        Albert von Metzer - 01.10.2016
        Iwan Pietrov - 20.11.2016

      Srebrny:
      • Maria von Primisz – 07.08.2015
        Kristian Arped – 07.08.2015
        Feliks Sparkin – 07.08.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
        Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
        Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
        Ronon Dex - 20.11.2016

      Złoty:
      • Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
        Alberto de Medici – 07.08.2015
        Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
        Maciej Kamiński - 02.05.2016
        Eddard Noqtern - 01.10.2016

      Medalu św. Izydora:

      Brązowy:
      • Eddard Noqtern - 20.11.2016
        Hewret Faradobus - 20.11.2016
        Maciej Kamiński - 20.11.2016

      Srebrny:
      brak odznaczonych

      Złoty:
      brak odznaczonych

      Medal Konkursowicza:

      Brązowy:
      • Eddard Noqtern - 20.11.2016
        Hewret Faradobus - 20.11.2016

      Srebrny:
      brak odznaczonych

      Złoty:
      brak odznaczonych



      Order Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego:

      IV klasy:
      • Józef Konstanty Bagrat - 25.05.2016

      III klasy:
      • Bajtuś - 25.05.2016

      II klasy:
      • Iwan Pietrow - 07.12.2015
        Andrzej Swarzewski - 07.12.2015
        Kamil Maciejewski - 25.05.2016

      I klasy:
      • Aleksandra Dostojewska - 07.12.2015
        Alberto de Medici - 07.12.2015
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 25.05.2016
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 25.05.2016

      Order Dynastii Dostojewskich:

      III klasy:
      Brak odznaczonych.

      II klasy:
      Brak odznaczonych.

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Carycy Aleksandry I Izabelli:

      III klasy:
      • Iwan Pietrow - 07.12.2015

      II klasy:
      • Alberto de Medici - 07.12.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 07.12.2015

      I klasy:
      • Aleksandra Dostojewska - 07.12.2015

      Order Iwana:
      Mikołaj Patryk Dostojewski - 26.05.2016
      Tomasz Cyryl Dostojewski - 26.05.2016

      Order Tomasza:
      • Tomasz Cyryl Dostojewski - 07.12.2015

      Order Aleksandra:
      Brak odznaczonych.

      Order Cara Mikołaja I:

      III klasy:
      • AndrzejSwarzewski - 26.05.2016
        Iwan Pietrow - 26.05.2016
        Mikołaj Patryk Dostojewski - 26.05.2016
        Jonon Dex - 26.05.2016

      II klasy:
      • Tomasz Cyryl Dostojewski - 26.05.2016

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Gospodarza Brodrii:

      III klasy:
      Brak odznaczonych

      II klasy:
      Brak odznaczonych

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Sportowców:

      III klasy:
      Brak odznaczonych

      II klasy:
      Brak odznaczonych

      I klasy:
      Brak odznaczonych.

      Order Światła Księżyca:

      Z Brązowym Piórem:
      • Anszlus - 01.06.2016
        Irmina de Vellior y Thorn - 01.06.2016

      Ze Srebrnym Piórem :
      Brak odznaczonych

      Ze Złotym Piórem:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 01.06.2016

      Order Smoka:

      Order:
      • Irmina de Vellior y Thorn - 04.07.2016

      Order Wielki:
      • Eddard Noqtern - 28.11.2014
        Bajtuś - 04.07.2016

      Order Wielki z Diamentami:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 11.11.2014

      Order Signum Laudis:

      Brązowy:
      • Freyton Camirr - 03.07.2014

      Srebrny:
      • Piotr Pawel I de Zaym - 01.06.2016

      Złoty:
      • Iwan Pietrow - 03.07.2015

      Order Przyjaciela:

      Ze Wstęgą:
      • Meisande V Gvandoya - 03.07.2015
        Tomasz Cyryl Dostojewski - 03.07.2015
        Kristian Arped - 03.07.2015
        Maciej Kamiński - 01.06.2016
        Marcel Hans - 01.06.2016
        Alberto de Medici - 01.06.2016
        Ronon Dex - 01.06.2016

      Ze Srebrną Gwiazdą i ze Wstęgą:
      • Ametyst Faradobus - 03.07.2015
        Andrzej Swarzewski - 03.07.2015
        Feliks Spirkin - 03.07.2015
        Hugo Miramontes - 03.07.2015
        Konstanty Jerzy Michalski - 03.07.2015

      Ze Złotą Gwiazdą i ze Wstęgą:
      Brak odznaczonych

      Order Obrońcy Hasselandu:

      Brązowy:
      Brak odznaczonych

      Srebrny:
      Brak odznaczonych

      Złoty:
      Brak odznaczonych

      Krzyż Zasługi Hasselandu:

      Brązowy:
      • Aaron Ramsey - 2016-06-01
        Anszlus - 2016-06-01
        Kamil Maciejewski - 2016-06-01
        Kaspian Morsis - 2016-06-01

      Srebrny:
      • Paulus Buddus - 2013-07-03
        Piotr Konstanty Pawłowicz - 2014-11-28
        Hewret Faradobus - 2016-06-01
        Irmina de Vellior y Thorn - 2016-06-01

      Złoty:
      • Eddard Noqtern - 2014-07-03
        Freyton Camirr - 2014-11-28
        Maciej Kamiński - 2015-10-19
        Piotr Pawel I - 2016-06-01
        Bajtuś - 2016-06-01

      Medal Gwiazdy Razuryjskiej:

      Brązowy:
      • Marcel Hans - 2016-01-15
        Freyton Camirr - 2016-01-15

      Srebrny:
      • Irmina de Vellior y Thorn - 2016-06-01
        Iwan Pietrow - 2016-06-01

      Złoty:
      • Eddard Noqtern - 2016-01-15

      Order Królowej Magdaleny:
      • Eddard Noqtern - 2015-07-03
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#34
Wszystkie odznaczenia zaktualizowane, brodryjskie zostały nadane.

Prosiłbym o oddzielenie jakoś odznaczeń brodryjskich od bialeńskich, oraz usunięcie odznaczeń hasselandzkich.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#35
W następnych aktualizacjach już ich nie będzie.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#36
STAN NADAŃ ORDERÓW I ODZNACZEŃ PAŃSTWOWYCH

Bohaterowie Bialenii:

Cytat:2016: Hewret Faradobus.
Główny administator, dwukrotny prezydent, a także wiceprezydent, premier, minister. Osoba bardzo aktywna i wykazująca się licznymi inicjatywami, a także odpowiedzialna za rozwój informatyczny Bialenii.

2015: Eddard Noqtern.
Bardzo aktywny prezydent, założyciel i lider największej partii w historii RB - Wspólnoty Rozwoju, a także jeden z architektów stowarzyszenia bialeńsko-brodryjsko-hasselandzkiego.

2014: Ronon Dex.
Specjalista w wielu dziedzinach, zwłaszcza wojskowości i geografii. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, aktywności i rozsądkowi był obywatelem, który w największym stopniu przyczynił się do nadania Bialenii charakteru poważnej mikronacji.

2013: Maciej Kamiński.
Ojciec-Założyciel Bialenii, trzyletni Prezes Policji Krajowej, osoba, która od samego początku istnienia Republiki wykazuje się spokojem, rozsądkiem i dbaniem o interesy bialeńskie. Pełnił z zaangażowaniem niemalże wszystkie możliwe funkcje.

2012: Jan Kaniewski.
Przywódca Powstania Marcowego i lider państwowy Dżamahiriji, największy bohater narodowy bez którego nie powstałaby współczesna państwowość bialeńska.

2010: Shimitsu.
Zastępca Króla Bialenii, prokurator, burmistrz Dolnogradu (obecnie Wolnograd), a także główny kapłan (nariepem olczyzmu), a również czołowy działacz Republiki Klume.


Cytat:Bohaterowie Dżahamirij Powstania Marcowego
Jan de Kaniewski

Andrzej Swarzewski
Akrypa Jasiński
Piter Jasiński
Bohaterowie Dżahamirij Narodu Teutońskiego
Cesarz Jakob
Królowi Michael von Lichtenstein
Arcyksiążę Teutończyków Wojciech Hergemon
Hrabia Teutończyków Aleksandrowi Euskadi
HrabinaTeutończyków Natalia von Lichtenstein-Hergemon
Bohaterowie Dżahamirij Narodu Sarmackiego
Jego Książęcej Wysokości Piotr Mikołaj
Jego Książęcej Wysokości Michał Feliks
Diuk Łukasz Nowicki

Zasłużeni dla Stowarzyszenia:

Cytat:Eddard Noqtern,
Piotr Paweł I,
Marek Bajtuś,
Sheldon Anszlus Lovelace,

Maciej Kamiński,
Ronon Dex,
Feliks Spirkin.

Orderu Budowniczych Bialenii

Cytat:Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
Andrzej Swarzewski - 15.11.2015

Maciej Kamiński - 15.11.2015
Ronon Dex - -02.05.2016
Hewret Faradobus - 02.05.2016
Jan Kaniewski- 02.05.2016
Eddard Noqtern - 01.10.2016
Alberto de Medici - 20.11.2016
Bajtuś - 20.11.2016
Piotr Pawel I de Zaym - 20.11.2016
Krzyż Wielki:
Boris Hristow – 01.05.2014

Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
Maria von Primisz - 15.11.2015
Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
Jan Lubomirski - Dostojewski - 02.05.2016
Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
Iwan Pietrow - 01.10.2016
Karol Medycejski - 01.10.2016
Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 20.11.2016
Tadeusz Krasnodębski - 01.05.2017
Krzyż Komandorski:
Jan Sapieha – 01.05.2014

Kamil Maciejewski - 02.05.2016
Karol Wawrzyniec - 01.10.2016
Kristian Arped - 01.10.2016
Fiodor Swirydiuk - 01.10.2016
Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016
Albert de Medici - 01.05.2017
Maciej Kamiński - 01.05.2017
Krzyż Oficerski:
Farhat Ugokadze – 01.05.2014

Feliks Sparkin - 15.11.2015
Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
Albert von Metzer - 01.10.2016
Aroksus I Soborowiec - 01.10.2016
Krzyż Kawalerski:
Boczek IV  – 01.05.2014

Pel Nander – 01.05.2014
Guliano Montini – 20.12.2014
Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
Severino Castiglioni - Faradobus - 02.05.2016
Ametyst Faradobus - 02.05.2016
Piotr Novitius - 20.11.2016
Order Niepodległości
Cytat:Krzyż Wielki z Mieczami:
Andrzej Swarzewski – 12.01.2015

Ronon Dex – 12.01.2015
Konstanty Jerzy Michalski - 01.10.2016
Maciej Kamiński - 01.10.2016
Krzyż Wielki:
Jan Ursyński vel. Kaniewski – 12.01.2015

Eddard Noqtern - 01.10.2016
Karol Medycejski - 01.10.2016
Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016
Krzyż Komandorski:
Hewret Faradobus - 01.05.2016

Iwan Pietrow - 01.10.2016
Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016
Krzyż Kawalerski:
Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016

Order Powstania Marcowego

Cytat:Krzyż Wielki:
Andrzej Swarzewski - 02.05.2016

Jan Kaniewski - 02.05.2016
Krzyż Złoty:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015
Krzyż Srebrny:
Piter Jasiński – 21.03.2014
Alberto de Medici – 21.03.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
Kristian Arped – 21.03.2015
Order Patrona Republiki Bialeńskiej

Cytat:Zielona Wstęga:
Eddard Noqtern – 21.03.2015

Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 01.09.2015
Maks Zwell – 16.10.2015
Tomasz Cyryl Dostojewski - 15.11.2015
Daniel von Witt - 15.11.2015
Marcel Hans - 17.12.2015
Hewret Faradobus - 02.05.2016
Odznaka:
Edward II ( Jacques de Brolle ) – 15.11.2014

Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
Hugo Miramontes - 16.10.2015
Carlos Lorenzo de Medici y Zep ( Karol II ) – 16.10.2015
Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
Juliette de Firenza – 16.10.2015
Ametyst Faradobus - 15.11.2015
Robert Dąbski-Hans - 15.11.2015
Komandoria:
Andrzej Swarzewski – 01.09.2014

Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
Iwan Pietrow – 21.03.2015
Orjon Surma – 01.09.2015
Markos apo Zep – 01.09.2015
Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
Fernando de Cordoba – 16.10.2015
Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
Lorenzo Sastra – 16.10.2015
Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
Nikos Anastosigos – 16.10.2015
Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
Karol Medycejski – 16.10.2015
Morfius Kringiham – 16.10.2015
Sebastian von Tauer – 16.10.2015
Ozzy Washburn – 16.10.2015
Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
Irmina de Vellior - 15.11.2015
Tomasz Ivo Hugon - 18.12.2016
Robert von Thorn - 18.12.2016
Karakal Stonoga - 18.12.2016
Ozjasz Goldberg - 18.12.2016

Bialeński Krzyż Zasługi
Cytat:Złoty:
Hewret Faradobus - 20.12.2014

Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
Maria von Primisz – 01.05.2015
Feliks Spirkin – 01.05.2015
Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
Kristian Arped – 01.05.2015
Maciej Kamiński – 01.05.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
Alberto de Medici – 01.09.2015
Eddard Noqtern - 01.10.2016
Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
Iwan Pietrow - 01.10.2016
Piotr Pawel I  de Zaym - 01.10.2016
Ronon Dex - 01.10.2016
Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016
Srebrny:
Jan Kaniewski – 20.12.2014

Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
Aleksandra Dostojewska - 15.11.2015
Guliano Montini - 15.11.2015
Kamil Maciejewski - 15.11.2015
Ametyst Faradobus - 01.10.2016
Bajtuś - 01.10.2016
Karol Medycejski - 01.10.2016
Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016
Brązowy:
Boris Hristow – 15.11.2014
Tomasz Wettin - 20.12.2014
Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
Geraint Glyndŵr – 25.01.2015

Piotr Pawłowicz – 01.09.2015
Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
Brandon Noqtern - 15.11.2015
August von Medis - 15.11.2015
Albert von Metzer - 01.10.2016
Jan Lubomirski-Dostojewski - 01.10.2016
Karol Wawrzyniec - 01.10.2016
Krzyż Walecznych

Cytat:brak nadań

Medal Aktywności

Cytat:Złoty: brak nadań
Srebrny: brak nadań
Brązowy:
Maciej Kamiński - 18.12.2016 r.

Ronon Dex - 18.12.2016 r.
Hewret Faradobus - 18.12.2016 r.
Medal Sił Zbrojnych

Cytat:Złoty:
Maciej Kamiński - 31.03.2016
Iwan Pietrow - 01.05.2016
Srebrny:
Michael Redwitz – 12.01.2015

Hewret Faradobus– 21.03.2016
Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 31.03.2016
Brązowy:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
Kamil Maciejewski – 12.01.2015
Pel Nander – 12.01.2015
Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016
Severino Castiglioni - Faradobus – 21.03.2016
Jan Lubomirski - Dostojewski - 31.03.2016
Medal Lotniczy

Cytat:Ronon Dex – 12.01.2015

Medal Marynarki Wojennej

Cytat:
Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014
Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.05.2016

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury
Cytat:Złoty:
Eddard Noqtern – 16.10.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
Maciej Kamiński – 16.10.2015
Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016
Srebrny:
Guliano Montini – 15.11.2014

Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
Feliks Sparkin – 16.10.2015
Kamil Maciejewski - 17.12.2015
Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
Ronon Dex - 02.05.2016
Brązowy:
Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014

Hewret Faradobus - 07.08.2015
Kristian Arped – 07.08.2015
Maria von Primisz – 07.08.2015
Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
Aleksandra Dostojewska – 16.10.2015
Iwan Pietrow – 16.10.2015
Severino Castiglioni - 17.12.2015
Alberto de Medici - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Policji

Cytat:Złoty:
Maciej Kamiński – 07.08.2015
Srebrny:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Maria von Primisz – 07.08.2015

Brązowy:
Maciej Kamiński – 07.08.2015

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów

Cytat:Złoty:
Eddard Noqtern – 16.10.2015
Feliks Sparkin – 16.10.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 16.10.2015
Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
Srebrny:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Hewret Faradobus - 16.10.2015
Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
Brandon Noqtern – 16.10.2015
Iwan Pietrow – 16.10.2015
Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015

Bajtuś - 17.12.2015
Brązowy:
Aleksandra Dostojewska – 07.08.2015
Kristian Arped – 07.08.2015
Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
Jan von Maikowski – 16.10.2015
Alberto de Medici – 16.10.2015
Maciej Kamiński – 16.10.2015
Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł – 16.10.2015
Piotr Konstanty Pawłowicz – 16.10.2015
August von Medis – 16.10.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
Karol Medycejski - 17.12.2015
Freyton Camirr - 17.12.2015
Irmina de Vellior y Thorn - 17.12.2015
Severino Castiglioni-Faradobus - 20.11.2016
Jurij Bołodin - 20.11.2016
Ametyst Faradobus - 20.11.2016
Tadeusz krasnodębski - 20.11.2016
Piotr Novitius - 20.11.2016

Medal Zasłużony dla Sportu

Cytat:Złoty:
Feliks Sparkin – 07.08.2015
Maria von Primisz – 07.08.2015
Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
Eddard Noqtern - 02.05.2016
Iwen Pietrow - 20.11.2016
Srebrny:
Akrypa Rabotowicz von Primisz - 07.08.2015
Maciej Kamiński – 07.08.2015
Kristian Arped – 07.08.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
Eddard Noqtern – 16.10.2015
Bajtuś - 02.05.2016
Brązowy:
Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
Brandon Noqtern – 07.08.2015
Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
Markus Arped – 07.08.2015
Orjon Surma – 07.08.2015
Juliette de Firenza – 07.08.2015
Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
Freyton Camirr - 17.12.2015
Ludwik Tomović - 20.11.2016

Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej

Cytat:Złoty:
Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
Alberto de Medici – 07.08.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
Maciej Kamiński - 02.05.2016
Eddard Noqtern - 01.10.2016
Srebrny:
Maria von Primisz – 07.08.2015

Kristian Arped – 07.08.2015
Feliks Sparkin – 07.08.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
Ronon Dex - 20.11.2016
Brązowy:
Andrzej Swarzewski – 15.11.2014

Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Hewret Faradobus - 17.12.2015
Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 02.05.2016
Albert von Metzer - 01.10.2016
Iwan Pietrow - 20.11.2016

Medal Świętego Izydora
Cytat:Złoty:
brak nadań
Srebrny:
Andrzej Swarzewski - 01.05.2017
Karol de Medici - 01.05.2017
Frederick Hufflepuff - 01.05.2017

Brązowy:
Eddard Noqtern - 20.11.2016
Hewret Faradobus - 20.11.2016
Maciej Kamiński - 20.11.2016

Medal Konkursowicza

Cytat:Złoty:
brak nadań
Srebrny:
brak nadań
Brązowy:
Eddard Noqtern - 20.11.2016
Hewret Faradobus - 20.11.2016
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
#37
Aż tak bardzo niedowartościowani jesteście? Big Grin Big Grin

Ślę wyrazy współczucia. Smile
#38
STAN NADAŃ ORDERÓW I ODZNACZEŃ PAŃSTWOWYCH


Bohaterowie Bialenii:

Cytat: napisał(a):2016: Hewret Faradobus.
Główny administator, dwukrotny prezydent, a także wiceprezydent, premier, minister. Osoba bardzo aktywna i wykazująca się licznymi inicjatywami, a także odpowiedzialna za rozwój informatyczny Bialenii.

2015: Eddard Noqtern.
Bardzo aktywny prezydent, założyciel i lider największej partii w historii RB - Wspólnoty Rozwoju, a także jeden z architektów stowarzyszenia bialeńsko-brodryjsko-hasselandzkiego.

2014: Ronon Dex.
Specjalista w wielu dziedzinach, zwłaszcza wojskowości i geografii. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, aktywności i rozsądkowi był obywatelem, który w największym stopniu przyczynił się do nadania Bialenii charakteru poważnej mikronacji.

2013: Maciej Kamiński.
Ojciec-Założyciel Bialenii, trzyletni Prezes Policji Krajowej, osoba, która od samego początku istnienia Republiki wykazuje się spokojem, rozsądkiem i dbaniem o interesy bialeńskie. Pełnił z zaangażowaniem niemalże wszystkie możliwe funkcje.

2012: Jan Kaniewski.
Przywódca Powstania Marcowego i lider państwowy Dżamahiriji, największy bohater narodowy bez którego nie powstałaby współczesna państwowość bialeńska.

2010: Shimitsu.
Zastępca Króla Bialenii, prokurator, burmistrz Dolnogradu (obecnie Wolnograd), a także główny kapłan (nariepem olczyzmu), a również czołowy działacz Republiki Klume.


Cytat: napisał(a):Bohaterowie Dżahamirij Powstania Marcowego
Jan de Kaniewski

Andrzej Swarzewski
Akrypa Jasiński
Piter Jasiński
Bohaterowie Dżahamirij Narodu Teutońskiego
Cesarz Jakob
Królowi Michael von Lichtenstein
Arcyksiążę Teutończyków Wojciech Hergemon
Hrabia Teutończyków Aleksandrowi Euskadi
HrabinaTeutończyków Natalia von Lichtenstein-Hergemon
Bohaterowie Dżahamirij Narodu Sarmackiego
Jego Książęcej Wysokości Piotr Mikołaj
Jego Książęcej Wysokości Michał Feliks
Diuk Łukasz Nowicki

Zasłużeni dla Stowarzyszenia:

Cytat: napisał(a):Eddard Noqtern,
Piotr Paweł I,
Marek Bajtuś,
Sheldon Anszlus Lovelace,

Maciej Kamiński,
Ronon Dex,
Feliks Spirkin.

Orderu Budowniczych Bialenii

Cytat: napisał(a):Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
Andrzej Swarzewski - 15.11.2015

Maciej Kamiński - 15.11.2015
Ronon Dex - -02.05.2016
Hewret Faradobus - 02.05.2016
Jan Kaniewski- 02.05.2016
Eddard Noqtern - 01.10.2016
Alberto de Medici - 20.11.2016
Bajtuś - 20.11.2016
Piotr Pawel I de Zaym - 20.11.2016
Taddeo de Medici y Zep - 19.07.2017
Krzyż Wielki:
Boris Hristow – 01.05.2014

Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
Maria von Primisz - 15.11.2015
Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
Jan Lubomirski - Dostojewski - 02.05.2016
Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
Iwan Pietrow - 01.10.2016
Karol Medycejski - 01.10.2016
Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 20.11.2016
Taddeo de Medici y Zep - 01.05.2017
Krzyż Komandorski:
Jan Sapieha – 01.05.2014

Kamil Maciejewski - 02.05.2016
Karol Wawrzyniec - 01.10.2016
Kristian Arped - 01.10.2016
Fiodor Swirydiuk - 01.10.2016
Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016
Albert de Medici - 01.05.2017
Maciej Kamiński - 01.05.2017
Marek Bajtuś - - 19.07.2017
Krzyż Oficerski:
Farhat Ugokadze – 01.05.2014

Feliks Sparkin - 15.11.2015
Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
Albert von Metzer - 01.10.2016
Aroksus I Soborowiec - 01.10.2016
Krzyż Kawalerski:
Boczek IV  – 01.05.2014

Pel Nander – 01.05.2014
Guliano Montini – 20.12.2014
Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
Severino Castiglioni - Faradobus - 02.05.2016
Ametyst Faradobus - 02.05.2016
Piotr Novitius - 20.11.2016
Hewret Faradobus - 19.07.2017
Ahmed Husain - 19.07.2017
Iwan Pietrow - 19.07.2017

Order Niepodległości
Cytat: napisał(a):Krzyż Wielki z Mieczami:
Andrzej Swarzewski – 12.01.2015

Ronon Dex – 12.01.2015
Konstanty Jerzy Michalski - 01.10.2016
Maciej Kamiński - 01.10.2016
Krzyż Wielki:
Jan Ursyński vel. Kaniewski – 12.01.2015

Eddard Noqtern - 01.10.2016
Karol Medycejski - 01.10.2016
Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016
Krzyż Komandorski:
Hewret Faradobus - 01.05.2016

Iwan Pietrow - 01.10.2016
Mikołaj Patryk Dostojewski - 01.10.2016
Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016
Krzyż Kawalerski:
Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016

Order Powstania Marcowego

Cytat: napisał(a):Krzyż Wielki:
Andrzej Swarzewski - 02.05.2016

Jan Kaniewski - 02.05.2016
Krzyż Złoty:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015
Krzyż Srebrny:
Piter Jasiński – 21.03.2014
Alberto de Medici – 21.03.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
Kristian Arped – 21.03.2015

Order Patrona Republiki Bialeńskiej


Cytat: napisał(a):Zielona Wstęga:
Eddard Noqtern – 21.03.2015

Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 01.09.2015
Maks Zwell – 16.10.2015
Tomasz Cyryl Dostojewski - 15.11.2015
Daniel von Witt - 15.11.2015
Marcel Hans - 17.12.2015
Hewret Faradobus - 02.05.2016
Odznaka:
Edward II ( Jacques de Brolle ) – 15.11.2014

Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
Hugo Miramontes - 16.10.2015
Carlos Lorenzo de Medici y Zep ( Karol II ) – 16.10.2015
Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
Juliette de Firenza – 16.10.2015
Ametyst Faradobus - 15.11.2015
Robert Dąbski-Hans - 15.11.2015
Komandoria:
Andrzej Swarzewski – 01.09.2014

Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
Iwan Pietrow – 21.03.2015
Orjon Surma – 01.09.2015
Markos apo Zep – 01.09.2015
Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
Fernando de Cordoba – 16.10.2015
Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
Lorenzo Sastra – 16.10.2015
Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
Nikos Anastosigos – 16.10.2015
Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
Karol Medycejski – 16.10.2015
Morfius Kringiham – 16.10.2015
Sebastian von Tauer – 16.10.2015
Ozzy Washburn – 16.10.2015
Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
Irmina de Vellior - 15.11.2015
Tomasz Ivo Hugon - 18.12.2016
Robert von Thorn - 18.12.2016
Karakal Stonoga - 18.12.2016
Ozjasz Goldberg - 18.12.2016

Bialeński Krzyż Zasługi


Cytat: napisał(a):Złoty:
Hewret Faradobus - 20.12.2014

Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
Maria von Primisz – 01.05.2015
Feliks Spirkin – 01.05.2015
Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
Kristian Arped – 01.05.2015
Maciej Kamiński – 01.05.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
Alberto de Medici – 01.09.2015
Eddard Noqtern - 01.10.2016
Frederick Hufflepuff - 01.10.2016
Iwan Pietrow - 01.10.2016
Piotr Pawel I  de Zaym - 01.10.2016
Ronon Dex - 01.10.2016
Severino Castiglioni-Faradobus - 01.10.2016
Konsanty J. Michalski - 19.07.2017
Srebrny:
Jan Kaniewski – 20.12.2014

Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
Aleksandra Dostojewska - 15.11.2015
Guliano Montini - 15.11.2015
Kamil Maciejewski - 15.11.2015
Ametyst Faradobus - 01.10.2016
Bajtuś - 01.10.2016
Karol Medycejski - 01.10.2016
Tadeusz Krasnodębski - 01.10.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.10.2016
Brązowy:
Boris Hristow – 15.11.2014
Tomasz Wettin - 20.12.2014
Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
Geraint Glyndŵr – 25.01.2015

Piotr Pawłowicz – 01.09.2015
Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
Brandon Noqtern - 15.11.2015
August von Medis - 15.11.2015
Albert von Metzer - 01.10.2016
Jan Lubomirski-Dostojewski - 01.10.2016
Karol Wawrzyniec - 01.10.2016

Krzyż Walecznych

Cytat: napisał(a):brak nadań

Medal Aktywności

Cytat: napisał(a):Złoty: brak nadań
Srebrny: brak nadań
Brązowy:
Maciej Kamiński - 18.12.2016 r.

Ronon Dex - 18.12.2016 r.
Hewret Faradobus - 18.12.2016 r.

Medal Sił Zbrojnych

Cytat: napisał(a):Złoty:
Maciej Kamiński - 31.03.2016
Iwan Pietrow - 01.05.2016
Srebrny:
Michael Redwitz – 12.01.2015

Hewret Faradobus– 21.03.2016
Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
Tomasz Cyryl Dostojewski - 31.03.2016
Brązowy:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
Kamil Maciejewski – 12.01.2015
Pel Nander – 12.01.2015
Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
Piotr Konstanty Pawłowicz – 21.03.2016
Severino Castiglioni - Faradobus – 21.03.2016
Jan Lubomirski - Dostojewski - 31.03.2016

Medal Lotniczy


Cytat: napisał(a):Ronon Dex – 12.01.2015

Medal Marynarki Wojennej

Cytat: napisał(a):
Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014
Tomasz Cyryl Dostojewski - 01.05.2016

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury

Cytat: napisał(a):Złoty:
Eddard Noqtern – 16.10.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
Maciej Kamiński – 16.10.2015
Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
Tadeusz Krasnodębski - 20.11.2016
Srebrny:
Guliano Montini – 15.11.2014

Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
Feliks Sparkin – 16.10.2015
Kamil Maciejewski - 17.12.2015
Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
Ronon Dex - 02.05.2016
Brązowy:
Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014

Hewret Faradobus - 07.08.2015
Kristian Arped – 07.08.2015
Maria von Primisz – 07.08.2015
Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
Aleksandra Dostojewska – 16.10.2015
Iwan Pietrow – 16.10.2015
Severino Castiglioni - 17.12.2015
Alberto de Medici - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Policji

Cytat: napisał(a):Złoty:
Maciej Kamiński – 07.08.2015
Srebrny:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Maria von Primisz – 07.08.2015

Brązowy:
Maciej Kamiński – 07.08.2015

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów

Cytat: napisał(a):Złoty:
Eddard Noqtern – 16.10.2015
Feliks Sparkin – 16.10.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 16.10.2015
Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
Srebrny:
Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Hewret Faradobus - 16.10.2015
Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
Brandon Noqtern – 16.10.2015
Iwan Pietrow – 16.10.2015
Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015

Bajtuś - 17.12.2015
Brązowy:
Aleksandra Dostojewska – 07.08.2015
Kristian Arped – 07.08.2015
Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
Jan von Maikowski – 16.10.2015
Alberto de Medici – 16.10.2015
Maciej Kamiński – 16.10.2015
Janusz Brakh zu Kartoflelekalta-Kuceł – 16.10.2015
Piotr Konstanty Pawłowicz – 16.10.2015
August von Medis – 16.10.2015
Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
Karol Medycejski - 17.12.2015
Freyton Camirr - 17.12.2015
Irmina de Vellior y Thorn - 17.12.2015
Severino Castiglioni-Faradobus - 20.11.2016
Jurij Bołodin - 20.11.2016
Ametyst Faradobus - 20.11.2016
Tadeusz krasnodębski - 20.11.2016
Piotr Novitius - 20.11.2016

Medal Zasłużony dla Sportu

Cytat: napisał(a):Złoty:
Feliks Sparkin – 07.08.2015
Maria von Primisz – 07.08.2015
Tomasz Cyryl Dostojewski - 17.12.2015
Eddard Noqtern - 02.05.2016
Iwen Pietrow - 20.11.2016
Ahmed Husain - 19.07.2017

Srebrny:
Akrypa Rabotowicz von Primisz - 07.08.2015
Maciej Kamiński – 07.08.2015
Kristian Arped – 07.08.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
Eddard Noqtern – 16.10.2015
Bajtuś - 02.05.2016
Brązowy:
Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
Brandon Noqtern – 07.08.2015
Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
Markus Arped – 07.08.2015
Orjon Surma – 07.08.2015
Juliette de Firenza – 07.08.2015
Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
Freyton Camirr - 17.12.2015
Ludwik Tomović - 20.11.2016

Medal Zasłużony dla Polityki Zagranicznej

Cytat: napisał(a):Złoty:
Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
Alberto de Medici – 07.08.2015
Piotr Paweł I de Zaym – 07.08.2015
Maciej Kamiński - 02.05.2016
Eddard Noqtern - 01.10.2016
Srebrny:
Maria von Primisz – 07.08.2015

Kristian Arped – 07.08.2015
Feliks Sparkin – 07.08.2015
Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
Aleksandra Dostojewska - 02.05.2016
Ronon Dex - 20.11.2016
Brązowy:
Andrzej Swarzewski – 15.11.2014

Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
Hewret Faradobus - 17.12.2015
Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 02.05.2016
Albert von Metzer - 01.10.2016
Iwan Pietrow - 20.11.2016

Medal Świętego Izydora

Cytat: napisał(a):Złoty:
brak nadań
Srebrny:
Andrzej Swarzewski - 01.05.2017
Karol de Medici - 01.05.2017
Frederick Hufflepuff - 01.05.2017

Brązowy:
Eddard Noqtern - 20.11.2016
Hewret Faradobus - 20.11.2016
Maciej Kamiński - 20.11.2016

Medal Konkursowicza

Cytat: napisał(a):Złoty:
brak nadań
Srebrny:
brak nadań
Brązowy:
Eddard Noqtern - 20.11.2016
Hewret Faradobus - 20.11.2016
Maciej Kamiński- 19.07.2017
Paolo de Medici y Zep - 19.07.2017
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości