Nieaktualny stan odznaczeń
#1
Krzyż Walecznych:
Brak odznaczonych.

Medal Lotniczy:
  • Ronon Dex – 12.01.2015

Medal Marynarki Wojennej:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014

Medal Sił Zbrojnych:

Brązowy:
  • Heinrich Hewret Wettin - 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 12.01.2015
    Kamil Maciejewski – 12.01.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 12.01.2015
    Pel Nander – 12.01.2015

Srebrny:
  • Maciej Kamiński – 16.01.2014
    Michael Redwitz – 12.01.2015

Złoty:
Brak odznaczonych.

Order Niepodległości:

Krzyż Kawalerski:
  • Maciej Kamiński – 12.01.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 12.01.2015

Krzyż Oficerski:
Brak odznaczonych.

Krzyż Komandorski:
Brak odznaczonych.

Krzyż Wielki:
Jan Ursyński – 12.01.2015

Krzyż Wielki z Mieczami:
  • Andrzej Swarzewski – 12.01.2015
    Ronon Dex – 12.01.2015

Bialeński Krzyż Zasługi:

Brązowy:
  • Boris Hristow – 15.11.2014
    Dan Mark – 20.12.2014
    Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
    Geraint Glyndŵr – 25.01.2015
    Darth Magnus – 01.09.2015
    Tomasz Bagrat - 15.11.2015
    Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
    Brandon Noqtern - 15.11.2015
    Karol Medycejski - 15.11.2015
    Bajtuś - 15.11.2015
    Hans von Heintschel - 15.11.2015

Srebrny:
  • Ronon Dex – 20.12.2014
    Jan Ursyński – 20.12.2014
    Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
    Fiodor Hristov – 01.09.2015
    Eddard Noqtern – 01.09.2015
    Markus Wettin - 15.11.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 15.11.2015
    Guliano Montini - 15.11.2015
    Piotr Paweł de Zaym - 15.11.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 15.11.2015
    Frederick Hufflepuff - 15.11.2015
    Kamil Maciejewski - 15.11.2015

Złoty:
  • Heinrich Hewret Wettin - 20.12.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
    Maria von Primisz – 01.05.2015
    Markus Wettin – 01.05.2015
    Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
    Kristian Arped – 01.05.2015
    Maciej Kamiński – 01.05.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
    Adam von Haller – 01.09.2015

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury:

Brązowy:
  • Ronon Dex – 01.09.2014
    Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014
    Heinrich Hewret Wettin - 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015
    Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska – 16.10.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 16.10.2015
    Severino Castiglioni - 17.12.2015
    Adam von Haller - 17.12.2015

Srebrny:
  • Guliano Montini – 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 07.08.2015
    Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
    Markus Wettin – 16.10.2015
    Kamil Maciejewski - 17.12.2015
    Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015

Złoty:
  • Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Policji:

Brązowy:
  • Ronon Dex – 26.12.2014

Srebrny:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015

Złoty:
  • Maciej Kamiński – 07.08.2015

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów:

Brązowy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
    Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
    Jan von Maikowski – 16.10.2015
    Adam von Haller – 16.10.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Kuceł – 16.10.2015
    Darth Magnus – 16.10.2015
    Hans von Heinstchel – 16.10.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
    Karol Medycejski - 17.12.2015
    Freyton Camirr - 17.12.2015
    Irmina de Vellior - 17.12.2015

Srebrny:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 16.10.2015
    Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
    Brandon Noqtern – 16.10.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 16.10.2015
    Fiodor Hristov - 17.12.2015
    Bajtuś - 17.12.2015

Złoty:
  • Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Markus Wettin – 16.10.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 16.10.2015
    Tomasz Bagrat - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Sportu:

Brązowy:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
    Fiodor Hristov – 07.08.2015
    Brandon Noqtern – 07.08.2015
    Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
    Markus Arped – 07.08.2015
    Orjon Surma – 07.08.2015
    Juliette de Firenza – 07.08.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
    Freyton Camirr - 17.12.2015

Srebrny:
  • Maciej Kamiński – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 16.10.2015

Złoty:
  • Markus Wettin – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015
    Tomasz Bagrat - 17.12.2015

Order Budowniczych Republiki:

Krzyż Kawalerski:
  • Kamil Maciejewski – 01.05.2014
    Bartłomiej Małczyński – 01.05.2014
    Pel Nander – 01.05.2014
    Guliano Montini – 20.12.2014
    Adam von Haller - 15.11.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski - 15.11.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 15.11.2015
    Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
    Piotr Paweł de Zaym - 15.11.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 15.11.2015

Krzyż Oficerski:
  • George Bash – 01.05.2014
    Markus Wettin - 15.11.2015
    Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
    Kristian Arped - 15.11.2015

Krzyż Komandorski:
  • Jan Sapieha – 01.05.2014
    Jan Ursyński – 01.05.2014

Krzyż Wielki:
  • Boris Hristow – 01.05.2014
    Ronon Dex – 01.05.2014
    Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 15.11.2015
    Maria von Primisz - 15.11.2015

Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
  • Andrzej Swarzewski - 15.11.2015
    Maciej Kamiński - 15.11.2015

Order Patrona Republiki Bialeńskiej:

Komandoria:
  • Andrzej Swarzewski – 01.09.2014
    Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski – 21.03.2015
    Orjon Surma – 01.09.2015
    Markos apo Zep – 01.09.2015
    Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
    Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
    Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
    Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
    Fernando de Cordoba – 16.10.2015
    Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
    Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
    Lorenzo Sastra – 16.10.2015
    Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
    Nikos Anastosigos – 16.10.2015
    Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
    Karol Medycejski – 16.10.2015
    Morfius Kringiham – 16.10.2015
    Sebastian von Tauer – 16.10.2015
    Ozzy Washburn – 16.10.2015
    Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
    Irmina de Vellior - 15.11.2015

Odznaka:
  • Jacques de Brolle – 15.11.2014
    Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
    Hugo Miramontes – 16.10.2015
    Carlos Lorenzo de Medici y Zep – 16.10.2015
    Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
    Juliette de Firenza – 16.10.2015
    Ametyst Faradobus - 15.11.2015
    Robert Dębski-Hans - 15.11.2015

Zielona Wstęga:
  • Eddard Noqtern – 21.03.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 01.09.2015
    Maks Zwell – 16.10.2015
    Tomasz Bagrat - 15.11.2015
    Daniel von Witt - 15.11.2015
    Marcel Hans - 17.12.2015

Order Powstania Marcowego:

Krzyż Srebrny:
  • Piter Jasiński – 21.03.2014
    Adam von Haller – 21.03.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
    Kristian Arped – 21.03.2015

Krzyż Złoty:
  • Jan Ursyński – 21.03.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015
    Andrzej Swarzewski – 21.03.2015

Krzyż Wielki:
Brak odznaczonych.

Medal Zasłużony dla Dyplomacji:

Brązowy:
  • Andrzej Swarzewski – 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 17.12.2015

Srebrny:
  • Maria von Primisz – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Markus Wettin – 07.08.2015
    Eddard Noqtern – 07.08.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Frederick Hufflepuff - 17.12.2015

Złoty:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
    Adam von Haller – 07.08.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 07.08.2015

Order Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego:

IV klasy:
Brak odznaczonych.

III klasy:
Brak odznaczonych.

II klasy:
  • Tomasz Bagrat - 07.12.2015
    Iwan Pietrow-Dostojewski - 07.12.2015
    Andrzej Swarzewski - 07.12.2015

I klasy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 07.12.2015
    Adam von Haller - 07.12.2015

Order Dynastii Dostojewskich:

III klasy:
Brak odznaczonych.

II klasy:
Brak odznaczonych.

I klasy:
Brak odznaczonych.

Order Carycy Aleksandry I Izabelli:

III klasy:
  • Iwan Pietrow-Dostojewski - 07.12.2015

II klasy:
  • Adam von Haller - 07.12.2015
    Tomasz Bagrat - 07.12.2015

I klasy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 07.12.2015

Order Iwana:
Brak odznaczonych.

Order Tomasza:
  • Tomasz Bagrat - 07.12.2015

Order Aleksandra:
Brak odznaczonych.

Order Cara Mikołaja I:

III klasy:
  • Tomasz Bagrat - 07.12.2015

II klasy:
Brak odznaczonych.

I klasy:
Brak odznaczonych.

Jak z hasselandzkimi, nie mam pewności. Jeżeli istnieje w pełni aktualna lista, niech ktoś ją tu podeśle, uzupełnię wtedy informacje.

Odznaczenia powinny zostać całkowicie zaktualizowane do końca tygodnia.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#2
Aktualizacja. W związku z pewnymi pominięciami, jedno z nadanych oznaczeń zamieniłem, mając na względzie intencje nadającej, na awans, a jedno zostało całkowicie pominięte, bo ta osoba posiadała już najwyższą klasę tego odznaczenia. Przy czym, uwaga - nadania wojskowe z 31.03 muszą, zgodnie z ustawą, zostać dokonane powtórnie przez Dowódcę SZ:
Krzyż Walecznych:
Brak odznaczonych.

Medal Lotniczy:
  • Ronon Dex – 12.01.2015

Medal Marynarki Wojennej:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 15.10.2014

Medal Sił Zbrojnych:

Brązowy:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 12.01.2015
    Kim Myong Won – 12.01.2015
    Kamil Maciejewski – 12.01.2015
    Pel Nander – 12.01.2015
    Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
    Piotr Konstanty Dostojewski – 21.03.2016
    Severino Castiglioni – 21.03.2016
    Jan Lubomirski - 31.03.2016

Srebrny:
  • Michael Redwitz – 12.01.2015
    Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016
    Kim Myong Won – 21.03.2016
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 31.03.2016

Złoty:
  • Maciej Kamiński - 31.03.2016

Order Niepodległości:

Krzyż Kawalerski:
  • Maciej Kamiński – 12.01.2015
    Kim Myong Won – 21.03.2016
    Tomasz Bagrat-Dostojewski – 21.03.2016
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2016
    Fiodor Swirydiuk – 21.03.2016
    Piotr Konstanty Dostojewski – 21.03.2016
    Severino Castiglioni – 21.03.2016

Krzyż Oficerski:
  • Heinrich Hewret Wettin – 21.03.2016

Krzyż Komandorski:
Brak odznaczonych.

Krzyż Wielki:
  • Jan Kaniewski – 12.01.2015

Krzyż Wielki z Mieczami:
  • Andrzej Swarzewski – 12.01.2015
    Ronon Dex – 12.01.2015

Bialeński Krzyż Zasługi:

Brązowy:
  • Boris Hristow – 15.11.2014
    Dan Mark – 20.12.2014
    Ivan von Lichtenstein – 20.12.2014
    Geraint Glyndŵr – 25.01.2015
    Piotr Konstanty Dostojewski – 01.09.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 15.11.2015
    Herman Kolineusz-Michalski - 15.11.2015
    Brandon Noqtern - 15.11.2015
    Karol Medycejski - 15.11.2015
    Bajtuś - 15.11.2015
    Grzegorz Zagrobelny - 15.11.2015

Srebrny:
  • Ronon Dex – 20.12.2014
    Jan Kaniewski – 20.12.2014
    Ali ibn Abi Talib – 01.05.2015
    Fiodor Swirydiuk – 01.09.2015
    Eddard Noqtern – 01.09.2015
    Markus Wettin - 15.11.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 15.11.2015
    Guliano Montini - 15.11.2015
    Piotr Paweł de Zaym - 15.11.2015
    Kim Myong Won - 15.11.2015
    Frederick Hufflepuff - 15.11.2015
    Kamil Maciejewski - 15.11.2015

Złoty:
  • Heinrich Hewret Wettin - 20.12.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 01.05.2015
    Maria von Primisz – 01.05.2015
    Markus Wettin – 01.05.2015
    Andrzej Swarzewski – 01.05.2015
    Kristian Arped – 01.05.2015
    Maciej Kamiński – 01.05.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 01.09.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
    Alberto de Medici – 01.09.2015

Medal Zasłużony dla Nauki i Kultury:

Brązowy:
  • Zuzanna Ossolińska – 15.11.2014
    Heinrich Hewret Wettin - 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015
    Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska – 16.10.2015
    Kim Myong Won – 16.10.2015
    Severino Castiglioni - 17.12.2015
    Alberto de Medici - 17.12.2015

Srebrny:
  • Guliano Montini – 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 07.08.2015
    Frederick Hufflepuff – 16.10.2015
    Markus Wettin – 16.10.2015
    Kamil Maciejewski - 17.12.2015
    Mikołaj Patyk Dostojewski - 17.12.2015
    Ronon Dex - 31.03.2016

Złoty:
  • Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Policji:

Brązowy:
  • Ronon Dex – 26.12.2014
    Fiodor Swirydiuk - 31.03.2016

Srebrny:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015

Złoty:
  • Maciej Kamiński – 07.08.2015

Medal Zasłużony dla Rozwoju Regionów:

Brązowy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
    Ali ibn Abi Talib – 07.08.2015
    Jan von Maikowski – 16.10.2015
    Alberto de Medici – 16.10.2015
    Maciej Kamiński – 16.10.2015
    Kuceł – 16.10.2015
    Piotr Konstanty Dostojewski – 16.10.2015
    Grzegorz Zagrobelny – 16.10.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 16.10.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
    Karol Medycejski - 17.12.2015
    Freyton Camirr - 17.12.2015
    Irmina de Vellior - 17.12.2015

Srebrny:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 16.10.2015
    Herman Kolineusz-Michalski – 16.10.2015
    Brandon Noqtern – 16.10.2015
    Kim Myong Won – 16.10.2015
    Fiodor Swirydiuk - 17.12.2015
    Bajtuś - 17.12.2015

Złoty:
  • Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Markus Wettin – 16.10.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 16.10.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 17.12.2015

Medal Zasłużony dla Sportu:

Brązowy:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 15.11.2014
    Fiodor Swirydiuk – 07.08.2015
    Brandon Noqtern – 07.08.2015
    Sheldon Anszlus Lovelace – 07.08.2015
    Markus Arped – 07.08.2015
    Orjon Surma – 07.08.2015
    Juliette de Firenza – 07.08.2015
    Andrzej Swarzewski - 17.12.2015
    Freyton Camirr - 17.12.2015

Srebrny:
  • Maciej Kamiński – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Eddard Noqtern – 16.10.2015
    Kim Myong Won – 16.10.2015

Złoty:
  • Markus Wettin – 07.08.2015
    Maria von Primisz – 07.08.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 17.12.2015
    Eddard Noqtern - 31.03.2016

Order Budowniczych Republiki:

Krzyż Kawalerski:
  • Kamil Maciejewski – 01.05.2014
    Bartłomiej Małczyński – 01.05.2014
    Pel Nander – 01.05.2014
    Guliano Montini – 20.12.2014
    Alberto de Medici - 15.11.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski - 15.11.2015
    Ivan von Lichtenstein - 15.11.2015
    Piotr Paweł de Zaym - 15.11.2015

Krzyż Oficerski:
  • George Bash – 01.05.2014
    Markus Wettin - 15.11.2015
    Akrypa Rabotowicz von Primisz - 15.11.2015
    Kristian Arped - 15.11.2015
    Kim Myong Won - 31.03.2016

Krzyż Komandorski:
  • Jan Sapieha – 01.05.2014

Krzyż Wielki:
  • Boris Hristow – 01.05.2014
    Ronon Dex – 01.05.2014
    Konstanty Jerzy Michalski - 15.11.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 15.11.2015
    Maria von Primisz - 15.11.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 31.03.2016
    Jan Lubomirski - 31.03.2016

Krzyż Wielki z Wieńcem Laurowym:
  • Andrzej Swarzewski - 15.11.2015
    Maciej Kamiński - 15.11.2015
    Jan Kaniewski - 31.03.2016

Order Patrona Republiki Bialeńskiej:

Komandoria:
  • Andrzej Swarzewski – 01.09.2014
    Herman Kolineusz-Michalski – 21.03.2015
    Kim Myong Won – 21.03.2015
    Orjon Surma – 01.09.2015
    Markos apo Zep – 01.09.2015
    Prezerwatyw Tradycja Radziecki – 01.09.2015
    Leszek Karakachan Średni – 16.10.2015
    Vladimir von Hochenhaüser – 16.10.2015
    Jan Albert van Oranje-Nassau – 16.10.2015
    Fernando de Cordoba – 16.10.2015
    Ciecierad Ciecieląg – 16.10.2015
    Ludwik Tomlinson – 16.10.2015
    Lorenzo Sastra – 16.10.2015
    Zenovjos Skitjos – 16.10.2015
    Nikos Anastosigos – 16.10.2015
    Ludwik Franciszek Bourbon – 16.10.2015
    Karol Medycejski – 16.10.2015
    Morfius Kringiham – 16.10.2015
    Sebastian von Tauer – 16.10.2015
    Ozzy Washburn – 16.10.2015
    Józef Konstanty Bagrat - 15.11.2015
    Irmina de Vellior - 15.11.2015

Odznaka:
  • Jacques de Brolle – 15.11.2014
    Wojciech Wiśnicki – 21.03.2015
    Carlos Lorenzo de Medici y Zep – 16.10.2015
    Iwan Normalverbraucher – 16.10.2015
    Juliette de Firenza – 16.10.2015
    Ametyst Faradobus - 15.11.2015
    Robert Dębski-Hans - 15.11.2015

Zielona Wstęga:
  • Eddard Noqtern – 21.03.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 01.09.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 01.09.2015
    Maks Zwell – 16.10.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 15.11.2015
    Daniel von Witt - 15.11.2015
    Marcel Hans - 17.12.2015
    Hugo Miramontes - 31.03.2016

Order Powstania Marcowego:

Krzyż Srebrny:
  • Piter Jasiński – 21.03.2014
    Alberto de Medici – 21.03.2015
    Konstanty Jerzy Michalski – 21.03.2015
    Kristian Arped – 21.03.2015

Krzyż Złoty:
  • Akrypa Rabotowicz von Primisz – 21.03.2015

Krzyż Wielki:
  • Andrzej Swarzewski - 31.03.2016
  • Jan Kaniewski - 31.03.2016

Medal Zasłużony dla Dyplomacji:

Brązowy:
  • Andrzej Swarzewski – 15.11.2014
    Akrypa Rabotowicz von Primisz – 07.08.2015
    Heinrich Hewret Wettin - 17.12.2015
    Zdzisław Marlena Pytkiewicz - 31.03.2016

Srebrny:
  • Maria von Primisz – 07.08.2015
    Kristian Arped – 07.08.2015
    Markus Wettin – 07.08.2015
    Eddard Noqtern – 07.08.2015
    Mikołaj Patryk Dostojewski – 16.10.2015
    Frederick Hufflepuff - 17.12.2015
    Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 31.03.2016

Złoty:
  • Konstanty Jerzy Michalski – 07.08.2015
    Alberto de Medici – 07.08.2015
    Piotr Paweł de Zaym – 07.08.2015
    Maciej Kamiński - 31.03.2016

Order Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego:

IV klasy:
Brak odznaczonych.

III klasy:
Brak odznaczonych.

II klasy:
  • Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015
    Kim Myong Won - 07.12.2015
    Andrzej Swarzewski - 07.12.2015

I klasy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 07.12.2015
    Alberto de Medici - 07.12.2015

Order Dynastii Dostojewskich:

III klasy:
Brak odznaczonych.

II klasy:
Brak odznaczonych.

I klasy:
Brak odznaczonych.

Order Carycy Aleksandry I Izabelli:

III klasy:
  • Kim Myong Won - 07.12.2015

II klasy:
  • Alberto de Medici - 07.12.2015
    Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015

I klasy:
  • Aleksandra Dostojewska-Swarzewska - 07.12.2015

Order Iwana:
Brak odznaczonych.

Order Tomasza:
  • Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015

Order Aleksandra:
Brak odznaczonych.

Order Cara Mikołaja I:

III klasy:
  • Tomasz Bagrat-Dostojewski - 07.12.2015

II klasy:
Brak odznaczonych.

I klasy:
Brak odznaczonych.

Jak z hasselandzkimi, nie mam pewności. Jeżeli istnieje w pełni aktualna lista, niech ktoś ją tu podeśle, uzupełnię wtedy informacje.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#3
Wydawało mi się że dostałem 31.03.2016 jakieś odznaczenia, a na liście nie mam.
#4
(02.04.2016, 13:28:39)Bajtuś link napisał(a): Wydawało mi się że dostałem 31.03.2016 jakieś odznaczenia, a na liście nie mam.
Odznaczenia nie, jedynie 12 folwarków.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#5
wydawało się że jakieś odznaczenie też... nie mam screenu coby sprawdzią, ale jak twierdzisz ,że nie było to niech bedzie.
#6
A czy mi zostały przyznane jakieś odznaczenia?
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#7
(03.04.2016, 16:13:57)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a): A czy mi zostały przyznane jakieś odznaczenia?
Nie chce Ci się patrzeć na daty, leniuszku? ;*
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#8
Chyba p. Prezydent powinna wydać w tej sprawie rozporządzenie.
#9
(03.04.2016, 16:26:56)Bajtuś link napisał(a): Chyba p. Prezydent powinna wydać w tej sprawie rozporządzenie.
Z odznaczeniami nigdy tego nie sprecyzowano. A Konstytucja nie nakazuje Prezydentowi koniecznie podejmować decyzji za pomocą aktów wykonawczych.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#10
Ale jakiś ślad pozostaje dla potomnych Wink
#11
(03.04.2016, 17:03:17)Bajtuś link napisał(a): Ale jakiś ślad pozostaje dla potomnych Wink
Tak, z tym się muszę zgodzić. Odtwarzanie stanu odznaczeń tych, którzy poddali się eutanazji, było czasochłonne z powodu braku śladów.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#12
Coś mi świta po głowie, że to odznaczenie co wydaje mi sie dostałem na irc-u to zasłużony dla sportu.
#13
(03.04.2016, 17:24:59)Bajtuś link napisał(a): Coś mi świta po głowie, że to odznaczenie co wydaje mi sie dostałem na irc-u to zasłużony dla sportu.
To poszło do Tomka, ponieważ Sasza nie doczytała, że już ma złoty.
Albo być może faktycznie miało być dla Ciebie, tylko z rozpędu pojawiło się "Tomasz Bagrat".
A, Ned też je dostał, na koniec.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#14
Tylko ja widziałem swoje imie w odznaczeniach... dobra dajmy sobie z tym bałaganem spokój ... przeżyje to Wink
#15
(03.04.2016, 17:39:21)Bajtuś link napisał(a): Tylko ja widziałem swoje imie w odznaczeniach... dobra dajmy sobie z tym bałaganem spokój ... przeżyje to Wink
Cóż, jeżeli Wiceprezydent się za wszystko weźmie, zawsze można to zmienić, dopisując po prostu jednego odznaczonego w rozporządzeniu... :roll:
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#16
Strasznie nieczytelny ten spis. Przydałoby się to pogrupować hierarchicznie i wyraźnie oddzielić odznaczenia brodryjskie. W razie potrzeby mogę co nieco pomóc, kiedyś rozwiązałem u siebie tę kwestię tworząc taki oto rejestr.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
#17
(03.04.2016, 17:47:11)Ametyst Faradobus link napisał(a): Strasznie nieczytelny ten spis. Przydałoby się to pogrupować hierarchicznie i wyraźnie oddzielić odznaczenia brodryjskie. W razie potrzeby mogę co nieco pomóc, kiedyś rozwiązałem u siebie tę kwestię tworząc taki oto rejestr.
Cóż, jest po prostu przeznaczony głównie dla administratorów, którzy wyraźny podział baretek na kategorie mają i tak widoczny w panelu. Prezydent korzysta z tego tylko podczas świąt, a reszta do sprawdzania odznaczeń po prostu w nie klika.
Ale oczywiście przejrzystości nigdy dosyć.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#18
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...listAwards
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#19
(03.04.2016, 16:26:56)Bajtuś link napisał(a): Chyba p. Prezydent powinna wydać w tej sprawie rozporządzenie.

Gotowe.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
#20
Dziękuję za ładny order.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości