TeraCom RB
Szanowny Państwo dzisiaj po długich konsultacjach z głównym zarządem z Hayabusa(län(woj) PIA ARABII)
Skład TeraCom RB
Prezes Abdullah Aykm

otóż plan Startowy Firmy TeraCom jest:
-naprawienie masztów telekomunikacyjnych (łącznie jest ich aż 3)
-wprowadzanie LTE TVRB
-Naprawa Nadajników IF-owskej telewizji(na których mamy zamiar przekazywać obraz LTETVRB)-wszystkie zadania wykonane

Łączna Wartość Środków na to jest to około 15000 środka wymiany ale dlatego ze nasza firma posiada tylko 200 środka wymiany główny zarząd TERACOM-u zdecydował sie sfinansować wyprawkę na ten cel dokładnie prawdopodobnie w lutym wystartuje testowy przekaz LTE TVRB)

Prezes Zarządu TeraCom RB
Abdullah Aykm
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Odpowiedz
Informuje się ze Nadajniki RTV wznawiają prace po dłuższej konserwacji (nowe parametry MUX7 10,010 GHz,-cywilne nadawanieMux9-11,488 GHz,-wojskowe Nadawanie zarejestrowane dla wojska).

TV RB wznowi nadawanie programów w ciągu kilku dni może zaś coś będzie live z TVRB.

podpisano
Zarząd TeraCom RB
Odpowiedz
TVRB wznawia dzialalnosc na wstępie kilka starych produkcji tylko nie wiem jakie mam na składzie pokaz z Byłej IF pokazów odplamienia bomby.

Może macie jakieś propozycje na Serie TVRB mogę jeszcze nagrać dzień życia Abdullaha jeśli ktoś chce oglądać jak sie żyje w Szwecji ?
Odpowiedz
Cytat:TVRB wznawia dzialalnosc na wstępie kilka starych produkcji tylko nie wiem jakie mam na składzie pokaz z Byłej IF pokazów odplamienia bomby.

Może macie jakieś propozycje na Serie TVRB mogę jeszcze nagrać dzień życia Abdullaha jeśli ktoś chce oglądać jak sie żyje w Szwecji ?
Ja bym sobie to pooglądał. Mówię to zupełnie szczerze.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
http://youtu.be/ep_vMCbVseA trochę historii z czasów Islamskiej Federacji (przepraszamy za napisy głownie nadawaliśmy w językach Arabskim i Perskim).

Dobra zrobię taki film dzień z życia.
Odpowiedz
[video:2cuyee83]www.youtube.com/watch?v=JJ4rQ4TZKkg&feature=youtu.be[/video:2cuyee83]

Film na specjalne życzenia policji Krajowe i dla mnie samego tezSmile.

PS talentu nie mam ale wyszło jak na 1-wszy raz nawet fajnie.
Odpowiedz
Bardzo fajnie wyszło. Smile SmileSmile
Swoją drogą, co za oszołom ustawił wymóg (uwaga!) 150 znaków? Ja rozumiem, że fajnie byłoby pisać długie posty, ale 150 znaków to już przesada.
N.N
Odpowiedz
150 znaków to przecież nie problem...
Jeśli mamy być kreatywni i utrzymać jak najwyższy poziom, to musimy pisać jak najwięcej. Nawet o byle jakich sprawach... :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Wytłumaczysz mi, dlaczego ten dym stoi w miejscu? Big Grin Big GrinBig Grin
Poza tym, filmik niezły - najmocniejszym jego punktem jest z pewnością muzyka. Brakło mi trochę jakiegoś komentarza, ale... dobrze, że coś wreszcie w tej naszej telewizorni jest transmitowane.

Cytat:Jeśli mamy być kreatywni i utrzymać jak najwyższy poziom, to musimy pisać jak najwięcej.
Confusedhock: Confusedhock:Confusedhock: Kodeks Porządkowy na ten temat mówi dosyć jasno:
Cytat:c) Posty muszą zawierać co najmniej 30 znaków oraz co najmniej dwa zdania,
Pięciokrotność to za dużo jak na wymóg.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:Wytłumaczysz mi, dlaczego ten dym stoi w miejscu? Big Grin Big GrinBig Grin
Poza tym, filmik niezły - najmocniejszym jego punktem jest z pewnością muzyka. Brakło mi trochę jakiegoś komentarza, ale... dobrze, że coś wreszcie w tej naszej telewizorni jest transmitowane.

Chłopie to sie nazywa Magia Fabryki Cementu a przy okazji gdy kupuje sobie kamerę samsunga bądź innej firmy to może będzie wiecej takich pokazów z natury i itp itd.
Odpowiedz
[video:5aqvoq0g]https://www.youtube.com/watch?v=Nj--jXN1G1w[/video:5aqvoq0g]

Każdy Potrafi zaskakiwać nawet Ja.
Prezentuje wam logo TVRB.

Odgłosy są dlatego ze nagrywałem dla testów z pół domkniętego okna od mojego pokoju.
Odpowiedz
Cytat:Każdy Potrafi zaskakiwać nawet Ja.

OK - ale moja propozycja taka - daj te litery na ciemne, kontrastowe tło (czerwone lub granatowe). Litery są jasne to będzie to lepiej widać... białe tło wygląda jednak kiepsko (miałem chyba jednak rację jak testowałem na screenach...).

Jak chcesz to mogę Ci podesłać, bo na potrzeby testu oczyściłem wszystko poza krawędzią liter - można łatwo dać na jakiekolwiek tło i będzie dobrze wyglądać.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Cytat:[quote author="Abdullah Aykm"]Każdy Potrafi zaskakiwać nawet Ja.

OK - ale moja propozycja taka - daj te litery na ciemne, kontrastowe tło (czerwone lub granatowe). Litery są jasne to będzie to lepiej widać... białe tło wygląda jednak kiepsko (miałem chyba jednak rację jak testowałem na screenach...).

Jak chcesz to mogę Ci podesłać, bo na potrzeby testu oczyściłem wszystko poza krawędzią liter - można łatwo dać na jakiekolwiek tło i będzie dobrze wyglądać.[/quote]

OK ślij na konto email cez""""""""@gmail.com(Krzychu wiesz jaki email)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości