Ask, twitter i facebook (wątek Andrzeja)
#1
Na początku chciałem stworzyć ten wątek na Sali Tajnej Rady Państwa, ale stwierdziłem, że wszyscy obywatele powinni mieć możliwość wypowiadania się na ten temat.

Korzystając z zapału do pracy i wolnego czasu postanowiłem rozpromować trochę Bialenię w Internetach. Już na początku kadencji stworzyłem aska, w którym regularnie odpowiadam na pytania (łącznie ponad 50 odpowiedzi). W odpowiedzi na pomysły obywateli, dzisiaj stworzyłem Twittera. Postanowiłem też zaktywizować nasze konto na facebooku.

Może i nie przyniesie nam to ogromu nowych obywateli, aczkolwiek jak przed chwilą opublikowałem link do II Raportu na Twitterze i fejsie, to na naszym forum pojawiło się 16 gości, którzy go przeglądali. Więc jest to jakiś potencjał i sposób na promocję RB.
W naszym kraju dość dużo się dzieje, więc z pewnością będzie co publikować. Choćby cotygodniowy raport Rady Państwa (który mam zamiar publikować cotygodniowo do końca kadencji, jeśli jakiś kataklizm nam w tym nie przeszkodzi). A nuż akurat jakieś działanie kogoś zaciekawi i zdecyduje się zarejestrować w Bialenii lub chociaż zacząć obserwować fanpage lub konto na Twitterze. Wink

Co sądzicie o takim sposobie promocji? Czy ktoś ma w związku z tym jakieś pomysły?

Ask: http://ask.fm/ASwarzewski
Twitter: https://twitter.com/ASwarzewski
Facebook: https://www.facebook.com/republikabialenska?fref=ts
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#2
No nie wiem.

[ATTACHMENT NOT FOUND]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości