Archiwum lenna
#1
[justify]Kartoflelekalta to super fajna miejscówka!! Jest tu morze, las, jeziora, trochę góry nawet. Można robić co się chce i jest fajnie, super itp.
[/justify][Obrazek: puszcza_bialowieska_podlasie800_Aleksand...tolia.jpeg]

Cytat:No jakoś się tak złożyło, że wybuchł w naszej wsi pożar no i niestety wszystko się spaliło. Pożar pożarł już cała Kartoflelekaltę i rozprzestrzenił się na resztę Anatolii.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#2
Główna osada (póki co jedyna) w naszym lennie. Na razie nie ma tu nic oprócz prowizorycznych chat i lepianek oraz tablicy informacyjnej, bo wszystko spłonęło w pożarze. Została już jednak wszczęta procedura odbudowy osady.
Sebastian Janusz Aleksander Kuceł
Król Batawii, Książę Kucelgradu, etc.
#3
Życzę powodzenia, mieszkańcy Wienisławowa w czynie społecznym pomogą w odbudowie.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego


Sylwetka
 
[Obrazek: 2FwJU.png]
#4
(07.05.2016, 18:13:52)Severino Castiglioni link napisał(a): Życzę powodzenia, mieszkańcy Wienisławowa w czynie społecznym pomogą w odbudowie.
Dziękuję, każda pomoc i wsparcie się przyda.
Sebastian Janusz Aleksander Kuceł
Król Batawii, Książę Kucelgradu, etc.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości