Moje uszanowanie
Zdjął swój kapelusz i ukłonił się nisko.

Witajże o ludu bialeńsko-hasselandzki. Smile
Odpowiedz
Witam w państwie, gdzie trawa jest zieleńsza. ^^,
Co Cię do nas sprowadza?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
No właśnie ta trawa mnie tu przyciągnęła. Tongue

A tak na poważnie, to słyszałem, że będziecie potrzebować posłów i sędziów. Może mógłbym się nadać? Big Grin
Odpowiedz
Mogę spytać o doświadczenie w wyżej wymienionych fachach?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Nie możesz, Macieju, ale Ci powiem. Tongue

Na polityce znam się jak mało kto, a jeżeli chodzi o sędziowanie, to umiem liczyć do dziesięciu. Big Grin
Odpowiedz
Witam w Republice Bialeńskiej!
Macieju, wyczuwam tu Stasia Klepkę.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Kłaniam się nisko przed samym Panem Marszałkiem i Wiceprezydentem Bialenii Smile

Jestem rad, że taka osobistość raczyła mnie przywitać.  Wink
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej!
Czy coś doradzić, wspomóc, wyjaśnić?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Witam Pana Postawnego i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w życiu kraju!
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
(07.02.2016, 19:30:53)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej!
Czy coś doradzić, wspomóc, wyjaśnić?

Witam Jaśnie Oświeconego Prezydenta Republiki Bialeńskiej. Smile

Przyznam się szczerze, że czekałem na te pytanie, bo czuję się tu bardzo zagubiony. Jedyne, co wiem, to wiem jak wygląda trawa. Tongue

1. Niepokoi mnie mój status nielegalnego imigranta. Czy ten status oznacza dla mnie jakąś wywózkę czy rozstrzelanie przez pluton egzekucyjny czy mogę w jakiś sposób zmienić owy status, aby nie czuć się tu jak intruz?

2. Jak już wspomniałem na początku, chcę zostać posłem w tym kraju, więc proszę mnie pokierować do odpowiednich drzwi i do odpowiedniego urzędnika, który się tym zajmuje. Smile

Ponadto, witam Pana Hufflepuffa. Również życzę życia w życiu. Big Grin
Odpowiedz
Statusami się nie przejmuj, one zależą tylko od ilości napisanych postów.
Żeby zostać posłem, potrzeba posiadania obywatelstwa przez miesiąc, 50 napisanych postów i poparcia od jakiejś partii politycznej.
Odpowiedz
To żeś mnie, Macieju, zniechęcił... Tongue 50 napisanych postów? Gdzie ja się takiego kapitału mam dorobić w tak krótkim czasie, żeby nie oskarżono mnie o spam bądź inne drobnoustrojstwo... :O

Obywatelstwo to dobra rzecz, ale jak je zdobyć?

Gdzie znajdę listę partii udzielających poparcia? Ponadto, czy można założyć własną partię i jakich składników do tego trzeba?
Odpowiedz
(07.02.2016, 20:00:31)Wergiliusz Postawny link napisał(a): To żeś mnie, Macieju, zniechęcił... Tongue 50 napisanych postów? Gdzie ja się takiego kapitału mam dorobić w tak krótkim czasie, żeby nie oskarżono mnie o spam bądź inne drobnoustrojstwo... :O

Obywatelstwo to dobra rzecz, ale jak je zdobyć?

Gdzie znajdę listę partii udzielających poparcia? Ponadto, czy można założyć własną partię i jakich składników do tego trzeba?

Zachęcam do zapoznania się z odpowiednimi ustawami, tj.:

- z ustawą o obywatelach RB;

- oraz ustawą o partiach politycznych.

Ponadto zapraszam do zajrzenia do działu "Organizacje polityczne".
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
(07.02.2016, 20:00:31)Wergiliusz Postawny link napisał(a): To żeś mnie, Macieju, zniechęcił... Tongue 50 napisanych postów? Gdzie ja się takiego kapitału mam dorobić w tak krótkim czasie, żeby nie oskarżono mnie o spam bądź inne drobnoustrojstwo... :O
Jeżeli akurat w kraju będzie przebywała Aleksandra, nie będzie to stanowiło większego problemu. Jeżeli nie - polecam podłączać się do każdej dyskusji, która nie toczy się w Parlamencie.
Odpowiedz
Witam Serdecznie,
Cieszę się, że wspomniał Pan o Hasselandzie już w pierwszym poście! Zapraszam w takim razie do zamieszkania w naszym pięknym kraju i zaangażowaniu się w Królestwo. Smile Mogę spytać skąd Pan do nas trafił i czym się Pan interesuje?
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Witam Waszą Królewską Mość,

Niech Wasza Królewska Mość nie pyta o możliwość zadania pytania, tylko niech po prostu zapyta. Tongue

Pewnego dnia wystrzelono rakietę w powietrze i po tym jak ona wybuchła na niebie, strzępy po niej gdzieś musiały spaść. Padło na trawę, więc jestem.  Wink

Co do moich zainteresowań, to nie mam sprecyzowanych. Tongue
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości