Witam!
#1
Szanowni Obywatele!

Z pewnością mogliście, czy chociaż niektórzy z Was zapoznać się z moją opinią wyrażoną w komentarzu na facebooku Republiki Bialeńskiej na temat mojej oceny obecnej sytuacji w Republice Bialeńskiej i jest ona dosyć negatywna. Pomimo tego postanowiłem wrócić w celu współorganizowania i uczestnictwa w obchodach zbliżającej się coraz większymi krokami czwartej rocznicy Powstania Marcowego. Słyszałem także o wielkim nierozumieniu wydarzeń, które wtedy miały miejsce, ale sam nie wiem, czy to celowa prowokacja czy po prostu niewiedza. Możliwe też, że moja obecność przerodzi się w coś bardziej stałego, ale to pozostaje na ten moment pod wielkim znakiem zapytania.

Pozdrawiam Was wszystkich i każdego z osobna, Jan Kaniewski
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
#2
Dom zawsze na Ciebie czeka.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#3
Witaj ponownie! Smile
N.N
Odpowiedz
#4
I ja witam Ciebie serdecznie ponownie. Wink
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
#5
Witam serdecznie,
Widzę że już ma Pan zapewnioną pracę, więc życzę wytrwałości i powodzenia.  Smile
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
#6
Salve, salve,

jestem ciekaw który to już raz się ponownie witamy.

Cytat:Słyszałem także o wielkim nierozumieniu wydarzeń, które wtedy miały miejsce, ale sam nie wiem, czy to celowa prowokacja czy po prostu niewiedza.

Można prosić trochę jaśniej? ^^,
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
#7
Wi zun wae Bia! Witam znów w Bialenii!

Przyszedł czas, kiedy syn wrócił do ojcowego domu. Wydano tedy ucztę na jego cześć. Park Ji nie opuścił już swej rodziny i żył w zgodzie z innymi. - fragment z razuryjskiej "Księgi Przeszłości"
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#8
Witam Prezydenta w Bialenii!

[Obrazek: d]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#9
Witam serdecznie! Smile
Frederick Martin Hufflepuff
______________________________
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości