Rozporządzenie Marszałka Parlamentu ws. ogłoszenia wyborów prezydenckich
#1
Cytat:
[Obrazek: vdUQ0qe.png]

ROZPORZĄDZENIE MARSZAŁKA PARLAMENTU WS. OGŁOSZENIA WYBORÓW PREZYDENCKICH
3 marca 2016 r.

Artykuł 1. [Ogłoszenie wyborów prezydenckich]
1. Niniejsze rozporządzenie ogłasza wybory prezydenckie oraz ustala ich przebieg i terminy przeprowadzania wyborów prezydenckich.
2. XVIII kadencja prezydencka przypada na okres 14 marca 2016 r. - 6 czerwca 2016 r.

Artykuł 2. [Zgłaszanie kandydatur w wyborach prezydenckich]
Zgodnie z artykułem 3, ust. 2 Ordynacji Wyborczej z dnia 2 grudnia 2014 r. okres zgłaszania kandydatur wraz z listami podpisów obywateli kandydatów na prezydenta Republiki Bialeńskiej wyznacza się na 3 marca 2016 r. od godziny 0:00 - 8 marca 2016 r. do godziny 0:00.

Artykuł 3. [Przebieg głosowania w wyborach prezydenckich]
Zgodnie z artykułem 3, ust. 4 Ordynacji Wyborczej z dnia 2 grudnia 2014 r. rozpoczęcie głosowania na kandydatów na prezydenta Republiki Bialeńskiej wyznacza się na 11 marca 2016 r. o godzinie 22:00, zaś zakończenie głosowania wyznacza się na 13 marca 2016 r. o godzinie 22:00.

Artykuł 4. [Wejście w życie rozporządzenia]
Rozporządzenie wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

Marszałek Parlamentu Republiki Bialeńskiej XIX kadencji
/-/ Frederick Hufflepuff
Frederick Martin Hufflepuff
______________________________
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości