Bialeńska Agencja Kosmiczna
#21
Cytat:Kiedy można oczekiwać następnego startu?
Zapewne jak ktoś wprowadzi na rynek nową firmę telekomunikacyjną.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
#22
Cytat:[quote author="OutiesPL"]Kiedy można oczekiwać następnego startu?
Zapewne jak ktoś wprowadzi na rynek nową firmę telekomunikacyjną.[/quote]
Są w tej chwili dwie możliwości:

1/ Kontrakt wojskowy (pomyślę o tym, jak przeprowadzę pewne konieczne jeszcze inwestycje w armię - i zobaczę jak finansowo to wyjdzie), z "efektem ubocznym" w postaci strategicznych rakiet balistycznych (tylko muszę wygłówkować jak to zwizualizować) - bo w końcu państwo, które umie wysłać coś odpowiednio dużego na orbitę (umie) i ma elektrownię atomową (ma) jak najbardziej dysponuje techniką ku temu.

2/ Wzorem reala dofinansowanie przez państwo, które np. chciałoby budować stację kosmiczną (są możliwości programowe by robić to po kawałku przez dłuższy czas), wahadłowiec (oczywiście inny niż w realu) itd.

Oczywiście jest możliwość połączenia punktów jeden i dwa.

PS. A tak naprawdę to z czasem trochę kiepsko - sezon urlopowy, ludzi w robocie mało to i więcej godzin mi wychodzi. Tyle co na nockach mogę robić opisy (stąd ta produkcja zbrojeniowa, którą nie wiem czy w ogóle ktoś czyta - ale jakoś czas zabijać w nocy muszę, a spać nie mogę w robocie), ale na 10-calowym notebooku z "simami" nie pokombinuje, muszę mieć wcześniej przygotowane screeny. A loty kosmiczne wymagają zmiany w grafice tekstur by to było "bialeńskie" itd. - czyli grzebanina w Photoshopie, a do tego potrzeba porządnego ekranu, a nie 10-calowego wypierdka.

Ale od sierpnia zmieniam robotę (mam nadzieję) ze "zleceniowej" na typową "budżetówkę" to już takich problemów nie będzie... przynajmniej godzin będzie tyle co miesięczna norma - wtedy powinna wrócić moja normalna aktywność i pewne wstrzymane projekty powinny ponownie ruszyć.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
#23
DOTYCHCZASOWY ZARZĄDZAJĄCY UDAJE SIĘ NA BEZTERMINOWY URLOP.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości