Tomasz Cyryl Dostojewski
#1
Dynastia Bagratów - dynastia abachazka, wywodząca się z Dynastii Dostojewskich , a więc jest jej boczna linią. Załozycielem Dynastii jest Tomasz I, pierwszy władca Abachazj oraz syn Mikołaja Patryka Dostojewskiego - Cara Brodrii.

Członkowie dynastii :

- Tomasz I Bagrat ( Tomasz Bagrat - Dostojewski ), Imperator Abachazji ( 24 VI 2015 - 7 II 2016 r, od 29 II 2016 r. )
- Jakub Wereszczyński - Bagrat , syn Tomasza I, Imperator Abachazji ( 7 - 14 II 2016 r. ),
- Natasza Bagrat - Hristov , córka Tomasza I, żona Borisa Hristova von Maikowskiego władcy Uhrainy. Matka Andrija Hristova.
- Józef Konstanty Bagrat , młodszy syn Tomasza I, Imperator Abachazji ( 14 - 29 II 2016 r. ) , Król Batawii ( od 21 I 2016 roku )
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#2
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Tomasz Cyryl Bagrat Dostojewski jako Car Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego .



TOMASZ CYRYL BAGRAT DOSTOJEWSKI
Ahmed Husain - Dostojewski

Urodzony w Tomaszewie 16 kwietnia 2015 roku jako Thomas van der Lis.
Ojciec Założyciel Imperium Abachazji i jej władca 24 czerwiec 2015 - 7 kwietnia 2016 roku. (z przerwą 8-29 luty 2016 r.)


Batawia
Tu pojawił się pierwszy raz w mikroświecie , dokładnie 16 kwietnia 2015 roku. gdy Batawią rządził król Arne I von Heim.
W okresie monarchii, wielokrotnie pełnił funkcje ministra w różnych resortach ( m.in. gospodarki i rolnictwa oraz kultury i sportu ), raz był premierem, Regentem oraz Naczelnym Wodzem Sił Zbrojnych i Dowódca Marynarki Wojennej.

Po wprowadzeniu II Republiki, został ponownie Naczelnym Wodzem Sił Zbrojnych, ustąpił i został wybrany Posłem do Izby Poselskiej oraz Marszałkiem IP. Po utworzeniu Federacji Batawskiej stanął na czele federacyjnego Wolnego Miasta Tomaszewo, jako jej Prezydent.



Abachazja :

Funkcje :
Władca Abachazji (24 VI 2015 - 8 II 2016 r. , 29 II - 7 IV 2016 r. )
Regent Imperium Abachazji ( 18 VI - 3 VII 2016 r. )
Trener KS Tomaszewo ( od 23 VI 2015 r. )
Prezes Abachaskiej Federacji Sportowej (15 VII 2015 - 27 VII 2016 r. )
Delegat Główny przy MUP oraz Selekcjoner Reprentacji Abachazji ( 15 VII 2015 - 4 V 2016 r. )
Poseł Zgromadzenia Narodowego I, II, III i V Kadencji ,
Marszałek Zgromadzenia Narodowego V Kadencji ( V-VII 2016 r.)
Minister Obrony Narodowej ( 23 V - 6 VI 2016 r.)
Minister Gospodarki i Rolnictwa ( 23 V - 21 VI 2016 r.)
Wicekanclerz i Minister Spraw Zagranicznych ( 23 V - 22 VI 2016 r.)
Arcyksiążę Uhrainy i szef ASB ( od 18 V 2016 r. - )
Głównodowodzący CSZ (od 3 VIII 2016 r. )


Republika Parlandii

Minister Obrony Narodowej oraz Naczelnego Wodza Sił Zbrojnych Republiki Parlandii (24 IV - 21 V 2015 r. ).  Podał sie do dymisji , zrzekł się obywatelstwa i wyjechał.

[ATTACHMENT NOT FOUND]




Brodria i Bialenia


W tych krajach pojawił się 1 Maja 2015 roku, zaś od czerwca jest stałym obywatelem tych państw. W Brodrii, Car Mikołaj Patryk mianował go Ministrem Spraw Wojskowych , Admirałem oraz uszlachetnił nadając mu dziedziczny tytuł Wielkiego Księcia Bałmucji ( 23 Maja) aż w końcu adoptował ( 30 czerwiec ).

Funkcje :
Zarządca lenna Lisendorff ( od 20 IV 2016 r. jako Margrabia )
Selekcjoner Reprezentacji Bialenii (18 VI - 3 IX 2015 r.)
Członek Rady Menedżerów BZS
Przewodniczący Rady Menedżerów BZS ( 3 IV - 15 V 2016 r. , od 20 VIII 2016 r do likwidacji stanowiska )

Prezes Bialeńskiego Związku Sportowego ( od 11 VI 2017 r )

Wiceadmirał Marynarki Wojennej SZ Bialenii
Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej (19 - 24 III 2016 r., od 17 VI 2017r. )
Dowódca Marynarki Wojennej Republiki Bialeńskiej ( 26 III 2016 r. - )


Poseł Parlamentu : XVII i XVIII Kadencji ( z ramienia Radykalnego Centrum ), XXII Kadencji ( z ramienia Bialeńskiej Partii Demokratycznej ).
Poseł Zgromadzenia Ludowego : I Kadencji (niezrzeszony),IV Kadencji (BPD)


Minister Rozwoju Regionalnego (15 XII 2015 - 1 II 2016 r.) w rządzie : Eddarda Noqterna oraz Alego ibn Ali Taliba .
Minister Sportu ( 23 III - 18 IV 2016 r. ) w rządzie Prezydent Aleksandry Swarzewskiej -Dostojewskiej i p.o. prezydenta Severino Castiglioniego.

Wiceminister Oświecenia i Aktywności ds.  Sportu ( 6 X - 7 XI 2016 r. ) w rządzie Andrzeja Swarzewskiego,

Minister Spraw Wewnętrznych (7 XII 2016 r.- 3 I 2017 r. ) w rządzie Andrzeja Swarzewskiego.
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej (17 XI 2016 r. - 3 I 2017 r. ) w rządzie A. Swarzewskiego.

Ambasador RB w ZSKHiW (24 IV - 19 VI 2016 r. )

Ambasador RB w Federacji Slawonii ( od 7 VII 2017 r.)

Kandydat na Prezydenta Republiki Bialeńskiej w IV 2016 roku.


Prezes Partii Monarchistycznej ( 8 III - 6 IV 2016 r.), Prezes Narodowego Ruchu na rzecz Stabilności i Postępu - NRSP (6 IV - 14 VIII 2016 r. ), Jednej Brodrii ( 14 VIII - 31 XII 2016 r. ) - rozwiązanie partii
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej ( 17 VI - 26 VIII 2016 roku. , od 28 V 2017 r.)


W Brodrii tak jak w Bialenii działa w armii oraz w polityce, jest także dziedzicznym Wielkim Księciem Bałmucji (od 22 maja 2015 roku). Od 2 II 2016 roku pełni urząd Ministra Spraw Wojskowych a tym samym funkcję Głównodowodzącego Sił Zbrojnych Carstwa Brodryjskiego. Od 21 IX do 11 XII 2015 r. oraz od 9 III 2016 roku pełnił także urząd Kanclerza rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego.
Przeprowadza szereg reform i zmian w Brodrii. Jego rządy skupiły się przede wszystkim na Modernizacji i reorganizacji Sił Zbrojnych oraz Sprawach Wewnętrznych m.in. budowa dróg i autostrad oraz rozwój gospodarczy. W dniu 15 lipca został odwołany z funkcji Kanclerza.

Funkcje w Najjaśniejszym Carstwie Brodryjskim : ( przekształcony w BFRD 17 XI 2016 r. )


Car Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego ( 27 IX - 16 X 2016 r. )
Wielki Książę Bałmucji ( tytuł dziedziczny, przyznany 22 V 2015 r.)
Trener Legii Bałmustan ( od 14 V 2015 r. ) oraz Lokomotiv Bałmustan ( od 7 II 2016 r. )
Admirał Marynarki Wojennej Carstwa Brodryjskiego,
Głównodowodzący Carskich Sił Zbrojnych oraz Minister Spraw Wojskowych (2 II - 7 VIII 2016 r., 17 VIII - 17 XI 2016 r. )
Kanclerz Rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego ( 21 IX - 11 XII 2015 r. , 9 III - 15 VII 2016 r. )
Minister Kultury i Sportu ( 29 VI - 7 VIII 2016 r. )
Dyrektor Brodkosmosu ( 21 V - 7 VIII 2016 r. )
Selekcjoner Reprezentacji Narodowej Brodrii ( od 19 V 2016 r.)
Prezes Brodryjskiej Federacji Sportowej ( od 20 VI 2016 r. )
Delegat Główny Brodrii przy MUP ( od 18 VII 2016 r. )
Przewodniczący partii "Jedna Brodrii" ( od 14 VIII 2016 r. )

Funkcje w Republice Brodryjskiej :
p.o. Prezydent Republiki Brodryjskiej ( 8 - 17 VIII 2016 r. )


Funkcje w Federacji Brodryjskiej : - powstała 17 XI 2016 roku.
Przewodniczący partii "Jedna Brodrii" (14 VIII - 31 XII 2016 r. ) - rozwiązanie partii
Poseł Zgromadzenia Federacyjnego I Kadencji ( od 22 XI 2016 r. )
Trener Legii Bałmustan ( od 14 V 2015 r. ) oraz Lokomotiv Bałmustan ( od 7 II 2016 r. )
Admirał Marynarki Wojennej BFRD,
Głównodowodzący Sił Zbrojnych ( 17 XI - 20 XII 2016 r. )
Selekcjoner Reprezentacji Narodowej Brodrii ( od 19 V 2016 r.)
Prezes Brodryjskiej Federacji Sportowej (20 VI 2016 r. - 4 I 2017 r. )
Delegat Główny Brodrii przy MUP ( od 18 VII 2016 r. )
Minister Spraw Wewnętrznych i Obrony Narodowej (26 XI - 20 XII 2016 r. )[/i]

[ATTACHMENT NOT FOUND]


Demokracja Surmeńska
W Surmenii pojawił się 30 czerwca 2015 roku. Oficjalnie obywatelstwo uzyskał dopiero po złożeniu wniosku, 26 lipca 2016 roku.
Z powodu małej aktywności w Surmenii, szybko objął różne funkcje . oficjalnie 10 XII 2016 roku, przestał byc obywatelem Surmenii.

Funkcje :
Wiceadmirał Sił Obrony Morskiej ( zdymisjonowany 19 IX 2016 r.)
Trener Olympiakosu Ettenpolis ( od 13 VII 2016 r. )
Burmistrz miasta Ettenpolis ( 28 VII - 10 XII 2016 r. )
Dowódca Sił Obrony Morskiej (25 VIII - 19 IX 2016 r.)




Mikroświatowa Unia Piłkarska

Funkcje jako Delegat Główny BFS :
Członek Rady Rewizyjnej  ( 29 IX 2016 r. - 31 V 2017 r.)
Kandydat na Prezydenta MUP (V 2016, II 2017, VII 2017)
Prezydent MUP ( od 29 VII 2017 r.)
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości