Proces Fiodora Swirydiuka
#21
Wybornie, rozumiem, że oskarżenie także nie składa żadnych wniosków. Daję Stronom 48 godzin na wygłoszenie mów końcowych.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
#22
Sądzie dwumetrowy,
To co tu się dzieje, to zemsta polityczna. Niewątpliwie, Pan/i Akrypa jest przekupiona jakimś stanowiskiem w Bialenii po pozwie i wygranej Kim Myong Wona. Jest to dla mnie smutne, że tacy ludzie istnieją i, że chcą na tym skorzystać. Oni tu mnie nie chcą, nie chcą tu też Andrzeja Swarzewskiego, Jana Kaniewskiego i Aleksandry Izabelli Dostojewskiej-Swarzewskiej. Sądzie dwumetrowy, proszę o najniższy wymiar kary.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
#23
Pouczam oskarżonego, że do Sądu, należy zwracać się per "Wysoki Sądzie". To cała mowa końcowa, tak? Proszę, by teraz zechcicał głos zabrać oskarżyciel.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
#24
Wysoki sądzie!
Nie zostałem przesz nikogo przekupiony ani tym bardziej nie chcę masowej emigracji nikogo z RB. Fiodor pokazał na sali sądowej i przesz swoje, za długie, życie w Bialenii, że nie ma żadnego poszanowania dla obyczajów,  prawa, innych ludzi oraz sądu. Kiedy ma początku rozprawy nie byłem pewien czy na koniec będę prosił o najwyższy wymiar kary teraz jestem pewien i wnoszę o najwyższą z możliwych kar.
Dziękuję. 
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

#25
Dziękuje. Wyrok zostanie ogłoszony za kilka godzin.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
#26
Wyrok został wydany.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości