Inauguracja Obchodów IV Rocznicy Powstania Marcowego - Pałac Prezydencki.
#1
Narodowe Obchody
IV Rocznicy Powstania
Marcowego[font=times new roman]Inauguracja[Obrazek: hotel-boscolo-budapesta.jpg]Pałac Prezydencki - 20.03.2016 roku


[justify]
W Holu Głównym Pałacu tłum niecierpliwie oczekuje na przybycie Pierwszej Pary Republiki, która w dniu dzisiejszym zainauguruje
Narodowe Obchody IV Rocznicy Powstania Marcowego.
Wg planu Swarzewscy powinni się pojawić w towarzystwie Sędziego Ludowego Alberto de Medici o godzi. 17:30 czasu miejscowego.
[/justify][Obrazek: 55-2.jpg]


[align=center]Suto zastawione stoły i nastrojowa atmosfera towarzyszą Gościom Pałacu Prezydenckiego.Na uroczystości przybywa Prezydent Republiki Bialeńskiej - Aleksandra Izabella Dostojewska- Swarzewska de domo Salazar Savinion w towarzystwie Pierwszego Dżentelmena Republiki - Andrzeja Swarzewskiego oraz Sędziego Ludowego:  [Obrazek: argentine-president-cristina-fernandez-d...d500680910]Na początek wybrzmiewa Pieśń Patriotyczna, która towarzyszyła Powstańcom 2012 roku:https://youtu.be/zlh8BnHtAd4Do broni, hej, Ojczyzny dzieci! Na przód!Prezydent zabiera głos:Cytat: Drodzy Goście! Powstańcy! Obywatele!

[justify][i][font=times new roman][size=14pt]  Już jutro będziemy wspominać po raz czwarty chwalebne Wielkie Powstanie, które bez zwątpienia jest największym fundamentem naszego Państwa. Państwa, które nieustępliwie stoi na straży Demokracji i Prawa. Państwa, które oprócz dni chwały, przeżywa i kryzysy. Kryzysy, takie jak ten, który dzisiaj przeżywamy. Kryzys dzisiejszy nie jest groźny, ale ma swoje przyczyny o których głośno się nie mówi, ale chyba wszyscy je znamy! Z kolei te przyczyny, mają swoich promotorów. Ostrzegam więc, po raz kolejny: każdy kto będzie próbował podważyć obecny porządek, podnieść rękę z mieczem na Prezydenta czy Rząd, to ta ręka, tym mieczem zostanie mu odrąbana!
W chwili obecnej mając w pamięci Wielkie Powstanie musimy bronić ideałów Powstania, nie tworzyć nowe! Naszymi zaś Autorytetami mają być postacie takie jak Kaniewski, Swarzewski i wszyscy inni Powstańcy z 2012 roku. Nie będziemy szukać innych! Bo nasza historia Tych wyniosła na piedestał! Dlatego należy im się cześć, a nie nieustanna krytyka! Jak można podnosić takie kalumnie, jakie pojawiały się ostatnio na Fundamenty tego Kraju?! Ja mówię - nie! Nie dla tego typu procederów. Ten Kraj jest nasz i wasz, ale to Wy musicie się nauczyć zasad, które nim rządzą, a swoje źródła mają w Powstaniu Marcowym.
Moi Drodzy! Jak zapowiedziałam, tak zrobię. Moja prezydentura będzie aktywna i już teraz zapowiadam: nie będzie kompromisów w pewnych sprawach. Będzie Prawo, Sprawiedliwość i Demokracja.

[/justify]
Chwała Republice! Chwała!Teraz zapraszamy Wszystkich Obywateli chętnych do przemówienia w tym pięknym dniu.
Odpowiedz
#2
Szanowna Pani Prezydent!
Szanowni Państwo!


Ideały powstania marcowego z 2012 roku są uniwersalne i wielkie. Powinny przyświecać nam także dziś, niemal 4 lata od tych wydarzeń. Ważne jest, aby kultywować tradycję, wspierać dbanie o historię. To moralny obowiązek nie tylko rządzących, ale także każdego ze zwykłych obywateli Republiki. Bialenia to nasze wspólne dobro, którego strzec musimy. Nie sposób budować jednak wspólnoty narodowej, zjednoczonej pod znakami wspólnych celów i pomysłów, stosując wobec mieszkańców państwa zastraszanie i groźby. Każdy musi poczuwać się do swojej roli w społeczeństwie, ale każdy może też wyrażać swoje zdanie na temat sytuacji w kraju i obozu posiadającego władzę, nawet wtedy, gdy jest ono odmienne od tego najbardziej przez rządzących pożądanego. Pozdrawiam Obywateli, w szczególności Bohaterów Powstania Marcowego 2012 roku!

Łączę wyrazy szacunku,

Frederick Hufflepuff,
Lider Wspólnoty Rozwoju
Frederick Martin Hufflepuff
______________________________
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
#3
Cytat:
[Obrazek: 75_23_01_16_11_33_49.png]

Czcigodni Bialeńczycy i drodzy Goście!

To wielkie święto dla naszej ojczyzny. Kraju, którego obywatelem jestem od niezbyt długiego okresu, ale który obserwowałem od bardzo dawna. Zawsze pociągał mnie mnie on swoją otwartością i różnorodnością, wszelaką tolerancją i możliwością porozumienia. Jednak przede wszystkim to miejsce tętniące aktywnością. Innych takich próżno szukać w mikroświecie, który przeżywa obecnie ogromny kryzys. Dlatego martwią mnie ostatnie niesnaski i nieporozumienia, które pojawiły się w Bialenii. Niech nie zaburzą one jedności i wspólnego dążenia do dalszego rozwoju. Zapomnijmy o ostatnich wydarzeniach dzielących obywateli. Wyciągnijmy do siebie rękę i współpracujmy. W dzisiejszym dniu cieszmy się, że jesteśmy krainą możliwości i że u nas każdy może spełnić swój "bialeński sen".

ks. bp dr net. prof. AL Severino Castiglioni
Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego


Sylwetka
 
[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
#4
Drodzy Rodacy i Goście!

Zapraszam do zabrania głosu w tym ważnym dla wszystkich dniu!
Odpowiedz
#5
Przemówienie pozwolę sobie zachować na obchody. Tu dość szybko utonie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości