Lista redaktorów
Zgodnie z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych z dnia 23 marca 2016 ws. utworzenia instytucji - Bialeńskiej Agencji Medialnej, minister spraw wewnętrznych staje się do czasu wyboru władz koordynatorem Bialeńskiej Agencji Medialnej w celu przygotowania administracyjnego instytucji oraz wyboru jej władz.

Lista redaktorów, osób posiadających media w ramach Bialeńskiej Agencji Medialnej:

1. Frederick Hufflepuff
2. Markus Wettin
3. Kamil Maciejewski
4. Fiodor Swirydiuk

Odniosę się także do pisma The Politique oraz teoretycznie prowadzącego go Roberta Dąbskiego - Hansa. Gazeta, co każdy może zaobserwować nie wykazuje aktywności zarówno jako samo medium jak i jego właściciel. Wobec czego jest przewidziana zgodnie z miesięcznym terminem minimum wykazywania aktywności do likwidacji.
Osoby wymienione w powyższej liście będą miały prawo zasiadać w Radzie Redaktorów ( nie mylić reaktorów  ,Wink).

(-) Jan Kaniewski

Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
Fiodor Swirydiuk został wychłostany i wygnany z Bialenii. Obawiam się, że może nie zostać ułaskawiony, zwłaszcza po wczorajszych ekscesach.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
Zmieniłem więc już listę z uwzględnieniem nieszczęśnika Fiodora Swirydiuka... Żal człowieka i tyle. A gazeta Ostatnia Twierdza Bialenizmu hmm, ciekawa sprawa co teraz z nią zrobić...

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
Fiodor dostał czas do namysłu i podjęcia pewnej decyzji, więc to czy będzie ułaskawiony (warunkowo) zależy tylko od niego.
Odpowiedz
Mamy już oto taką listę i teraz potrzeba utworzenia działów Rady Redaktorów oraz wyboru jej, jak i Bialeńskiej Agencji Medialnej, przewodniczącego.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
BAM upadło, gazety również.

Czy ktoś planuje coś założyć?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości