Debata o systemach informatycznych
Nasze nowe forum i czat zbierają pochwały z zagranicy. Ogromne pochwały i podziękowania należą się tutaj baronowi Jerzemu Lwie Serce, który to wszystko pięknie zrobił. Też uważam, że wszystko wygląda ładnie i reprezentacyjnie, a to bardzo ważne dla każdego kraju, a młode to już w ogóle.
Potrzeba konkretnego utworzenia strony głównej, choć na Wordpressie, to w sposób nie-wordpressowy. Ważne jest intuicyjne dodawanie komentarzy i artykułów. Z własnego doświadczenia z wielu mikronacji wiem, że jak będzie szło łatwo dodawać artykuły, to znajdą się osoby, które będą coś publikować. A aktywna strona główna byłaby wizytówką Republiki nie gorszą niż forum. Sam bym z pewnością różne artykuły publikował, bo powołanie Premiera znacznie mnie odciążyło i miałbym czas na działalność publicystyczną, dziennikarską.
Fajnie byłoby na stronie głównej mieć odnośniki do ważnych miejsc, tj. do Forum, do Czatu, do FAQ (właściwie można tam stworzyć dział z tym FAQ, po wcześniejszej jego zmianie), do Biuletynu Praw itp.
Co myślicie?
N.N
Dlaczego nie jak "zagranica"chwali to trzeba działać ale nie kosztem (środków wymiany)obywateli RB.
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Cytat:Dlaczego nie jak "zagranica"chwali to trzeba działać ale nie kosztem (środków wymiany)obywateli RB.
A kto chce działać kosztem obywateli RB?
N.N
Cytat:[quote author="Abdullah Aykm"]Dlaczego nie jak "zagranica"chwali to trzeba działać ale nie kosztem (środków wymiany)obywateli RB.
A kto chce działać kosztem obywateli RB?[/quote]

A ja tylko powiedziałem swoje zdanie na ten temat konstytucja mi to gwarantuje wolność słowa (jeśli tym słowem nie obrażam władz RB oczywiście) bo jednak to jednak gdy konto państwowe ma już dużo sr.w to według mnie następny pobór podatku powinien być za 2 mies.Dlatego ze jednak niektórzy obywatele zaczynają mieć minusy w swoich kontach sr.w.
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Cytat:[quote author="AndrzejSwarzewski"][quote author="Abdullah Aykm"]Dlaczego nie jak "zagranica"chwali to trzeba działać ale nie kosztem (środków wymiany)obywateli RB.

A ja tylko powiedziałem swoje zdanie na ten temat konstytucja mi to gwarantuje wolność słowa (jeśli tym słowem nie obrażam władz RB oczywiście) bo jednak to jednak gdy konto państwowe ma już dużo sr.w to według mnie następny pobór podatku powinien być za 2 mies.Dlatego ze jednak niektórzy obywatele zaczynają mieć minusy w swoich kontach sr.w.[/quote]
Z ustawy o podatku pogłównym:
Cytat:Art. 4. Podatek pobierany jest co miesiąc.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Czy Wolnograd byłby zainteresowany zielonym stylem we własnym dziale?
Czy jednak sprawi to forum zbyt pstrokatym?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Cytat:[quote author="AndrzejSwarzewski"][quote author="Abdullah Aykm"]Dlaczego nie jak "zagranica"chwali to trzeba działać ale nie kosztem (środków wymiany)obywateli RB.

A ja tylko powiedziałem swoje zdanie na ten temat konstytucja mi to gwarantuje wolność słowa (jeśli tym słowem nie obrażam władz RB oczywiście) bo jednak to jednak gdy konto państwowe ma już dużo sr.w to według mnie następny pobór podatku powinien być za 2 mies.Dlatego ze jednak niektórzy obywatele zaczynają mieć minusy w swoich kontach sr.w.[/quote]

Idzie nowe w tych kwestiach więc niedługo może aż nie tak radykalnie, ale będzie zmiana. Będą potrzebne zmiany w podatku pogłównym jak i innych. Już pierwsza forma koncesji jest omawiana w parlamencie Republiki Bialeńskiej, a będą inne też. Jest potrzeba aby te środki wymiany służąc dalej społeczeństwu były powszechniejsze w używaniu. Nie bałbym się gdyby przez swoją krążność w gospodarce po reformie korzystano nimi w różnych sprawach.
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Archiwizacja.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości