Otwarcie
Bracia i Siostry!
Po blisko 70 latach od rozstrzelania Kapłanów Zboru Wiedzy Tajemnej i Duchowej, dzisiaj u końca 2013 Roku Naszego Pana, odradzamy się. Ponownie jako organizacja tajemna, elitarna i głęboko uduchowiona. Ponownie jako siła przed którą drżeć będą marni ludzie, którzy zbezcześcili dużą część naszego dziedzictwa i zamordowali Kapłanów, z Wielkim Mistrzem Ulrykiem Fon Geszlechtem na czele.
Będziemy walczyć, tak jak przed laty, z wszystkim co brudne i wszystkim co złe. Od 1846, czyli roku założenia przez Andersa Liebenfelsa, Zbór Wiedzy Tajemnej i Duchowej wciąż rósł w siłę. Wiemy, że znaleziono wejście do Agarthy, jednakże z całego tajemnego opisu, po spaleniu Gmachu, zachowała się jedynie informacja o tym, że wejście, jak i cała Agartha, znajdują się pod Al Rajnem. Mamy informacje o historycznych i bardziej współczesnych hybrydach. Dawniej Zbór znał prawdziwą historią Vatlantydy, a nawet dalsze dzieje Vatlantów, obecnie znamy jednakże szczątki dzieł na ten temat. Niemniej, będziemy szukać, może ponownie odkryjemy te i inne tajemnice?

Niebawem ogłoszenie Ścieżek Rozwoju oraz innych informacji.

JUŻ TERAZ DOŁĄCZ DO ZBORU WIEDZY TAJEMNEJ I DUCHOWEJ, POZNAWAJ TAJEMNICE I MAGIĘ!
N.N
uhu nareszcie bratnie dusze chętnie sie zapisze do was
(w nupia tez mamy taki tajemny zakon ja jestem Najwyższym Kaplanem Zakonu Wiedzy Tajemnej)
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Cytat:uhu nareszcie bratnie dusze chętnie sie zapisze do was
(w nupia tez mamy taki tajemny zakon ja jestem Najwyższym Kaplanem Zakonu Wiedzy Tajemnej)
Bardzo mnie to cieszy, może w przyszłości nawiążemy współpracę i będziemy dzielić się Wiedzą. Wink
Tymczasem zapraszam dziś wieczorem na GG, celem utworzenia Ścieżek Rozwoju i ich opisów. Smile SmileSmile
N.N
OK jak uda mi sie wł cala serwerownie sieci to wejdę jak coś napisz na <!-- e tvasps11@telia.com<!-- e
(-) Baltazar Aleksander Dostojewski - Swarzewski
Połączenie z masonerią może? Te organizacje pasują do siebie. Wink
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
No niezbyt pasują. Wink
Zbór to typowy okultyzm, a masoneria jest jednak czymś zgoła innym. Wink
N.N
Cytat:No niezbyt pasują.
Ale jak to nie? Przecież i tu i tu nic się nie dzieje.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Byłoby jakieś zainteresowanie, to w Zborze bym działał. W masonerii z resztą też bym mógł, wprawdzie nie jako członek Loży, ale jako sympatyk jak najbardziej. Wink
N.N
Ja mogę w jakiś sposób tutaj działać, lubię te klimaty. Smile
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
(21.07.2014, 15:50:31)Feliks Spirkin link napisał(a): Ja mogę w jakiś sposób tutaj działać, lubię te klimaty. Smile
No to pod wieczór pogadamy na GG, coś ustalimy. Smile Teraz jest za gorąco, nie jestem w stanie myśleć.  ;D
N.N

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości