Witam ponownie!
#1
Jak niektórzy wiedzą po ponad rocznej przerwie powróciłem do mikroświata. Nie będę się rozpisywał, krótka historia odejścia i powrotu jest zawarta tutaj: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...g41894#new

W każdym razie chciałbym pozdrowić zawsze mi przyjazny lud i władze Królestwa Hasselandu oraz zapowiedzieć, że po załatwieniu najpilniejszych spraw związanych z naprawą materiałów na Forum RB (zaginionych podczas "zmian informatycznych", a obecnie odtwarzanych z moich prywatnych "baz danych") pojawię się ponownie w KH.

Pragnę powrócić do działalności raczej trzymającej się daleko od polityki i pójść w kierunku współpracy RB, KH i CB w różnych dziedzinach, jak wojskowość, badania v-kosmosu czy może współpraca w zakresie szeroko pojętych działań narracyjno-gospodarczych itp.

Jeszcze raz witam wszystkich Hasselandczyków serdecznie, tych mi wcześniej znanych i tych, którzy pojawili się w czasie mojej nieobecności w tych rejonach mikroświata.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#2
Witamy na gościnnych ziemiach Królestwa Hasselandu.
Odpowiedz
#3
Witam Serdecznie,
Cieszę się, że możemy Pana zobaczyć w Hasselandzie. Jak widać Królestwo pozostało pewną ostoją spokoju i rzetelnej pracy, która trwa cały czas. Zachęcam do zamieszkania w naszym państwie.  Smile
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości