Niebezpieczeństwo dla Królestwa
Drodzy Rodacy!

Jako Lord Protektor muszę ostrzec wszystkich obywateli i mieszkańców Królestwa Hasselandu: grozi nam niebezpieczeństwo.
W bratniej Bialenii rozszalały się antydemokratyczne siły. Pani Prezydent bez powodu wprowadziła stan nadzwyczajny; ona sama i jej ministrowie grozili członkom opozycji.Republika Bialeńska, państwo, które darzymy szczerą sympatią i w które niezmiennie wierzymy, stacza się ku dyktaturze. Z żalem i smutkiem obserwujemy antyhasselandzkie wystąpienia.
W tej sytuacji apeluję do JKMości, do arystokracji i szlachty, do wszystkich mieszkańców Hasselandu:
- wspierajmy duchem i myślą bialeńską demokrację, bo jej upadek byłby dramatem i dla Bialenii, i dla nas;
- bądźmy gotowi do odparcia ewentualnych ataków na nasz kraj;
- przygotujmy się do udzielenia pomocy ewentualnym, bialeńskim uchodźcom.
Jako państwo stowarzyszone z Bialenią, pozostańmy ostoją demokracji i spokoju, przestrzegania praw człowieka i wolności obywatelskich!
Hasseland - demokracja, siła, spokój!
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
Czasem milczenie oznacza więcej niż tysiąc słów. Ot, taka sentencja na dziś. Smile
Odpowiedz
Wasza Lordowska Wysokość,
Jak najbardziej popieram Wasze słowa i przyłączam się do apelu o uwagę i zachowanie czujności. Muszę przyznać, że dopiero co bezprawnie próbowano mnie internować na co nie może być zgody. Uważajmy też, bo upuliczniono wiadomości, w którym Pani Prezydent zastanawiała się nad zerwaniem umowy z Hasselandem, gdyż ta nie przynosi według niej korzyści.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Wasza Wysokość,

Czy my obywatele możemy czuć się bezpieczni??? Czy zostanie zapewnione nam maksimum bezpieczeństwa bo nie ukrywamy ze strachem obserwujemy to co dzieje się na zewnątrz naszych granic.
My chcemy czuć się bezpieczni.
Odpowiedz
Lady,
Spokojnie, na terenie Królestwa Hasselandu nie ma żadnego zagrożenia. Od tego mamy KAH, własną policję i Dwór Królewski. Wszystkie te siły dbają o nasze bezpieczeństwo. Nie mogę niestety powiedzieć tego samego o Bialenii, gdzie do momentu odwołania stanu wyjątkowego wyjazd odradzam.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Odpowiedz
Wasza Wysokośc,

A co z Hasselandcykami mieszkającymi na terenie Bialeni?
Odpowiedz
Trudno mi powiedzieć, ale zalecałbym zachowanie spokoju i nie opuszczanie domu bez ważnego powodu. Jeżeli chcą natomiast nas wesprzeć mogliby udać się na manifestacje.
Odpowiedz
Wasza Wysokość,

Jak mogę pomóc?
Odpowiedz
Lady,

Trzeba czekać. Mam nadzieję, że stan nadzwyczajny wkrótce minie.
Odpowiedz
Ja też mam takową nadzieje. Te trwanie w zawieszeniu jest najgorsze.
Odpowiedz
Mam taką sentencje dla Pani Prezydent: milczenie może ukrywać brak myśli do wypowiedzenia.  Pani dyktatorskie zapędy martwią mnie bardzo.
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
Odpowiedz
Królu Seniorze,

Nas wszystkich martwią. My co raz bardziej z przerażeniem patrzymy w przyszłość.
Odpowiedz
My tu gadu-gadu, a stan wyjątkowy w Bialenii nadal nie został zniesiony. Na pewno ucierpi na tym reputacja naszych państw w obliczu v-mundialu.
Odpowiedz
Wasza Wysokość,

Jeśli pokażemy, że pomimo tego że stan nadzwyczajny w Bialeni nie został zniesiony, to nasze Królestwo nie ucierpi na tym. Musimy pokazać ze Hasseland jest ponad to.
Odpowiedz
Ciekawe, że Hasseland, tradycyjna monarchia, jest demokracją - gdy Bialenia, nowatorska republika, to dyktatura...
Ja tymczasem życzę Wam wszystkim chwili spokoju, radości i niemyślenia o dyktatorach świata realnego i mikronacji. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
Odpowiedz
(26.03.2016, 19:05:17)Piotr Pawel I link napisał(a): Ciekawe, że Hasseland, tradycyjna monarchia, jest demokracją - gdy Bialenia, nowatorska republika, to dyktatura...
Wolność słowa jest najbardziej ograniczana w Hasselandzie (najczęściej usuwane posty), a Bialenia jest, że tak podkreślę, BYŁĄ DYKTATURĄ.
P.S. Po usunięciu tego posta tylko będziecie większą dyktaturą.
P.P.S. Jeśli to dla ciebie "nowatorska republika" to możesz stąd ze swoim kraikiem uciekać.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
Dopóki wypowiedzi są prowadzone w kulturalny sposób, żadne posty nie bedą usuwane... jedynie te które będą zawierały niecenzuralne , wulgarne i obraźliwe słowa.
Odpowiedz
(26.03.2016, 19:31:59)Bajtuś link napisał(a): Dopóki wypowiedzi są prowadzone w kulturalny sposób, żadne posty nie bedą usuwane... jedynie te które będą zawierały niecenzuralne , wulgarne i obraźliwe słowa.

Ewentualnie te, które będą zwykłym spamem...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Ale to nadal nie jest wolność słowa, która jest zagwarantowana w Konstytucji Republiki, a jak wiemy tu obowiązuje też nasze prawo!
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
nie do końca ...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości