Wniosek o dymisję
Szanowna Pani Prezydent!
Szanowni Państwo!

Chciałbym w dniu dzisiejszym 26.03.2016 roku, złożyć na ręce Pani Prezydent urząd ministra spraw wewnętrznych. Pragnę podkreślić, że moja decyzja nie ma nic wspólnego z sytuacją, która ma miejsce w Bialenii, a konkretnie ze stanem nadzwyczajnym. Tym bardziej, że sytuacja już się wyjaśniła lub wyjaśnia. Pozostawiam ministerstwo spraw wewnętrznych mojemu następcy w mam nadzieję dobrym stanie. Decyzją kluczową, która ostatecznie zaważyła na podjęciu takiego kroku jest sytuacja, która panuje w Bialeńskiej Agencji Medialnej, która jest niejako "moim dzieckiem" i której organizacja i sprawne, profesjonalne działanie leży mi bardzo na sercu. Obecnie panuje tam pat związany z brakiem zainteresowania kandydowania przez przedstawicieli Rady Redaktorów na przewodniczącego Bialeńskiej Agencji Medialnej. To z kolei sprawia, że dalej sprawuję funkcję jej koordynatora. Nie uważam przy tym, że trud utworzenia Bialeńskiej Agencji Medialnej był niepotrzebny. Wraz z rozwojem całej Republiki Bialeńskiej ważne jest aby zaczęło działanie coś na kształt samorządu medialnego. Aby ludzie w nim działający mogli to robić w sposób zabezpieczający ich prawa związane z wykonywanym zawodem. Dlatego też apel na przyszłość o nie niszczenie tej organizacji.

Teraz pozostaje pytanie, czy Pani Prezydent ten wniosek o dymisję przyjmuje?

(-) Jan Kaniewski
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
W związku ze znalezieniem kandydata na stanowisko przewodniczącego BAM chciałbym niniejszy wniosek wycofać
Nie daję gwarancji na ciągłą aktywność, ponad to, na ile mam siłę.

(-) Jan Kaniewski
Odpowiedz
(26.03.2016, 12:48:19)Jan Kaniewski link napisał(a): W związku ze znalezieniem kandydata na stanowisko przewodniczącego BAM chciałbym niniejszy wniosek wycofać

Bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości