Nikt się nie spodziewał!
Witam wszystkich okrutników, sądowe kurwy i całą resztę gówna, co mnie za kraty wsadziła! CBPM!
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
Znowu zaczynasz??
Odpowiedz
(26.03.2016, 17:29:30)Bajtuś link napisał(a): Znowu zaczynasz??
Niech zacznie jak najszybciej. Wtedy też najszybciej skończy.  Tongue
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
(26.03.2016, 17:26:49)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): Witam wszystkich okrutników, sądowe kurwy i całą resztę gówna, co mnie za kraty wsadziła! CBPM!

Salve!

Dlaczego tak brzydko mówisz o sądzie? ƐSad Powinieneś raczej tak mówić o sobie, bo sam na siebie wydałeś ten wyrok. 
CBPM? Cześć Bohaterom Powstania Marcowego?

(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(26.03.2016, 17:39:03)Alberto de Medici link napisał(a): [quote author=Fiodor Swirydiuk link=topic=4866.msg42923#msg42923 date=1459006009]
Witam wszystkich okrutników, sądowe kurwy i całą resztę gówna, co mnie za kraty wsadziła! CBPM!

Salve!

Dlaczego tak brzydko mówisz o sądzie? ƐSad Powinieneś raczej tak mówić o sobie, bo sam na siebie wydałeś ten wyrok. 
CBPM? Cześć Bohaterom Powstania Marcowego?
[/quote]
Ja się przyznałem, i to pod groźbą, ale dobra. Odłóżmy te rozmowy jak się tu zlecą te bezbeki.
Zbyt często siedzisz na IRC. Sad((
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
Odpowiedz
Ech... Fiodor, czemu mi to robisz? Sad
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(26.03.2016, 17:46:51)Maciej Kamiński link napisał(a): Ech... Fiodor, czemu mi to robisz? Sad
Ja ci nic nie robię! Z tym lodem nie mam nic wspólnego prócz rachunku, który płaciłem za ciebie!
Odpowiedz
Byłoby to nawet śmieszne, ale jest mi smutno za każdym razem, kiedy sobie u kogoś grabisz. A teraz już szczególnie, bo następny wyrok będzie oznaczał wyrzucenie na wieki wieków.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Jakoś mi nie jest smutno. Już ten kraj zniszczyliście. Przeszkodzę wam tylko wtedy, gdy największe tradycje padną.
Odpowiedz
Do siebie tej krytyki nie przyjmę. Ciaf ciaf.
Odpowiedz
(26.03.2016, 18:23:10)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): Jakoś mi nie jest smutno. Już ten kraj zniszczyliście. Przeszkodzę wam tylko wtedy, gdy największe tradycje padną.
Bua, lua, mamba, łubin łuku dudu. Mala fala kiwa kika uruc buduc łu ła. Jo wo do du la. Sądowe kurwy.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
(26.03.2016, 18:23:10)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): Jakoś mi nie jest smutno. Już ten kraj zniszczyliście. Przeszkodzę wam tylko wtedy, gdy największe tradycje padną.

Tam są drzwi.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(26.03.2016, 19:48:32)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): [quote author=Fiodor Swirydiuk link=topic=4866.msg42940#msg42940 date=1459009390]
Jakoś mi nie jest smutno. Już ten kraj zniszczyliście. Przeszkodzę wam tylko wtedy, gdy największe tradycje padną.

Tam są drzwi.
[/quote]
Jeśli tam są drzwi to proszę wyjść z naszego kraju, panie Wettin.
Odpowiedz
Ale jakiego znów waszego kraju? Toteż mój kraj, mieszkam tutaj od lutego 2014 z paroma przerwami!
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(26.03.2016, 19:52:52)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): [quote author=Heinrich Hewret Wettin link=topic=4866.msg42963#msg42963 date=1459014512]
[quote author=Fiodor Swirydiuk link=topic=4866.msg42940#msg42940 date=1459009390]

Tam są drzwi.
[/quote]
Jeśli tam są drzwi to proszę wyjść z naszego kraju, panie Wettin.
[/quote]
Skoro już tak chcesz się bawić... Khem khem... Donald Klusk. Khem khem...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości