Przedsiębiorstwo autobusowe
#1
Myślałem niedawno o tym, że ciekawym pomysłem na zwiększenie różnorodności Hasselandu (ale także Bialenii i Brodrii, jeżeli ktoś z tychże państw będzie zainteresowane) może być stworzenie przedsiębiorstwa autobusowego, które produkować będzie, jak sama nazwa wskazuje, autobusy dla firm świadczących usługi przewozowe w miastach. Na dzień dzisiejszy takowych firm nie ma, niemniej jednak można je założyć. Otworzy to nową drogę do rozwoju miast i regionów, i być może przyczyni się to do stworzenia dokładnych planów ośrodków miejskich.

Ja z miłą chęcią zajmę się zakładaniem tych przedsiębiorstw i podejmę się, dzięki posiadanym programom komputerowym, próby rozwoju mikronacyjnego transportu miejskiego (autobusowego).  Jeżeli chodzi o Hasseland, to wpierw zająłbym się Angemont. Po prostu w pewien sposób chciałbym poeksperymentować i sprawdzić, czy mój pomysł można przenieść na forumowe wątki. Jedynym problemem (z mojej strony) będzie stworzenie planów, map, które pomogą w pełnej wizualizacji mego przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany współpracą i mógłby owe mapy, plany stworzyć, to będę bardzo zadowolony.

Teraz tylko jedno pytanie. Jeżeli chciałbym zakładać firmę (w tym przypadku przedsiębiorstwo produkujące autobusy), to czy muszę iść z tym do "centrali", tj. do Bialenii, czy mogę to zrobić tutaj?
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#2
Jeżeli chciałby Pan, aby przedsiębiorstwo było zarejestrowane w bialeńskim systemie gospodarczym to trzeba się tam udać i wypełnić wnioski.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
#3
Powolutku tworzy sie system e-gospodarczy w CB, który jeśli zadziała chciałbym zaimplementować w KH. W Bialenii panuje marazm gospodarczy i oprócz jednej osoby, która próbuje coś zrobić nic sie nie dzieje. Tak więc jak skończę ten systemik to może pomogę w tym przedsiębiorstwie autobusowym.
Odpowiedz
#4
(01.04.2016, 18:19:42)Bajtuś link napisał(a): Powolutku tworzy sie system e-gospodarczy w CB, który jeśli zadziała chciałbym zaimplementować w KH. W Bialenii panuje marazm gospodarczy i oprócz jednej osoby, która próbuje coś zrobić nic sie nie dzieje. Tak więc jak skończę ten systemik to może pomogę w tym przedsiębiorstwie autobusowym.

Rozumiem, zatem póki co zajmę się opisem narracyjnym przedsiębiorstwa.

@Edit Czy mógłbym prosić o założenie poddziału w dziale Angemont? Jako że w Hasselandzie nie ma specjalnego miejsca dla przedsiębiorstw, to niech wszystko będzie tam, gdzie siedziba firmy... Aha, firma będzie nosić nazwę "Angemonckie Zakłady Autobusowe".
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#5
Zrobione.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości