Konkurs na ambasadorów
Szanowni Państwo!
Ministerstwo Spraw Zagranicznych poszukuje Ambasadorów w państwach:
1) Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwie Hirshbergii i Weerlandu oraz Neokontynentalnej Unii Państw Integracyjnie Autonomicznych i Maharadzacie Tirimudżii.

2) Królestwie Dreamlandu i Królestwie Elderlandu.

3) Mandragoracie Wandystanu i Carstwie Abachazji.

4) Imperium Skarlandu

5) Demokracji Surmeńskiej

Na propozycję kandydata możemy rozważyć połączenie lub rozłączenie placówek z poszczególnych krajach.

W skład komisji konkursowej wchodzi Książę Prezydent oraz ja.

Od ambasadorów wymagana jest aktywność, wysoka kultura osobista oraz wierność Republice.

Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis dotychczasowego przebiegu życia, plany na zarządzanie placówką oraz motywację do pełnienia tej funkcji.

Kandydatury proszę zgłaszać do 23 kwietnia, następnie jury wybierze najlepszych kandydatów. Serdecznie zachęcam do zgłaszania się do służby dyplomatycznej! Smile

N.N
Szanowni,

serdecznie zachęcam do udziału  konkursie. Praca ambasadora to nie tylko możliwość przysłużenia się ojczyźnie, nie tylko możliwość nawiązania współpracy z rządami zagranicznymi, nie tylko szansa na uprawianie "białego wywiadu", ale także szansa na wyborną zabawę - poznanie obcej kultury i kolorytów regionalnych. Do dzieła!
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Hmm...w sumie to czemu nie.  Niegdyś przebywałem w ZSKHiW, byłem Imperatorem Abachazji,  a ciekawi mnie również kultura Surmeńska,  ale tam bardzo dużo się dzieje.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Zgłaszam się do Abachazji.
Mój życiorys: mnóstwo funkcji we władzach państwowych: Prokurator Generalny RWŚ, komornik, premier RV; w Bialenii: MSZ, MProp, prezydentura i inne mniej istotne.
Plan: utrzymanie kontaktu z mieszkańcami.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Przyjmuję kandydaturę Heinricha Wettina do rozpatrzenia.
Pana Tomasza Bagrata-Dostojewskiego proszę o sprecyzowanie zgłoszenia. Smile
N.N
Ja mogę się udać do Surmenii.
Wybieram ZSKHIW.

Byłem Imperatorem Abachazji,  obecnie pełnię funkcje Kanclerza Rządu Carstwa Brodryjskiego.  W swojej karierze politycznej pełniłem kilkukrotnie funkcje posła oraz Ministra.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Przyjmuję obie kandydatury do konkursu.
Wasza Carska Mość, może oprócz ZSKHiW chciałby objąć WCW także ambasadę w Wandystanie?
N.N
Przykro mi Andrzeju,  mam już i tak sporo obowiązków teraz. Co prawda niezbęde zajmował się już ani ligą Bialeńska, ani strefa kibica,  ale mam mnóstwo pracy w Brodrii i w Bialeńskiej MW.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Już jutro mija termin zgłaszania swoich kandydatur!!!
Gorąco zachęcam do przemyślenia jeszcze raz naszej oferty. Wink
N.N
(18.04.2016, 22:52:49)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Ministerstwo Spraw Zagranicznych poszukuje Ambasadorów w państwach:
1) Zjednoczonym Socjalistycznym Królestwie Hirshbergii i Weerlandu oraz Neokontynentalnej Unii Państw Integracyjnie Autonomicznych i Maharadzacie Tirimudżii.
Do czasu mojej "przerwy" w mikronacjach byłem ambasadorem RB w NUPIA - sprawdziłem i dalej mam tam wszelkie uprawnienia na Forum... mogę więc podjąć się ponownie tych obowiązków.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Przyjmuję kandydaturę do rozpatrzenia.
Zamykam zgłaszanie kandydatur, teraz razem z Panem Prezydentem udamy się w ustronne miejsce, aby podjąć decyzję.
N.N
Podjęliśmy decyzję, aby wystosować wnioski o agrement dla następujących kandydatów:
1) Heinricha Hewreta Wettina - Abachazja.
2) Jana Lubomirskiego - Surmenia.
3) Tomasza Bagrata-Dostojewskiego - ZSKHiW.
4) Ronona Dexa - NUPIA.

Wciąż wolne pozostają następujące ambasady w krajach takich jak:
1) Królestwo Dreamlandu i Królestwo Elderlandu,
2) Imperium Skarlandu,
3) Mandragorat Wandystanu,
4) Maharadżat Tirimudzii.
Zachęcam do zgłaszania się poza konkursem.
N.N
Ambasadorowie w Abachazji, Surmenii i ZSKHiW powołani. Czekamy na odpowiedź NUPIA.
W niedługim czasie zostanie zorganizowany drugi konkurs na ambasadorów w celu obsadzenia pozostałych ambasad.
Teraz już nie będę męczył ambasadorów z których część jest maturzystami, ale potem poproszę o raporty. Smile
N.N
Lud Szlachecki oczekuje z niecierpliwością na ponowne rozkręcenie ambasady w Hirschbergu.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Towarzyszu Ministrze,

jeżeli dalej jest potrzeba, to zgłaszam się jako chętny na stanowisko ambasadora w Wandystanie. Już niedługo będę miał więcej czasu, więc pomyślałem, że może mógłbym się do czegoś przydać...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Towarzyszu Ministrze,

być może nieładnie teraz czynię, ale przypominam o moim pytaniu...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Oczywiście wniosek rozpatrzony pozytywnie.
Przepraszam za moją nieaktywność w czasie ostatnich dni.
N.N
Czy można zgłosić się na Ambasadora w Elderlandzie bez Dreamlandu?
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Nie.
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...pic=2022.0
N.N

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości