Odp: Uroczysty wjazd do Zjednoczonego Bałdaraszu
#1
(25.04.2016, 22:15:12)Ronon Dex link napisał(a): [quote author=Fiodor Swirydiuk link=topic=5234.msg46684#msg46684 date=1461612632]
A tu chodzi o nasze RPG na wasz śmigłowiec.
No o to co mi chodzi...  bo pisanie o zestrzeliwaniu śmigłowców z RPG to właśnie trąci Hollywood. Ponadto gdybyś się odważył strzelać z czegokolwiek do naszych maszyn (których przecież tam nie wysłałem jak kiedyś czyli ich tam nie ma... ot paniki walicie do cieniów, albo zafundowaliście sobie klasyczny "friendly fire") to:

1/ W tym całym Bałdaraszu mógłbyś już tylko rzeczywiście "Metro" zrobić".  >Big Grin

2/ Jak na razie to gdzieś tam w kwitach widniejesz jako żołnierz SZ RB czyli po prostu Cię za zdradę odstrzelę i nawet Szanowny Kolega Maciej Policjant mi potrzebny nie będzie (wewnętrzna sprawa armii).  >Big Grin

(25.04.2016, 21:30:32)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): Z resztą, co wam szkodzi wydzierżawić Bałdarasz jako moje prywatne miasto?
Ano kompletnie nic nam nie szkodzi - napisz na to kwity jak człowiek cywilizowany i tyle... a nie baw się jakąś "secesję" bo Cię zniszczę i tyle.

Załatw to jak człowiek i jak inni tutaj - przecież mamy nasze "prywatne lenna". Załatw to formalinie i baw się w "swoje prywatne miasto" do bólu. Nikt ci nie broni... Nawet chętnie w razie czego w czymś pomogę czy pojadę się tam napić na ten przykład. Tylko drogę obrałeś - delikatnie mówiąc "szkodliwą dla zdrowia".
[/quote]
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości