Radio.
#21
Jeżeli to to ma szansę na pójście do przodu to mogę się włączyć w tworzenie. Twarz mam jak najbardziej radiową, głos podobno irytujący, ale to już raczej kwestia gustu, sprzęt nienajgorszy i najwyżej mikrofon leciwy może lekko szumieć, ale w obróbce można łatwo wygładzić.
Z tym, że prowadzenie tego samodzielnie nie jest na moje siły (i zdaje mi się, że na niczyje) więc sam się tego nie podejmę.
Ostrzegam też lojalnie, że puszczałbym to co lubię, a muzyki współczesnej nie darzę zbyt ciepłymi uczuciami, więc puszczane przeze mnie utwory pochodziłyby zapewne od autorów dawno zmarłych i już mniej popularnych.
Zarządca wsi Weinhof, Wiceminister Spraw Zagranicznych
Odpowiedz
#22
Mógłbym dopomóc w przedsięwzięciu, zwłaszcza w sytuacji w której sprzęt mam całkiem niezły, głos chyba niezbyt irytujący, a i do powiedzenia mam całkiem dużo.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
#23
Ja pomóc w projekcje radiowym zawsze chętna, zwłaszcza, że 2 razy nawet mi się udało coś zrobić ale chętnych do słuchania nie było (pewnie moja wina ale niewiadomo).
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
#24
Cieszę się bardzo, że Wasze narodowe radio ma takie wsparcie mieszkańców. Ma osoba również może zaoferować pomoc.
"Jakieś" doświadczenie w tym mam, ale pomóc od strony technicznej, mogłabym dopiero od października - niestety.Aczkolwiek, Jeśli chodzi o szatę graficzną, mogę już teraz zakasać rękawy tzn. kieckę.

Jeśli chodzi o aktywność słuchaczy. Mikroświat maleje więc najlepiej jest w jednym miejscu (Radiu) zbierać zainteresowanych(marzenie), do tego potrzebna
duża i głośna  reklama po całym v-świecie.
(10.08.2016, 16:38:06)Albert von Metzer link napisał(a):Ostrzegam też lojalnie, że puszczałbym to co lubię, a muzyki współczesnej nie darzę zbyt ciepłymi uczuciami, więc puszczane przeze mnie utwory pochodziłyby zapewne od autorów dawno zmarłych i już mniej popularnych.
Witam w klubie Big Grin również i ja słucham alternatywną muzykę, dlatego nie uważam tego za minusem. Raczej plusem.
[Obrazek: kwlogo.png][Obrazek: 2ilo755.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości