Ustawa o zmianie ustawy o strukturach informatycznych RB
#1
Cytat:
[Obrazek: vdUQ0qe.png]

USTAWA O ZMIANIE USTAWY O STRUKTURACH INFORMATYCZNYCH REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ Z DNIA 24 LUTEGO 2016 R.

z dnia 1 maja 2016 r.

Artykuł 1.

Niniejsza ustawa modyfikuje treść ustawy o strukturach informatycznych Republiki Bialeńskiej z dnia 24 lutego 2016 r.

Artykuł 2.

Zmienia się treść art. 4 wzmiankowanej ustawy na następującą (naniesione zmiany wyróżniono pogrubioną kursywą bądź przekreśleniem):

Cytat:Artykuł 4. [Nazwy użytkowników]

1. Na forum społeczności Republiki Bialeńskiej wyróżnia się dwie nazwy użytkownika:

a) Nazwa systemowa użytkownika, umożliwiająca zalogowanie się na forum dyskusyjne przez podanie go podczas procesu logowania i możliwa do zmiany przez administratora forum w każdej chwili.

b) Nazwa wyświetlana użytkownika, która służy do rozpoznania osoby przez podmioty prawne może być zmieniona tylko za zgodą odpowiedzialnego urzędnika za ewidencję obywateli i mieszkańców Republiki Bialeńskiej lub Prezydenta Republiki Bialeńskiej. Wyświetlana nazwa użytkownika musi być taka sama, pod jakim mieszkaniec występuje w Republice w życiu publicznym, jak i w dokumentach.

2. Każdy mieszkaniec może zmienić nieograniczoną ilość razy nazwę wyświetlaną użytkownika bez pokrywania kosztów. Zmiana dokonywana jest automatycznie, bez wnioskowania o nią, w przypadku, gdy mieszkaniec otrzyma obywatelstwo Republiki Bialeńskiej na nazwisko różne od nazwy wyświetlanej.

3. Urząd wydający zgodę na zmianę nazwy wyświetlanej użytkownika jest zobowiązany do aktualizacji danych personalnych we wszystkich dokumentach, w których występuje mieszkaniec. W tym celu w profilach użytkowników prowadzona jest przez administrację ewidencja danych, pod jakimi występował w całym okresie pobytu w Republice Bialeńskiej mieszkaniec.

4. Administratorzy stron internetowych są zobowiązani w ciągu 48 godzin dokonać aktualizacji danych osobowych użytkowników.

Artykuł 3.

Ustawa wchodzi z życie po 24 godzinach od chwili ogłoszenia, w zgodzie z par. 1 art. 3 ustawy o Biuletynie Ustaw z dnia 26 lutego 2016 roku.

(-) Alberto Carlos de Médici y Zep
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości