Moje rysunki
[Obrazek: hydrogen_by_maciej_kamil-da0zfq2.jpg]

[Obrazek: helium_by_maciej_kamil-da15rsu.jpg]

Co o nich sądzicie?
Odpowiedz
Dlaczego akurat pierwiastki?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Czy to kreatywna forma notatki?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(03.05.2016, 15:14:45)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Dlaczego akurat pierwiastki?

Nie wiem.

(03.05.2016, 15:36:36)Maciej Kamiński link napisał(a): Czy to kreatywna forma notatki?

Nie.
Odpowiedz
Słabe... 1/10
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Czy poprosisz panią od chemii, aby to wywiesiła w sali i będziesz miał ściągę? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu! Big Grin
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
(03.05.2016, 16:15:49)Iwan Pietrow-Dostojewski link napisał(a): Słabe... 1/10

Nie podałeś argumentów, więc ta wypowiedź to niemerytoryczny spam.

(03.05.2016, 16:47:54)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): Czy poprosisz panią od chemii, aby to wywiesiła w sali i będziesz miał ściągę? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu! Big Grin

Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych, zatem nie widzę potrzeby, aby to wywieszać w sali chemicznej.
Odpowiedz
(03.05.2016, 20:43:57)Kamil Maciejewski link napisał(a): Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych...
O czasy, o obyczaje... ,Wink Za "moich czasów" (PRL) to trzeba było to mieć "we łbie"...  >>D
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
(03.05.2016, 21:58:24)Ronon Dex link napisał(a): [quote author=Kamil Maciejewski link=topic=5366.msg47621#msg47621 date=1462301037]
Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych...
O czasy, o obyczaje... ,Wink Za "moich czasów" (PRL) to trzeba było to mieć "we łbie"...  >>D
[/quote]

Kiedyś trzeba było bez sensu wkuwać. Teraz jest czas na naukę wyciągania wniosków i logicznego myślenia, bo znaleźć informacje każdy potrafi.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
I tu bym się nie zgodził ... na matematyce trzeba było myśleć, a teraz to rachunki a nie matematyka ;(
Odpowiedz
(03.05.2016, 21:59:24)Eddard Noqtern link napisał(a): [quote author=Ronon Dex link=topic=5366.msg47628#msg47628 date=1462305504]
[quote author=Kamil Maciejewski link=topic=5366.msg47621#msg47621 date=1462301037]
Na każdej kartkówce możemy legalnie korzystać z układów okresowych pierwiastków chemicznych...
[/quote]

Kiedyś trzeba było bez sensu wkuwać. Teraz jest czas na naukę wyciągania wniosków i logicznego myślenia, bo znaleźć informacje każdy potrafi.
[/quote]
Do jakiej szkoły Ty uczęszczasz? :-[

Oslo, tęsknię za chemią. :,(
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(03.05.2016, 22:07:03)Bajtuś link napisał(a): I tu bym się nie zgodził ... na matematyce trzeba było myśleć, a teraz to rachunki a nie matematyka ;(
Nie mogę sięzgodzić. Na matematyce widziałem bardzo stare zbiory do liceum (nawet takie sprzed wojny). I co? Zadania były takie same, na takim samym poziomie trudności.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Odpowiedz
To nie o zadania chodzi, ale o tzw rozkład materiału ... w porównaniu z moimi naukami to teraz w szkole średniej to poziom mojej podstawówki. Z dobrą młodzieżą robiło się w klasach lo to co robiło sie na pierwszym roku matematyki na uniwersytecie.
Odpowiedz
Jak są pochodne, to powinny być rachunki różniczkowe i całki.
Ale tego nie ma, ani tego, ani macierzy. Sad

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
o szeregach nie wspomnę, a geometria analityczna dwu i trójwymiarowa o Euklidesa nie wspomnę, a gdzie granice??
Łezka się w oku kręci ... dosyć, bo sie za bardzo rozmarzę Wink
Odpowiedz
Ja na rozszerzeniu miałem wspomniane pochodne oraz właśnie granice, ale jakoś dziwnie ucięty materiał.
A z geometrii analitycznej to miałem wyłącznie podstawy.

Odpowiedz
Ale jest więcej zadań na dowodzenie np. No i są kodowane.  Tongue Poza tym na starej maturze mieliście wybór 3 z 5, teraz takiego nie ma.  >>D
Odpowiedz
bez granic nie da się wprowadzić pochodnych.
W mojej maturze były tylko 3 zadania i czas 4 godziny,
Moja praca maturalna z matematyki miała pojemność 12 stron papieru podaniowego (z polskiego ledwo 4).
A teraz matura z matematyki to leberko (nawet ta rozszerzona) w porównaniu z moją.
A niestety mam porównanie ....

Odpowiedz
(03.05.2016, 21:59:24)Eddard Noqtern link napisał(a): Kiedyś trzeba było bez sensu wkuwać. Teraz jest czas na naukę wyciągania wniosków i logicznego myślenia, bo znaleźć informacje każdy potrafi.
No fakt... "nasz" system edukacji był "bez sensu" - tylko czemu teraz mam w robocie problemy z magistrami-półanalfabetami, co to nie potrafią kilku zdań poprawnie (bez "ortów") i z sensem po polsku napisać, a liczyć to biedaki w ogóle nie potrafią - nawet arkusz kalkulacyjny ich przerasta. Ani biedaki "na kartce", ani "na komputerze"... jednym słowem poziom dna.

(03.05.2016, 22:25:33)Bajtuś link napisał(a): A teraz matura z matematyki to leberko (nawet ta rozszerzona) w porównaniu z moją.
A niestety mam porównanie ....
Nie mam wyjścia i muszę się zgodzić - na moje obecna "matura" to poziom gdzieś z końca mojej podstawówki (tej 8-klasowej), a obecny magister to często niżej maturzysty z lat 80-tych. No ale to wynik "masowości wykształcenia"... każda masówka przynosi spadek poziomu. Nie ma innego wyjścia, bo kiedyś to ze 30% robiło maturę, 20% szła na studia, a kończyło z 10-15%. Dziś proporcje się odwróciły, to i poziom "padł na pysk". Normalne... tak się dzieje w każdej dziedzinie, gdzie elitarność zamieniona jest na masowość. Poziom musi spaść.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Cytat:Nie podałeś argumentów, więc ta wypowiedź to niemerytoryczny spam.

Filistrze marny, nie muszę się tłumaczyć z każdej swej wypowiedzi. Twoje rysunki są dla mnie zwykłymi bazgrołami dzieci z podstawówki. Wyglądają jak wymiociny.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości