Wniosek o dokonanie czynności, 05.05.2016
Cytat:
[Obrazek: vdUQ0qe.png]

WNIOSEK O dokonanie czynności
Kartoflelekalta, 05.05.2016

Szanowny Prezydencie!

Ja, niżej podpisany Kuceł, składam wniosek o dokonanie czynności. Wniosek ten motywuję następująco:
Hejka Prezydencie Drogi i Ukochany,
Chciałbym prosić pokornie o moje przywrócenie do życia i ułaskawienie po wykonaniu na mnie wyroku haniebnego jakim była śmierć z reki policjanta bez wyroku sądowego. Chcę odpokutować w sposób jakiś swoje czyny paskudne i zbrodnie wojenne m.in. mordowanie jeńców, bombardowanie cywili w Batawii, wszczynanie i prowadzenie wojny napastniczej, obalenie legalnej władzy, propagowanie faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych, zaśmiecanie miejsc publicznych, przerywanie debaty prezydenckiej, taniec i śpiew, rabunek i gwałt, mordowanie Polaków na Wołyniu, szkalowanie wyklętych, skazanie na śmierć i powieszenie Szymona de la Łatki, więcej grzechów nie pamiętam albo nie mają one powiązania z naszą Bialenią piękną i ukochaną. Chciałbym stanąć na bialeńskiej ziemi raz jeszcze, w mojej osiemdziesiątej ósmej jedynej ojczyźnie. Marzę o tym, żeby na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć, że jestem bezpieczny. Chciałbym odpokutować moje winy i zostać ułaskawionym kiedyś, niekoniecznie teraz.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Z tysiącami pocałunków, uścisków i salutów rzymskich,
Kuceł

Który to wyciągnął z kosza na śmieci? Jak tak można do kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Bialeńskiej dawać jakieś pogniecione wnioski wyciągnięte ze śmietnika?
Sebastian Janusz Aleksander Kuceł
Król Batawii, Książę Kucelgradu, etc.
Odpowiedz
Cytat:Towarzyszu!

W związku z niewniesieniem opłaty manipulacyjnej, wniosek został rozpatrzony dopiero dziś. Tutaj znajduje się stosowne rozporządzenie. Witamy pośród żywych! Gdybyście szkalowali wielkich ludzi, co na szczęście nie miało miejsca, to aktu łaski bym nie wydał... Na koniec przypominam, że, w trosce o lepsze warunki bytowe społeczeństwa bialeńskiego i rozwój gospodarki narodowej, każdy wniosek powinien zawierać załącznik, w postaci skromnego prezentu dla prezydenta i pracowników kancelarii.

(-) Alberto de Medici
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości