XI Uroczysta Kolacja z Królem
#41
Po wyjściu Króla-Seniora, Król powstał by powiedzieć parę słów:
- No cóż, wybaczmy JKW to dziwne zachowanie. Może miał gorszy dzień lub był zdenerwowany? Tego nie wiem, ale życzę mu zdrowia i powodzenia. Jeśli natomiast chodzi o sprawdzę kasowania postów - jutro postaram się założyć wątek na temat rozmów i wydarzeń fabularnych, bo moim zdaniem powinny one wiązać się z pewnymi szczególnymi regułami - nie powinno się móc pisać w nich dowolnych postów itp. Być może tych szczegółowych ustaleń zabrakło - wydawało mi się, że niektóre rzeczy, czy sprawy mogą być akceptowane poprzez niepisaną umowę. Niestety niektórzy bardzo lubią tworzyć setki papierków i ścisłe prawo. Skoro tak, to takie prawo powstanie.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
#42
Dzień dobry.

Wpadłem tylko na chwilę, pozbierać butelki po Iwanie. Przemknę raczej niezauważalnie.

Zaznaczę też, że niektórzy uwielbiają setki papierków.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#43
Kuceł dopił kolejny kieliszek czerwonego wina i nałożył sobie na talerz jedno z wyśmienitych dań leżących na stole. Szybko je skonsumował, wypił jeszcze jedną lampkę wina i wstał, dziękując Jego Królewskiej Mości i wszystkim obecnym przy stole gościom, po czym wyszedł z sali. Wsiadł na swojego trąbiastego wierzchowca i wraz ze swoimi towarzyszami udał się do Parku Królów by popodziwiać tamtejszą przyrodę.
Dziękuję wszystkim, na mnie już czas. Było naprawdę wybornie.
Sebastian Janusz Aleksander Kuceł
Król Batawii, Książę Kucelgradu, etc.
Odpowiedz
#44
Do sali wchodzi Kamil Maciejewski.

-Przepraszam Króla i Godnych Szacunku Zgromadzonych za spóźnienie, ale działam ostatnio na wielu polach, nie tylko mikroświatowych. Przybywam tutaj, aby poinformować, iż wkrótce po skończeniu opisywania działalności Erutrepy postaram się wrzucać coś więcej, niż moje rysunki. Niestety nie wiem, czym owo coś miałoby być. Jaki region Królestwa jest najmniej rozbudowany?
Odpowiedz
#45
Drogi Kamilu, najgorzej rozbudowana jest Zegiesa.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#46
Dziękuję.
Odpowiedz
#47
Dziękuję wszystkim uczestnikom kolacji za obecność. W przyszłym tygodniu zobaczymy się tradycyjnie - w czwartek. Cieszę się, że na kolacji pojawili się również nowi mieszkańcy i obywatele Królestwa Hasselandu.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości