Wniosek o dokonanie czynności, 21.05.16
Cytat:
[Obrazek: vdUQ0qe.png]

Wniosek o dokonanie czynności
Wolnograd, 21.05.16

Szanowny Panie Prezydencie!

Ja, niżej podpisany Fiodor Swirydiuk, składam wniosek o dokonanie czynności. Wniosek ten motywuję następująco:
Proszę prezydenta o zwrócenie nam Kristiana Iversena zwanego Arpedziem do Bialenii, aby pomógł w budowie kraju i zwrócił pieniądze, które zmarnował w Sarmacji.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

(-)Fiodor Swirydiuk
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
Kiedyś napisałem projekt uchwały, nawołujący Kristiana Arpeda vel Iversena do powrotu do macierzy. Jednakże posłowie ówczesnej kadencji uznali, że zasługuje on, co najwyżej, na głos wstrzymujący... Jeśli taka jest wola wnioskodawcy, to mogę raz jeszcze złożyć taki projekt chwały - tym razem będzie prościej, bo inicjatywa ustawodawcza przysługuje mi z urzędu.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(26.05.2016, 15:05:27)Alberto de Medici link napisał(a): Kiedyś napisałem projekt uchwały, nawołujący Kristiana Arpeda vel Iversena do powrotu do macierzy. Jednakże posłowie ówczesnej kadencji uznali, że zasługuje on, co najwyżej, na głos wstrzymujący... Jeśli taka jest wola wnioskodawcy, to mogę raz jeszcze złożyć taki projekt chwały - tym razem będzie prościej, bo inicjatywa ustawodawcza przysługuje mi z urzędu.
Bardzo chętnie. Niech Pan Prezydent to wykona.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości