Zamówienie dla Rządu Carstwa Brodryjskiego.
#1
Cytat:
[Obrazek: 145?cb=20150803123112]Witam Serdecznie.

W imieniu Rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego chciałbym złożyć zamówienie na Samoloty Kosmiczne dla Brodryjskiej Agencji Kosmicznej - Brodkosmosu.

Celem zamówienia są dwa Samoloty Kosmiczne  USK-2

/-/Tomasz Bagrat Dostojewski
Kanclerz Rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#2
Samoloty kosmiczne i inny sprzęt tego typu produkuje RAT i do nich proszę się zwrócić w sprawie zakupu, jednak z tego co się orientujemy to obecnie produkcja USK-2 jest prowadzona na potrzeby SZ RB i w najbliższym czasie pewnie nie będzie to możliwe. BAK również chciał zakupić tego typu samoloty, ale otrzymał informację, że realizacja zamówień cywilnych nastąpi dopiero po zrealizowaniu zamówień wojskowych.

Obecnie dostępne w RAT są USK-1 oferowane dla cywilnych agencji kosmicznych, ale proszę się zwrócić do producenta w sprawie zakupów.

Natomiast jeżeli BAK proponuje Brodkosmosowi podpisanie umowy o współpracy w zakresie wspólnych badań v-kosmosu oraz budowy nowej międzynarodowej stacji kosmicznej na orbicie Pollinu. Podobną propozycje złożymy Królestwu Hasselandu, ponieważ badania kosmosu oraz budowa stacji kosmicznych jest bardzo kosztownym i złożonym przedsięwzięciem to uważamy, że najlepszą szansą na sukces w tej dziedzinie jest współpraca pomiędzy RB i państwami stowarzyszonymi oraz połączenie potencjałów gospodarczych i technologicznych w tym zakresie.

W ramach umowy BAK jest w stanie przekazać jeden egzemplarz USK-1 dla programu kosmicznego CB, podobnie jak to nastąpiło w przypadku KH.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
#3
Oczywiście zgadzamy się . Carstwo Brodryjskie chętnie przyłączy się do Projektu Kosmicznego i podpisze umowyę o współpracy w zakresie wspólnych badań v-kosmosu oraz budowy nowej międzynarodowej stacji kosmicznej na orbicie Pollinu. Rząd jest także  przychylny co do pozyskania samolotu USK-1
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości