Święto Carskich Sił Zbrojnych
#1
Wasza Carska Mość.
Drodzy rodacy, obywatele,  drodzy goście i wspaniali żołnierze!

To wielkie zobowiązanie  do służby Carstwu Brodryjskiemu, do wiernego prowadzenia spraw naszego kraju, do tego, aby bronić rodaków, aby bronić obywateli, a też, gdy trzeba - walczyć za wolność waszą i naszą.
Żołnierze, składając wam najlepsze życzenia w dniu waszego święta, dziękuję wam serdecznie za dotychczasową wspaniałą służbę ojczyźnie. Wy pokazujecie wielkość Carstwa Brodryjskiego. Wszyscy jesteśmy z was ogromnie dumni.
Patrzę na wspaniałe, zgromadzone pododdziały, patrzę na brodryjskich żołnierzy, i mówię że na armii nie wolno oszczędzać .
Musimy w tym kierunku działać, modernizować brodryjską armię, wzmacniać ją, wzmacniając tym samym bezpieczeństwoCarstwa Brodryjskiego i nas wszystkich, obywateli naszego kraju . To także działanie ramię w ramię ze wszystkimi naszymi sojusznikami, naszymi gwarantami bezpieczeństwa. Wierzę w to, że bezpieczeństwo to już w najbliższym czasie będzie umocnione coraz bardziej.
Składam hołd wszystkim polskim żołnierzom, którzy polegli kiedy walczyli o niepodległą Brodrię. Składam wyrazy szacunku wszystkim weteranom i kombatantom, wszystkim tym, którzy o Brodrię walczyli, czy to z bronią w ręku, czy to swoją niezłomnością. Składam im wszystkim głęboki ukłon i chcę żołnierzom powiedzieć, będę czynił wszystko, abyście i wy, i wasze rodziny mieli poczucie, że ojczyzna tak was kocha, jak wy ją kochacie, że będziecie mieli poczucie, że możecie jej służyć, nie martwiąc się o swój przyszły los, o swój przyszły byt, o byt swoich rodzin.
Chciałem jeszcze raz serdecznie dziękując wszystkim brodryjskim żołnierzom za to, że stojąc razem tu i w tylu innych miejscach w naszej ojczyźnie, umacniamy poczucie wspólnoty, jednoczymy się wokół ważnych wartości, szukamy tego co wspólne, co dla nas ważne. Ta odbudowa wspólnoty, to jedno z naszych ważnych zadań. Dziś jest ono realizowane.
Szanowni państwo, Brodria jest piękna, Brodria staje się coraz silniejsza. Chciałbym, abyśmy mieli państwo  które umie bronić słabszych i nie musi bać się silnych. To wielkie zadanie nie tylko brodryjskich żołnierzy, ale także brodryjskich władz na przyszłość i Cara Brodrii.

Chciałbym także jako Głównodowodzący Carskich Sił Zbrojnych nominować osoby do odznaczeń wojskowych które mam nadzieję Jego Wysokość Car Iwan zatwierdzi.

Nominuję do Odznaczenia Orderem Iwana :
- Cara -Seniora Mikołaja Patryka Dostojewskiego.
- Admirała Tomasza Bagrata ostojewskiego.

Nominuję do odznaczenia Orderem Cara Mikołaja I:
a) III Klasy :
- Cara Iwana Pietrowa-Dostojewskiego,
- Cara Seniora Mikołaja Patryka Dostojewskiego,
- Andrzeja Swarzewskiego.

b) II Klasy :
- Admirała Tomasza Bagrata Dostojewskiego.

Awansuję także na stopnie pułkownika CSZ :
- Mikołaja Patryka Dostojewskiego
- Andrzeja Swarzewskiego .


A teraz zapraszam na defiladę Wojskową zorganizowana w Iżniewsku.
Dziękuję Bardzo./-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#2
Drodzy Żołnierze! Szanowni Obywatele!

Jako samodzierżca Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego, będziemy aktywnie wspierać wszelkie inicjatywy prowadzące do wzmocnienia potencjału militarnego naszego państwa. Wszakże, to siły zbrojne stanowią najlepszą gwarancję bezpieczeństwa kraju. Jesteśmy pewni, iż przy obecnym kursie rozwoju, brodryjska armia stanie się jeszcze silniejsza i potężniejsza. Z okazji święta CSZ, życzymy żołnierzom wszystkiego najlepszego.

Nadto mamy przyjemność zatwierdzić wszelkie nominacje przedstawione przez Jego Ekscelencję Tomasza Bagrata-Dostojewskiego.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
#3
Szanowny Carze.
Nominuję do odznaczenia Orderem Cara Mikołaja I,  III klasy szanownego Marszałka Ronona Dexa za pomoc w tworzeniu i modernizacji Carskich Sił Zbrojnych.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#4
(26.05.2016, 20:49:08)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a): Szanowny Carze.
Nominuję do odznaczenia Orderem Cara Mikołaja I,  III klasy szanownego Marszałka Ronona Dexa za pomoc w tworzeniu i modernizacji Carskich Sił Zbrojnych.

Oczywiście zatwierdzamy nominację. Marszałek Dex wykonuje wspaniałą pracę na rzecz brodryjskiej armii. Jesteśmy mu za to dozgonnie wdzięczni.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
#5
Czekamy więc na nadania przez administrację forum.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#6
(26.05.2016, 21:50:32)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a): Czekamy więc na nadania przez administrację forum.
Proszuńku.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości