Zakłady Lotnicze "Ronon Air Tech"
#1
Zakłady Lotnicze Ronon Air Tech - Bialenia

[attachment id=1 msg=50249]

Firma prywatna zajmująca się przede wszystkim produkcją lotniczą (samoloty i śmigłowce), remontami samolotów, obrotem sprzętem lotniczym (nowym i z drugiej ręki), a także produkcją i naprawą osprzętu lotniczego - zarówno na rynek cywilny, jak na rynek wojskowy i dla służb państwowych. Ponadto firma zajmuje się konstruowaniem i produkcją rakiet o przeznaczeniu zarówno wojskowym (pociski rakietowe o różnym przeznaczeniu), jak i cywilnym (badania kosmosu) oraz produkcją pojazdów kosmicznych i elementów stacji kosmicznych o przeznaczeniu cywilnym i wojskowym.

Firma została założona 3 marca 2014 jako Zakłady Lotnicze "Razor Air Tech - Bialenia" i z dniem 2 czerwca 2016 nazwa została zmieniona na "Ronon Air Tech - Bialenia", co jest związane z nowymi personaliami jej właściciela (dawniej Krzysztof Razorblade - obecnie, po powrocie do Republiki Bialeńskiej używający nazwiska Ronon Dex).

W ciągu swojego istnienia prowadziły również oddziały za granicą pod nazwami "Razor Air Tech - Brodria" (w nieistniejącej już Federacji Brodryjskiej) oraz "Razor Air Tech - NUPIA" (w NUPIA) - oba te oddziały obecnie już nie funkcjonują.

Dane firmy:

Właściciel - Ronon Dex

Lokalizacja dyrekcji - Razorno

Lokalizacja zakładów produkcyjnych - Razorno i Port Arthurberg

Lotniska firmowe:

- Razorno/NBRZ

[attachment id=2 msg=50249]

- Port Arthurberg/NBAH

[attachment id=3 msg=50249]

Firma przedstawi niebawem aktualną ofertę handlową dla użytkowników wojskowych i cywilnych.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości