CKS Sankt Aleksandrov
#1

Carski Klub Sportowy
Sankt Aleksandrov

Zgodnie z decyzją Jego Carskiej Mości Iwana I Pietrowa-Dostojewskiego działalność CSKA Angemont została zakończona. Piłkarze występujący pod szyldem tegoż klubu od 16 czerwca Anno Domini 2016 będą grać w Brodrii, w nowo powstałym zespole CKS Sankt Aleksandrov. Wątek ten będzie zatem służył celom informacyjnym. Będą tu zamieszczane wyniki meczów oraz opisy spotkań.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

#2
Bardzo mnie cieszy ta wiadomość. Życzę sukcesów w Lidze Baleńskiej.
CKS Sankt Aleksandrov to trzecia drużyna brodryjska w Lidze Bialeńskiej  ;D.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej
#3
No cóż, szkoda... ale życzę sukcesów - drugiego miejsca po Royal Shimontsen.
Czy mam zatem rozumieć, że stadion w Angemont pozostanie pusty? Moglibyśmy przekształcić go wtedy w narodowy. Zachęcam natomiast do utworzenia tam choć małego muzeum opisującego historie angemonckiej drużyny wojskowych.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
#4
Przekształcenie stadionu CSKA w Stadion Narodowy jest zaiste wspaniałym pomysłem. Decyzja w tejże sprawie należy jednak do władz Królestwa Hasselandu.

Muzeum, jak najbardziej można utworzyć. Powiedziałbym wręcz - jeszcze jak! Musiałbym w tym celu zebrać informacje z przeszłych sezonów. Czy istnieje takowa możliwość?
Car Brodrii

#5
Pierwsze Zwycięstwo!

CKS Sankt Aleksandrov odniosło pierwsze zwycięstwo w swej historii! W towarzyskim meczu piłkarze z Brodrii pokonali Wspaniałych Wettinów.

Mecz rozpoczął się golem dla podopiecznych Hewreta Faradobusa. Już w 2 minucie Dave Brightwell zapakował piłkę do bramki "Carskich". Był to fatalny początek dla klubu z Sankt Aleksandrova. Stracona bramka zadziałała jednak jak kubeł zimnej wody. Dzięki temu po 5 minutach mogliśmy mówić już o remisie. Bramkę na 1:1 strzelił Isidro Sand.

W pierwszej połowie ujrzeliśmy jeszcze jednego gola. W 37 minucie na 2:1 dla CKS-u strzelił Nadir Koèn. Był to swoisty cios w szczękę dla Wettinów. Drużyna z Bialenii nie zdołała już doprowadzić do remisu i ostatecznie przegrała 3:1. Bramkę w 61 minucie zdobył Danny Bodart.