Powrót Anatolii do Republiki Bialeńskiej
Wasza Wysokość.
Od dłuższego czasu nurtuje mnie jedno pytanie . Czy jest w  ogóle jakikolwiek sens dalszej dzierżawy Anatolii od Bialenii ? 
Posiadamy ją od prawie 2 lat a w ogóle nie jest ona zagospodarowana, ba, ledwo dajemy rade na zagospodarowanie własnych terenów. Proponuję oddać Anatolię, Bialenii.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Myślałem nad tym jakiś czas temu. Anatolia rzeczywiście jest regionem niezagospodarowanym i niepotrzebnym Carstwu. Możemy zatem wypowiedzieć umowę o dzierżawę i zwrócić Bialenii jej tereny.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Przedstawię zatem projekt wypowiedzenia Dumie Bojarów.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
(21.06.2016, 22:52:37)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a):Przedstawię zatem projekt wypowiedzenia Dumie Bojarów.

Nie ma takiej potrzeby. Jeżeli Duma wpierw przyjmie Prawa Kardynalne, to osobiście wypowiem umowę.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Nie podoba mi się ten pomysł. Znajduje się tu historyczna stolica Brodrii - Carogród a poza tym ziemie te można przecież zagospodarować.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Ojcze, zagospodarować?  Przez kogo?  Ledwo dajemy radę z regionami leżącymi na Kontynencie. Od samego początku Anatolia stoi obłogiem.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Jeżeli koniecznie już musimy pozbyć się Anatolii Brodryjskiej to zostawmy przynajmniej w granicach Brodrii Carogród.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
(22.06.2016, 22:03:30)Mikołaj Patryk Dostojewski link napisał(a):Jeżeli koniecznie już musimy pozbyć się Anatolii Brodryjskiej to zostawmy przynajmniej w granicach Brodrii Carogród.

Nie jest to konieczne. Anatolia może pozostać w granicach Brodrii. Proponuję jednakże zorganizować referendum - razem zadecydujmy o przyszłości tegoż regionu.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Ale wtedy trzeba będzie zmienić nazwę Rzeszy!
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Zmieniać nazwę Rzeszy ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
(23.06.2016, 09:07:01)Ametyst Faradobus link napisał(a):Ale wtedy trzeba będzie zmienić nazwę Rzeszy!
Dopisze się "Za Wyjątkiem, Do Czasu, Anatolii Brodryjskiej". ,Wink
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Szanowni!

Zgodnie z moimi wcześniejszymi słowami, przeprowadzimy referendum. Proszę Was przeto o wskazanie najodpowiedniejszego terminu. Obecnie wielu obywateli przebywa na urlopie, a zatem nie ma sensu organizować głosowania w najbliższych dniach.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[justify]Ze względów czysto sentymentalnych, oponowałbym przeciw wypowiedzeniu dzierżawy. Niech dawna siedziba rządu na uchodźstwie, późniejsza stolica, miejsce koronacji kilku monarchów, pozostanie przy Najjaśniejszym Carstwie. A druga sprawa, tak jak pan Ametyst powiedział, trzeba by zmieniać piękną, nadętą nazwę Reichu...  ƐSad[/justify]
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Albercie zajmiesz się jej rozwojem ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Ja jestem gotowa zagospodarować Anatolię.
(24.08.2016, 21:32:07)Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link napisał(a):Ja jestem gotowa zagospodarować Anatolię.

Wspaniałe wieści! Czy zechce WCM objąć stanowisko Gubernatora Anatolii Brodryjskiej?
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Wielkiej Księżnej Anatolii.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
(24.08.2016, 21:40:12)Iwan Pietrow-Dostojewski link napisał(a):[quote author=Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link=topic=5745.msg57188#msg57188 date=1472067127]

Wspaniałe wieści! Czy zechce WCM objąć stanowisko Gubernatora Anatolii Brodryjskiej?
[/quote]

A możemy tak jak proponuje Tomasz ubrać to w jakiś piękny tytuł?

PS: Przyznaję, że reformy Waszej Wysokości się pozytywnie sprawdzają.
(24.08.2016, 23:43:51)Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link napisał(a):[quote author=Iwan Pietrow-Dostojewski link=topic=5745.msg57192#msg57192 date=1472067612]
[quote author=Aleksandra Dostojewska-Swarzewska link=topic=5745.msg57188#msg57188 date=1472067127]

[/quote]

A możemy tak jak proponuje Tomasz ubrać to w jakiś piękny tytuł?

PS: Przyznaję, że reformy Waszej Wysokości się pozytywnie sprawdzają.
[/quote]

Oczywiście, możemy, aczkolwiek proszę się spodziewać reformy administracyjnej, która, mam nadzieję, już niedługo zostanie zaprezentowana przez Kanclerza. Tam też ostatecznie rozróżnione zostaną tytuły Gubernatora i Wielkiego Księcia/Wielkiej Księżnej. Ten pierwszy będzie ściśle związany z funkcją państwowego zarządcy regionu, natomiast ten drugi będzie wyłącznie tytułem honorowym, nadawanym przez Cara wraz z ziemią.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Drobna sugestia na rozruszanie - zmiana nazwy obwodu na powszechnie przyjętą przez Saszę literówkę "Anatola". Tak, żeby w dziale dzierżawy pojawiły się jakiekolwiek posty.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości