Poszukiwani Gubernatorzy - Zarządcy
#1
Wasza Wysokość.
Szanowni Obywatele.
Zwracam się do Was z prośba o pomoc w rozwoju Carstwa Brodryjskiego.
Obecnie Carstwo posiada niezagospodarowane i nieaktywne Wielkie Księstwo Czuwacji oraz Wielkie Księstwo Anatolii ( ostatecznie zwrócimy je Bialenii ). Czy sa chętne osoby do objęcia tych Księstw w zarząd i pomoc w rozwoju Brodrii ?
jest jeszcze nieaktywna Ruś Batawska ( Piotra Konstantyna Dostojewskiego ) która kiedyś była Księstwem Livonii, a jeszcze prędzej Wielkim Księstwem Ostii. Uważam że i te ziemie powinny byc ponownie zagospodarowane za zgodą Cara.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#2
Dziękuję, Tomaszu, za poruszenie tematu niezagospodarowanych terenów. Myślałem nad próbą rozwiązania tegoż problemu i doszedłem do wniosku, iż potrzebna jest nam reforma administracyjna. Przede wszystkim musimy zmniejszyć ilość regionów, gdyż w obecnym momencie mamy ich zbyt wiele. Dlatego w tym celu będę dążył do utworzenia guberni - dużych jednostek administracyjnych, na czele których stać będą gubernatorzy. Oprócz tego Brodria składać się będzie ze specjalnych ziem, nadawanych przez Cara. Aby reforma została przeprowadzona, musimy jednakże przyjąć Zwód Praw Kardynalnych, co, mam nadzieję, nastąpi już niedługo.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
#3
Ja już złożyłem na ręce Jego Wieliczestwa deklarację powrotu do administrowania Nowoługańskiem, ale z przyczyn ode mnie niezależny będę mógł się tym zająć najwcześniej na początku lipca.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości