Wizyta Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
[Obrazek: bf1uYTt.png]

Szanowni Rodacy.
Jako Prezes Brodryjskiej Federacji Piłkarskiej zaprosiłem do naszego kraju Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej,  Lorda Darth Kanzlera, znanego także jako Robert Janusz von Thorn.

Pan Prezydent dokona  przeglądu drużyn piłkarskich oraz infrastruktury sportowej w Carstwie Brodryjskim, a także wyrazi swoją opinię  nt rozwoju sportu w Carstwie i pracy delegatów w MUP.

/-/ Tomasz Bagrat Dostojewski
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
[justify]Ekscelencje,
Szanowni Państwo,

witam serdecznie! Przybywam z wizytą do Carstwa Brodryjskiego na zaproszenie Tomasza Bagrat-Dostojewskiego. Chciałbym za to zaproszenie bardzo gorąco podziękować. Jest mi niezmiernie miło gościć w tym niezwykłym kraju. Chciałbym również pogratulować sukcesów jakie odnosi w rozgrywkach organizowanych przez Mikroświatową Unię Piłkarską Wasza drużyna narodowa. Wciąż zachowujecie szansę, w bardzo przecież trudnej grupie, na awans do najwyższej klasy rozgrywek Ligi Mikroświatowej. Życzę Wam powodzenia!

Przedstawcie mi, proszę, drużyny piłkarskie związane z Brodrią, w jakich grają ligach, kto je prowadzi. A jeśli macie jakiekolwiek pytania co do MUP, piłki w v-świecie, czy nawet nieco szerzej - sportu jako takiego - chętnie na  nie odpowiem.

Witajcie! [/justify]
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Witamy w Brodrii, Wasza Ekscelencjo!

Jestem rad, iż Carstwo zostało odwiedzone przez tak zacnego gościa z zagranicy. W imieniu Prezesa BFP, jak i wszystkich mieszkańców dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Dziękuję również za złożone gratulacje i słowa wsparcia.

Brodria może pochwalić się aż ośmioma drużynami piłkarskimi, grającymi w różnych ligach. Są to:

- Korona Patrykpolis (Mikołaj Patryk Dostojewski, Liga Bialeńska);
- Legia Bałmustan (Tomasz Bagrat-Dostojewski, Liga Bialeńska);
- CKS Sankt Aleksandrov (Iwan Pietrow-Dostojewski, Liga Bialeńska);
- Panathinaikos Bałmustan (Tomasz Bagrat-Dostojewski, Sarmacka Liga Piłkarska);
- Lwy Port Dostojewsk (Mikołaj Patryk Dostojewski, Sarmacka Liga Piłkarska);
- Carscy Iżniewsk (Mikołaj Patryk Dostojewski, Liga A-B);
- Huragan Broskwa (Iwan Pietrow-Dostojewski, Liga A-B);
- Imperializm Aleksandrov (Andrzej Swarzewski, Liga Królewska).
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
[justify]
(12.07.2016, 14:08:04)Iwan Pietrow-Dostojewski link napisał(a):Witamy w Brodrii, Wasza Ekscelencjo! Jestem rad, iż Carstwo zostało odwiedzone przez tak zacnego gościa z zagranicy. W imieniu Prezesa BFP, jak i wszystkich mieszkańców dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Dziękuję również za złożone gratulacje i słowa wsparcia.
I ja witam i kłaniam się.

Cytat:Brodria może pochwalić się aż ośmioma drużynami piłkarskimi, grającymi w różnych ligach. Są to:

- Korona Patrykpolis (Mikołaj Patryk Dostojewski, Liga Bialeńska);
- Legia Bałmustan (Tomasz Bagrat-Dostojewski, Liga Bialeńska);
- CKS Sankt Aleksandrov (Iwan Pietrow-Dostojewski, Liga Bialeńska);
- Panathinaikos Bałmustan (Tomasz Bagrat-Dostojewski, Sarmacka Liga Piłkarska);
- Lwy Port Dostojewsk (Mikołaj Patryk Dostojewski, Sarmacka Liga Piłkarska);
- Carscy Iżniewsk (Mikołaj Patryk Dostojewski, Liga A-B);
- Huragan Broskwa (Iwan Pietrow-Dostojewski, Liga A-B);
- Imperializm Aleksandrov (Andrzej Swarzewski, Liga Królewska).
Pięknie to wygląda! 4 trenerów, 8 drużyn, to, jak na realia dzisiejszego mikroświata, wynik dobry i zadowalający. Widzę, że Wam się chce, i że Wam zależy a to jest bardzo ważne i bardzo potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania całej sportowej sfery.

Sport często nie daje nam nic ponad satysfakcję — organizacyjną, jeśli coś administrujemy, czy sportową/rywalizacyjną gdy coś wygrywamy. Brodria nie miała może najbardziej udanego ostatniego sezonu, ale wierzę, że w sezonie nadchodzącym, grając z takimi drużynami jak Teutonia, Bialenia, Slawonia, VRP czy Elderland, Brodria z meczu na mecz będzie rosła i odnosiła kolejne znaczące sukcesy.

W dobie gdy ligi narodowe są coraz słabsze, upadają, mają problemy z utrzymaniem aktywności, ciekawym przykładem, pozytywnym przykładem jest Wasza Liga A-B! I bardzo się cieszę, że tak jest. Życzę Wam by liga ta rozwijała się coraz lepiej.

A teraz pozwólcie, że zapytam — jak Wam mogę pomóc? Jestem tu także po to, by wspierać Was i Wasze działania. Nie krępujcie się więc.

Pozdrawiam![/justify]
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Sądzę iż najlepszym wsparciem dla nas, byłyby wizyty Ekscelencji Prezydenta MUP w Brodrii oraz przegląd naszych poczynań i dokonań oraz ewentualne podsumowanie naszej pracy.  W ten sposób będziemy wyciągać wnioski czy prowadzimy Federacje dobrą drogą czy też musimy dokonać jakiś korekt i zmian.
Wielkim sukcesem Federacji jest napewno wspolorganizacja V-Mundialu.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Bardzo się cieszę, że mogłem odwiedzić Brodrię i zobaczyć jak organizacyjnie wspaniale rozwinęła się Wasza piłka. Ufam, że dalej będziecie się rozwijać, a Brodria da przykład całemu obszarowi Państw Stowarzyszonych. Gratuluję raz jeszcze.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Dziękuję Ekscelencjo za wizytę i słowa otuchy .
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości