Witam
Witam. Jestem Jakub Goferow i pochodzę z Królestwa Dreamlandu. Jestem liderem tamtejszej partii narodowo-demokratycznej i przychodzę w sprawach dyplomatycznych.
PS Jestem prywatnie. Nie jestem wysłannikiem Króla Dreamlandu.
Odpowiedz
Witaj w Republice Bialeńskiej
Odpowiedz
Też witam - i zapraszam do odwiedzenia Hasselandu!
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
Witam Szanownego Pana!

Niezwykle się cieszę, że przybył do nas reprezentant dreamlandzkich racjonalistów, lider obozu politycznego, który jasno sprzeciwia się bezprawnym zachowaniom byłej Prezydent Aleksandry Izabelli Swarzewskiej-Dostojewskiej, który zauważa, że ta osoba tworzy wyimaginowane ramy prawne i alternatywną rzeczywistość. Zapraszam do zwiedzenia Republiki i państw z nią stowarzyszonych, w razie potrzeby - do rozmowy ze mną i innymi obywatelami! Życzę powodzenia w działalności w Dreamlandzie, wszystkiego dobrego dla Narodowo-Demokratycznej Partii Dreamlandu!
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
(14.07.2016, 15:57:46)Frederick Hufflepuff link napisał(a):Witam Szanownego Pana!

Niezwykle się cieszę, że przybył do nas reprezentant dreamlandzkich racjonalistów, lider obozu politycznego, który jasno sprzeciwia się bezprawnym zachowaniom byłej Prezydent Aleksandry Izabelli Swarzewskiej-Dostojewskiej, który zauważa, że ta osoba tworzy wyimaginowane ramy prawne i alternatywną rzeczywistość. Zapraszam do zwiedzenia Republiki i państw z nią stowarzyszonych, w razie potrzeby - do rozmowy ze mną i innymi obywatelami! Życzę powodzenia w działalności w Dreamlandzie, wszystkiego dobrego dla Narodowo-Demokratycznej Partii Dreamlandu!
Dziękuję serdecznie. Była prezydent od początku wzbudzała moje podejżenia. Okazały się prawdziwe. Chce wplątać Dreamland do sporu z Hasselandem. Będę apelować do Króla o zabraniu jej obywatelstwa. Mam nadzieję, że tutejsi rządzący poprą moje stanowisko. Wszystkiego dobrego dla Bialenii i Hasselandu!
Odpowiedz
Witam Serdecznie w imieniu Bieleńskich Sił Zbrojnych!

Zapraszam do odwiedzenie wszystkich trzech krajów stowarzyszonych oraz zapoznania się z naszymi Siłami Zbrojnymi... może kiedyś nawiążemy w tej materii współpracę?
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
Ciof, witam serdecznie w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza.

Cytat:Mam nadzieję, że tutejsi rządzący poprą moje stanowisko.
Nie sądzę, żeby nasi rządzący byli kompetentni do ingerowania w sprawy wewnętrzne Dreamlandu.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej!

Czy na przejściu granicznym nie było żadnych problemów, takich jak na przykład nie do końca zrozumiałe pytania w ankiecie? Smile
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(14.07.2016, 20:21:35)Hewret Faradobus link napisał(a):Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej!

Czy na przejściu granicznym nie było żadnych problemów, takich jak na przykład nie do końca zrozumiałe pytania w ankiecie? Smile
Nie natknąłem się na żadne problemy
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości