Pożegnanie
#1
Wasza Wysokość,
Obywatele,
Mieszkańcy,

Niestety nadszedł czas w którym żegnam się z Wami i z moim ukochanym Hasselandem. Serce się kraje i lecą łzy, ale czas powiedzieć do widzenia kraju mój. Powód jest prosty. Nie chce tu wisieć jako osoba żeby tylko wisieć, ale niestety wena mi się skończyła i brakuje czasu.  Nie jestem w stanie na ten moment dzielić czasu pomiędzy dwa Państwa. Może kiedyś powrócę.  Sarmacja była i będzie moim Państwem w którym sie urodziła, aczkolwiek Hasseland zawsze pozostanie w moim sercu i wiem ze będę mogla tu kiedyś wrócić.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli dla mnie pomocni i prowadzili mnie przez to Państwo. Przede wszystkim dziękuje markizowi Bajtusiowi z którym się znakomicie współpracowało i mam nadzieje ze jeszcze będzie się pracować. Dziękuje Ksieciu Eddardowi, który pokazał mi inną stronę Hasselandu. Dzięki jego wycieczkom i opisom wiem, że Hasseland będzie moim miejscem na ziemi. Dziękuje.

Mam nadzieje, że Hasseland pod wodzą nowego Króla  urośnie do rangi najbardziej pożądanego miejsca na ziemi przez ludzi mikroświata. Życzę tego wam i mam nadzieje ze spotkamy się jeszcze kiedyś. 

Trzymajcie sie i pamiętajcie o skromnej osobie takiej jak ja.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości