Witam
#1
Witam wszystkich.
Część osób zna mnie pewnie z Abachazji, gdzie pełnię wiele funkcji państwowych. Zarejestrowałem się już dużo wcześniej, głównie po to, aby poinformować o Turnieju w Statki, jednak teraz przybywam w zupełnie innym celu. Od pewnego czasu obserwuję, co się dzieje w Bialenii, niestety w większości martwi mnie to. Kraj dawniej będący wzorem aktywności nie jest już tym krajem, co dawniej. Zamierzam rozpocząć działalność również w Bialenii oraz być aktywnym również tu na tyle, na ile czas pozwoli. Niestety czarne chmury zebrały się nad Bialenią, więc trzeba zapobiec dalszej degradacji kraju. Przybyłem, aby wspomóc działania nielicznych, którzy dostrzegają rzeczywisty stan rzeczy, zamierzam między innymi podjąć działalność polityczną i założyć partię.

Pozdrawiam,
Piotr Novitius
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz
#2
Bardzo się cieszę, proszę też zajrzeć do Hasselandu  Smile
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
#3
Ciof.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie i zachęcam do odwiedzenia Carstwa Brodryjskiego.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#5
Witaj Piotrze.  Zapraszam do Carstwa Brodryjskiego.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
#6
Dziękuję za powitanie i zaproszenia, jednak raczej wolałbym skupić się na działalności w samej Bialenii, nie w państwach stowarzyszonych.
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz
#7
(20.07.2016, 15:16:43)Piotr Novitius link napisał(a):Dziękuję za powitanie i zaproszenia, jednak raczej wolałbym skupić się na działalności w samej Bialenii, nie w państwach stowarzyszonych.

Ależ proszę bardzo, szanujemy taką decyzję. Proszę jednakże pamiętać, iż drzwi Brodrii będą zawsze dla Wielmożnego otwarte.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#8
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej!


(20.07.2016, 15:00:27)Piotr Novitius link napisał(a):Niestety czarne chmury zebrały się nad Bialenią, więc trzeba zapobiec dalszej degradacji kraju.

Nie ma powodu, aby siać panikę.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#9
Ciof! A jakbyś zmienił zdanie zapraszam do Królestwa Hassenlandu lub Brodrii.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
#10
Witam serdecznie!
Frederick Martin Hufflepuff
______________________________
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
#11
Również witam i zapraszam do nowego regionu - Wicekrólestwa Vienbien. Proszę pamiętać, ze wspieranie regionów Republiki to wspieranie całej Bialenii! Gorąco do tego zachęcam. A nawet jeśli nie - zapraszam do kontaktu na PW, chętnie pomogę znaleźć Ci inną pracę, choćby w ministerstwie, czy BZS. Wszędzie potrzebne są ręce do pracy.  Wink
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
#12
Akurat od Hasselandu to wolałbym się trzymać z daleka.
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości